Tukuma Sporta skola

Tukuma šāvēji Baltijas kausa izcīņā Polijā

Polijas pilsētā Lebā no 20. līdz 23. novembrim Tukuma Sporta skolas audzēkņi piedalījās Baltijas kausa izcīņā šaušanā ar pneimatiskajiem ieročiem, – tā mūs informē Tukuma sporta skolas direktora vietnieks Aivars Bindemanis. Sacensībās piedalījās 350 dalībnieki no deviņām valstīm.

Polijas pilsētā Lebā no 20. līdz 23. novembrim Tukuma Sporta skolas audzēkņi piedalījās Baltijas kausa izcīņā šaušanā ar pneimatiskajiem ieročiem, – tā mūs informē Tukuma sporta skolas direktora vietnieks Aivars Bindemanis. Sacensībās piedalījās 350 dalībnieki no deviņām valstīm.

Junioru grupā kausu Latvijai izcīnīja Emīls Vasermanis, aiz sevis atstājot sportistus no Polijas. Lauris Strautmanis ierindojās 6. vietā, bet Kristaps Smilga – 7. vietā. Jaunākā vecuma grupā zēnu konkurencē sudraba medaļa Edgaram Milleram. Nauris Dombrovskis ierindojās 5. vietā, bet Krišjānis Baraks – 6. vietā. Šauteņu vingrinājumā jaunākajā grupā Amandai Peipai 6. vieta.

Vēl Tukuma Sporta skolas komandu pārstāvēja Annija Nadīna Širvanova, Gita Upmane un Ralfs Zaņģis, savukārt audzēkņus startiem sagatavoja treneri Zigfrīds Markainis, Agrita Stepanova un Liene Žukauska.