Tukuma šāvēji – valsts čempioni

Nedēļu pēc starta Latvijas olimpiādē Dobelē norisinājās valsts čempionāts ložu šaušanā. Trīs dienas pēc kārtas sportisti sacentās dažādos vingrinājumos divos ieroču veidos.

Nedēļu pēc starta Latvijas olimpiādē Dobelē norisinājās valsts čempionāts ložu šaušanā. Trīs dienas pēc kārtas sportisti sacentās dažādos vingrinājumos divos ieroču veidos. Kā mūs informēja Tukuma Sporta skolas šaušanas trenere Agrita Stepanova, vingrinājumos ar pistoli tukumnieki izcīnīja visvairāk medaļu. Laurim Strautmanim vingrinājumā «MP-60» – 1. vieta, vingrinājumā «MP-30+30» – 2. vieta un vingrinājumā «PP-60» – 3. vieta; Emīlam Vasermanim vingrinājumā «PP-60» – 1. vieta un vingrinājumos «MP-60» un «MP-30+30» – 3. vieta; dāmu konkurencē vingrinājumā militārā ātršaušanā Ilzei Blankai – 1. vieta, Ingai Eizengraudai vingrinājumā «MP-30+30» – 2. vieta. Šaušanā ar pneimatisko šauteni trešo gadu pēc kārtas nepārspēta palika Annija Nadīna Širvanova, izcīnot 1. vietu. Komanda kopvērtējumā ierindojās 2. vietā, piekāpjoties vien dobelniekiem. Vēl čempionātā no Tukuma startēja Liene Žukauska, Rihards Dubiniauskas un Valts Zaņģis. Sportistus startiem sagatavoja Tukuma Sporta skolas treneri Zigfrīds Markainis, A. Stepanova un L. Žukauska.