Trešdiena, 2019. gada 19. jūnijs
Nils, Viktors

Tukuma šāvējiem panākumi Latvijas čempionātā

Autors: ntz.lv
Twitter
FaceBook
print
2019. gada 9. janvāris 08:50

Aizvadītās nedēļas nogalē – 5. un 6. janvārī – Tukuma sporta skolas šautuvē notika Latvijas 2019. gada komandu čempionāts šaušanā ar pneimatiskajiem ieročiem. Tajā vairākos vingrinājumos godalgotas vietas ieguva Tukuma komandas dalībnieki.

 

Rezultāti: vingrinājumā vingrinājums PP – 60 (sievietes) 1. vietu izcīnīja Agate Rašmane (Dobele); 2. – Anita Krieķe Jermacāne (Dobele); 3. – Marika Kovaļevska (Dobele), komandām 1. vietā – Dobeles sporta skolas 1. komanda; 2. – Daugavpils sporta skolas 1. komanda; 3. – Dobeles sporta skolas 2. komanda, vingrinājumā vingrinājums PP – 60 (vīrieši) nepārspēta palika Tukuma sporta skolas 1. kamanda, kuras dalībnieks Emīls Vasermanis (Tukums) izcīnīja 1. vietu arī individuālajā sniegumā; bet 2. – Lauris Strautmanis (Tukuma); 3. – Gvido Cvetkovs (Dobele), kopējais komandu rezultāts šajā vingrinājumā:  1. – Tukuma sporta skolas 1. komanda (I. Strautmanis, A. Peipiņš, E. Vasermanis); 2. – Dobeles sporta skolas 1. komanda; 3. – «Rigas Shooting club». Vingrinājumā vingrinājums PP – MIX (vīrieši un sievietes): 1. – Dobeles sporta skolas 1. komandai; 2. – Tukums sporta skolas 1. un 2. komanda (Lauris Strautmanis un Ieva Simsone, Emīls Vasermani un Liene Rugāja), vingrinājums PP – MIX (juniori un juniores): 1. – Dobeles sporta skolas 1. komanda; 2. – Daugavpils ISVS 1. komanda; 3. – BJC «IK Auseklis», vingrinājums PŠ – 60 (sievietes): 1. – Dženeta Evardsone (Dobele); 2. – Helēna Rozenberga (Aizpute); 3. – Sindija Čīma (Aizputes), komandas: 1. – Aizputes novada 1. komanda; 2. – Dobeles sporta skola; 3. – Rīgas skolēnu pils 1. komanda, vingrinājums PŠ – 60 (vīrieši): 1. – Kristers Kolužs (Tukums); 2. – Raivis Balodis (Aizpute); 3. – Kārlis Rozenbergs (Aizpute), komandas:  1. – Aizputes novada 1. komandai; 2. – Dobeles sporta skolas 1. komandai; 3. – Viļakas novada BJSS, vingrinājums PŠ – MIX (vīrieši un sievietes) atlases finālam: 1. – Aizputes novada 2. komanda; 2. – Tukums sporta skolas 1. komanda (Kristers Kolužs un Annija Nadīna Širvanova); 3. – Aizputes novada 1. komanda, vingrinājums PŠ – MIX (juniori un juniores): 1. – Dobeles sporta skola; 2. – Viļakas novada BJSS 2. komanda; 3. – Aizputes novada 1. komanda. Finālā PP – MIX: 1. vieta – Agatei Rašmanei un Gvido Cvetkovai; 2. – Lienei Rugājai un Emīlam Vasermanim (Tukums); 3. – Marikai Kovaļevskai un Ernestam Erbam; PP – MIX junioriem: 1. vieta – Danielam Titkovam un Annai Šuktei; 2. – Danilai Jesarevai un Natalijai Polorakai; 3. – Selīnai Kovaļevskai un Rihardam Zorgem; 4. – Ketijai Zaņģei un Mārcim Gulbim, PS – MIX: 1. vieta – Annijai Nadīnai Širvanovai un Kristeram Kolužam (Tukums), 2. – Helēnai Rozenbergai un Raivim Balodim; 3. – Andžejam Gutmanm un Sindijai Cimai, PS – MIX junioriem: 1. vieta – Jānim Lasmanim un Anna Stieģelei; 2. – Robertam Lignickim un Dženetai Evardsonei; 3. – Anastasijai Sedihai un Arvim Pužulim.

 

 

 



Komentēt

Komentāru secība: dilstoši

  1. Daugavpils teica:

    PP MIX junori: 1.vieta Daugavpils, 2.vieta Auseklis ( Rīga), 3.vieta Dobele.

Pasākumu kalendārs

2019.06.20 | 10:00

Donoru diena Kandavā 

2019.06.20 | 18:30

Skriešana Jaunpilī 

2019.06.20 | 19:00

Ielīgošana Jaunpilī 

2019.06.20 | 20:00

Ielīgošana Jaunsātos 

2019.06.20 | 21:00

Uguns rituāls Engurē 

Visi pasākumi
Jaunākās galerijas
Mēness kalendārs
Jūnijs
Atvērt kalendāru
Horoskopi
Auns Vērsis Dvīņi Vēzis Lauva Jaunava Svari Skorpions Strēlnieks Mežāzis Ūdensvīrs Zivs Visi horoskopi
Facebook.com
Neatkarīgās Tukuma Ziņas iekš tā Facebook.com
Draugiem.lv
Eirokalkulators

coloring.cool