Sporta spēles Degolē /FOTO/

Ideālos laika apstākļos sestdien, 6. jūnijā, Degolē, Vienības centra Putnu dārzā, risinājās sporta svētki, kuros piedalījās piecas komandas: «Vienības jaunieši», «Draugi», «LLT puikas», «Zvaigznāji» un «Tume». Kaut arī bija 25°C karstums, ik pa laikam sportistus veldzēja vēja brāzmas un sacensības risinājās draudzīgā, sportiskā atmosfērā.

Par trīskārtējiem sporta svētku čempioniem volejbolā, minifutbolā un virves vilkšanā kļuva «Zvaigznāju» komanda, kurā startēja Artūrs Mamis, Kaspars Mockus, Lauris un Raivis Kukšas, Juris un Mārtiņš Piņķi, Jānis Orbidāns. Otro vietu volejbolā izcīnīja «Tumes» komanda: Miks Dudko, Dzintars Sprūģis, Edgars Naglis, Valters Važa, Dāvis Lagzdiņš un Artūrs Zviedris, bet 3. – «Vienības jaunieši»: Ingars Mucenieks, Ojārs un Jānis Kļaviņi, Maksims Bogdanovs, Mārtiņš Grečkovskis. Minifutbolā 2. vietu izcīnīja «LLT puikas»: Sandijs Gorodcovs, Mairis Māliņš, Mārtiņš Sproģis, Ēriks Gudaļēvičs, Aigars Hauberts, bet 3. – «Tumes» komanda. Virves vilkšanā 2. vietu izcīnīja «Draugi»: Sergejs Griķis, Daina Baumane, Māris Lasmanis, Igors Degterjonoks, Dairis Tilkevičs, Kalvis Vitmanis, savukārt 3. – «Vienības jaunieši». Individuālajās sacensībās lodes grūšanā labākie bija R. Kukša (12,74 m), I. Degterjonoks (12,24 m), S. Griķis (12,12 m), savukārt dāmu konkurencē uzvarēja Sandija Andersone (9,36 m), 2. – D. Baumane (9,02 m), bet 3. – ar 8,30 m ieguva Sabīne Ābrama. Šautriņu mešanā labākos rezultātus sasniedza Raitis Čebikins, Keita Rožkalne un S. Griķis. Svara bumbas (24 kg) celšanā, to paceļot 51 reizi, zelta medaļu izcīnīja K. Mockus, tikai par vienu reizi mazāk paceļot bumbu, sudraba medaļu izcīnīja S. Griķis, bet bronzas medaļu ar 26 reizēm saņēma K. Vitmanis. Pārsteiguma balvu ar aplausiem saņēma Vienības sportiskākā dāma D. Baumane, kura sekmīgi cīnījās visos sporta veidos – spēlējot futbolu un pat velkot virvi!

Paldies visiem sportistiem par kopā forši pavadīto sporta svētku dienu, paldies par izturību sacensību tiesnešiem Uldim Niedram, Aigaram Vītolniekam, Sanitai Runcei, Keitai Rožkalnei, paldies Sandrai Bogdanovai par tradicionāli sarūpētiem veselīgiem padzērieniem sportistu cīņās un sākam jau pamazām riktēt komandas uz Tumes sporta svētkiem, kuri notiks 4. jūlijā 11.00 Tumes sporta laukumā!