Tukumnieki pārraksta Latvijas ložu šaušanas vēsturi

Svētdien, 2. martā, Krievijas galvaspilsētā Maskavā notiekošajā Eiropas junioru čempionātā šaušanā jaukto komandu vingrinājumā «AIR-50» Latvijas junioru šaušanas izlase, kuru pārstāvēja Tukuma Sporta skolas audzēknis Emīls Vasermanis (treneris Zigfrīds Markainis).

Svētdien, 2. martā, Krievijas galvaspilsētā Maskavā notiekošajā Eiropas junioru čempionātā šaušanā jaukto komandu vingrinājumā «AIR-50» Latvijas junioru šaušanas izlase, kuru pārstāvēja Tukuma Sporta skolas audzēknis Emīls Vasermanis (treneris Zigfrīds Markainis) un dobelniece Agate Rašmane, izcīnīja 3. vietu 26 komandu konkurencē.

Komandu cīņā šaušanā ar pneimatisko pistoli bronzas godalgas izcīnīja E. Vasermanis, Lauris Strautmanis un dobelnieks Gvido Cvetkovs. Tas ir atkārtots augstākais Latvijas junioru vecuma sasniegums šī sporta veida vēsturē valstī, ko gadu iepriekš sasniedza tukumnieku trio E. Vasermanis, L. Strautmanis un Kristaps Smilga.

Bet ar to vēl stāsts par panākumiem Maskavā nav galā, jo pirmdien, 3. martā, par vēl vienu medaļu bagātāks kļuva Emīls Vasermanis. Lai iekļūtu finālsacensībās, Emīlam nācās krietni pasvīst, jo tikai astoņu labāko rezultātu īpašnieki varēja kvalificēties finālam un tieši astotais rezultāts bija Emīlam.

Līdz šim nozīmīgākajā startā puiša roka nenodrebēja un stabilais sniegums ļāva nostāties uz goda pjedestāla otra augstākā pakāpiena. Latvijas ložu šaušanas vēsturē junioru vecumā šis ir visu laiku augstākais sasniegums!

Sveicam treneri Zigfrīdu Markaini un viņa audzēkņus ar izcilo sasniegumu!