Tukuma «U-9» futbolistiem 2. vieta Latvijā

No 23. līdz 25. augustam Gulbenē norisinājās LFF kausa izcīņa futbolā 6:6, kurā piedalījās 16 Latvijas spēcīgākās «U-9» komandas, tai skaitā arī FK «Tukums 2000/TSS». Pirmajā dienā savā apakšgrupā FK «Tukums 2000/TSS» uzvarēja Smiltenes BJSS (4:0) un sīvā cīņā ar rezultātu 2:1 uzvaru guva pret «Rēzeknes BJSS/Mobilkom».

No 23. līdz 25. augustam Gulbenē norisinājās LFF kausa izcīņa futbolā 6:6, kurā piedalījās 16 Latvijas spēcīgākās «U-9» komandas, tai skaitā arī FK «Tukums 2000/TSS».

Pirmajā dienā savā apakšgrupā FK «Tukums 2000/TSS» uzvarēja Smiltenes BJSS (4:0) un sīvā cīņā ar rezultātu 2:1 uzvaru guva pret «Rēzeknes BJSS/Mobilkom». Otrajā dienā tukumnieki guva uzvaru spēlē ar JFC «Skonto» (2:0) un uzveica arī FB «Gulbene 2005» (3:1), taču spēle ar BFC «Daugava» (Daugavpils) beidzās ar neizšķirtu rezultātu – 1:1. Ceturtdaļfinālā iekļuva JFC «Skonto», FK «Ventspils OC», FK «Tukums-2000/TSS» un SK «Liepājas Met-2004-1». Noslēguma dienā FK «Tukums 2000/TSS» startēja ceturtdaļfinālā jau ar uzvaru pār JFC «Skonto» no iepriekšējās kārtas. Spēlē ar FK «Ventspils OC» mūsu puiši piekāpās ar rezultātu 0:1. Pēdējā izšķirošā spēle pret SK «Liepājas Met-2004-1» noslēdzās ar rezultātu 1:4 liepājnieku labā.

Kopvērtējumā Tukuma «U-9» jaunie futbolisti ierindojās 2. vietā!

Komandas sastāvā spēlēja Kristaps Puzānovs, Kristaps Kārlis Krieviņš, Edvards Eduards Ošis, Kaspars Kronbergs, Artūrs Mūrnieks, Jēkabs Krists Prančs, Markuss Ķīsis, Leonards Čevers, Renards Ūdris, Dāvis Bormanis, Martins Štāls un vārtsargs Rihards Kalnciems.

Liels paldies trenerim Artjomam Grudcinam par ieguldīto darbu, LFF par teicami noorganizēto čempionātu un gulbeniešiem par jauko uzņemšanu!