Daina Vilmane

Tukuma «U-10» un «U-11» basketbolistiem – veiksmes turnīrā

Aizvadītās divas nedēļas nogales Tukuma Sporta skolas basketbola laukumā norisinājās biedrības «Tukuma novadam un basketbolam» rīkoti turnīri – «U-11» un «U-10» vecuma grupās.

«U-11» turnīrā 1. vietu izcīnīja «Tukums-1», bet 2. – «Tukums-2» komanda, 3. vietā atstājot ķekavniekus. «U-11» grupā Tukumu pārstāvēja Valters Brizga, Valters Bauers, Rihards Āķītis, Ritvars Cinītis, Reinis Šulcs, Vladimirs Averins, Matīss Veide, Gatis Vīnakmens, Matīss Dambergs, Roberts Bondarenko, Juris Solovjovs, Emīls Arnis Vjaksa, Rainers Šusters, Kārlis Driķis, Rainers Zolts, Kārlis Augusts Bahs, Mikuss Kurmahers, Maksims Kosihs, Roberts Brenčs, Gabriels Viliams Tabulevics, Andris Briģis un Markuss Asniņš.

«U-10» turnīrā «Tukums-1» izcīnīja 2. vietu, «Tukums-2» – 5. vietu. Par turnīra uzvarētājiem kļuva Juglas puikas, 3. – saldenieki. Tukumam 2. vietu sagādāja: Edijs Ansbergs, Nauris Krūmiņš, Emīls Kolkāns, A. Briģis, R. Cinītis, Kristians Ščutkis, Kristians Daņiļēvičs, Ričards Reinis Zeminskis, Mikus Čilipāns un Mārtiņš Klievēns.