Tukumniekiem veiksmīgi starti un rekordi ložu šaušanā

Pēdējo divu nedēļu nogalēs Tukuma Sporta skolas audzēkņi demonstrēja savu prasmi un meistarību ložu šaušanas sacensībās. Kā mūs informēja ložu šaušanas trenere Agrita Stepanova, no 7. līdz 9. martam jau otro gadu pēc kārtas tukumniekiem bija iespēja piedalīties starptautiskās sacensībās Igaunijā – Hāpsalā.

Pēdējo divu nedēļu nogalēs Tukuma Sporta skolas audzēkņi demonstrēja savu prasmi un meistarību ložu šaušanas sacensībās. Kā mūs informēja ložu šaušanas trenere Agrita Stepanova, no 7. līdz 9. martam jau otro gadu pēc kārtas tukumniekiem bija iespēja piedalīties starptautiskās sacensībās Igaunijā – Hāpsalā. Sacensības norisinājās sporta centrā, kurā šāvēji pēc saviem startiem atpūtai izmantoja ūdens parka baseinus. “Dažiem no audzēkņiem šīs bija pirmās sacensības ārpus Latvijas, līdz ar to – īsts piedzīvojums. Vingrinājumā ar mazkalibra pistoli labus rezultātus uzrādīja Edgars Millers (272 punkti un 2. vieta) un Nauris Dombrovskis (270 punkti un 3. vieta). Abiem audzēkņiem šis ir personīgais rekords. Vēl šajā vingrinājumā piedalījās Artis Klimpmanis, Krišjānis Baraks, Rolands Romanovskis un Mārcis Gulbis. Vingrinājumā ar pneimatisko pistoli N. Dombrovskis izcīnīja 3. vietu. Karīna Vlasenkova (treneris Zigfrīds Markainis) ierindojās 2. vietā. Šaušanā ar mazkalibra šauteni Rihards Dubiniauskas, uzrādot personīgo rekordu, izcīnīja 2. vietu, bet Amanda Peipa savā vecuma grupā arī ieguva 2. vietu.

14. un 15. martā Dobelē risinājās Latvijas jaunatnes čempionāts vidējā vecuma grupā, atbildīgākās sacensības 1998. līdz 2001. gadā dzimušajiem jauniešiem. Vairākus labus rezultātus uzrādīja arī mūsu, Tukuma Sporta skolas, audzēkņi. Vingrinājumā ar pneimatisko pistoli K. Baraks izcīnīja 2. vietu, par četriem punktiem atpaliekot no 1. vietas, Mārcis Gulbis izcīnīja 3. vietu. Vēl šajā čempionātā Tukuma Sporta skolu pārstāvēja N. Dombrovskis, R. Romanovskis, A. Klimpmanis, Kristaps Rumba un Matīss Rapša. Audzēkņus startiem sagatavoja Liene Žukauska. Vingrinājumā «MŠ-3×20» ar mazkalibra šauteni 2. vietu izcīnīja Annija Nadīna Širvanova. Vingrinājumā ar mazkalibra šauteni no stāvokļa guļus atzīstamu rezultātu un personīgo rekordu uzrādīja Miķelis Jēkabsons, izcīnot 2. vietu. Šaušanā ar pneimatisko šauteni arī Klāvam Briedim jauns personīgais rekords un 2. vieta. Desmit komandu konkurencē Tukuma Sporta skola ierindojās 3. vietā. Ar savu sniegumu izcīnīt šo augsto vietu palīdzēja Reinis Briedis, Artis Mucenieks, Valts Zaņģis, Linards Lazdiņš, Matīss Sergejevs. Audzēkņus startiem sagatavoja Agrita Stepanova.