AFP/Scanpix

Šici izcīna Latvijai pirmās medaļas Soču olimpiādē!

Soču olimpisko spēļu kamaniņu sporta sacensībās divnieku ekipāžām šodien, 12. februārī, bronzas medaļas izcīnīja brāļi Andris un Juris Šici, kurus trenē tukumnieks Jānis LIEPA! Apsveicam!

Soču olimpisko spēļu kamaniņu sporta sacensībās divnieku ekipāžām šodien, 12. februārī, bronzas medaļas izcīnīja brāļi Andris un Juris Šici, kurus trenē tukumnieks Jānis LIEPA! Apsveicam!!!

Zelta godalgas izcīnīja vācieši Tobiass Vendls/Tobiass Ārlts, no kuriem par 0,522 sekundēm atpalika austrieši Volfgangs Lingers/Andreass Lingers.

Šici, kuri pēc pirmā brauciena bija 5. vietā, divu braucienu summā spēja pakāpties uz 3. vietu, uzvarētājiem zaudējot 0,857 sekundes.

Tikmēr otra Latvijas ekipāža Oskars Gudramovičs/Pēteris Kalniņš izcīnīja desmito vietu, no Vendla/Ārlta atpaliekot par 1,529 sekundēm.

Tādējādi Šici izcīnījuši savas otrās olimpiskās medaļas, jo pirms četriem gadiem Vankūverā brāļi ieguva sudraba godalgas.

Atgādinām, ka vīriešu sacensībās Mārtiņš Rubenis izcīnīja desmito vietu, Inārs Kivlenieks ieņēma 16. vietu, bet Kristaps Mauriņš ierindojās 21. vietā. Tikmēr sieviešu konkurencē 12. pozīciju ieguva Elīza Tīruma, bet 18. vietā bija Ulla Zirne.