Tukuma Sporta skola

Tukuma ložu šāvēji sacensībās Kuveitā

No 24. līdz 31. janvārim Kuveitas karalistē risinājās šeiha H. Amira ceturtās internacionālās lielās balvas izcīņa šaušanas sacensībās. Kā mūs informēja Tukuma Sporta skolas šaušanas trenere Agrita Stepanova, – ielūgumu uz šīm sacensībām ieguva arī skolas labākie šāvēji Lauris Strautmanis, Emīls Vasermanis un puišu treneris Zigfrīds Markainis.

No 24. līdz 31. janvārim Kuveitas karalistē risinājās šeiha H. Amira ceturtās internacionālās lielās balvas izcīņa šaušanas sacensībās. Kā mūs informēja Tukuma Sporta skolas šaušanas trenere Agrita Stepanova, – ielūgumu uz šīm sacensībām ieguva arī skolas labākie šāvēji Lauris Strautmanis, Emīls Vasermanis un puišu treneris Zigfrīds Markainis.

Pēc trenera vārdiem, šīs sacensības var salīdzināt ar Eiropas čempionātu, kurās dalībnieku skaits sasniedza 500 no 50 valstīm. Junioru grupā šaušanā ar mazkalibra pistoli 50 m distancē L. Strautmanis izcīnīja 2. vietu, bet E. Vasermanis ierindojās 6. vietā. Puiši savu šaušanas prasmi vēlreiz pierādīja vingrinājumā ar pneimatisko pistoli, kurā Strautmanis ierindojās 1. vietā un Vasermanis – 3. vietā! Balvās jaunieši ieguva kausus (naudas prēmijas piešķīra pieaugušo konkurencē). Treneris Z. Markainis atzīst, ka tas bija labs pārbaudījums pirms Eiropas čempionāta, kas marta sākumā norisināsies Nīderlandes pilsētā Arnheimā.