Tukumniekiem panākumi Latvijas junioru čempionātā

Marta pēdējās nedēļas nogalē Tukuma Sporta skolas un Dobeles šautuvēs risinājās Latvijas junioru čempionāts ložu šaušanā, kurā atzīstamus rezultātus uzrādīja Tukuma šāvēji. Pirmajā sacensību dienā šaušanā ar pneimatisko pistoli 2. vietu izcīnīja Mārcis Gulbis, kurš pārī ar Ketiju Zaņģi vingrinājumā MIX ierindojās 3. vietā.

Otrā sacensību dienā šaušanā ar mazkalibra šauteni no stāvokļa guļus ar personīgo rekordu 1. vietu izcīnīja Annija Mālkalne. Vingrinājumā ar pneimatisko šauteni pēc sīvas cīņas finālā 2. vietā ierindojās Kristers Kolužs. Dobeles Sporta skolas šautuvē Krišjānis Baraks vingrinājumos ar mazkalibra pistoli ieguva divas 3. vietas. Rūta Leila Spriņģe ierindojās 4. vietā.  Savus personīgos rekordus uzrādīja Una Birkmane vingrinājumā ar pneimatisko šauteni un Daniels Kļevcovs vingrinājumā ar mazkalibra šauteni. Audzēkņus startiem sagatavoja un atbalstīja treneri Zigfrīds Markainis, Liene Rugāja, Ģirts Stepanovs un Agrita Stepanova.