«Rietumu līgas» vasaras čempioni – «Tukuma Sporta skola»

Sestdien, 20. augustā, Kandavas sporta svētku ietvaros norisinājās «Rietumulīgas» basketbola vasaras turnīra pusfināla un fināla spēles.

Skatītāji, kas bija ieradušies komandas atbalstīt, nebija vīlušies, jo visās četrās spēlēs uzvarētājs tika noskaidrots vien pēdējās sekundēs. Pirmajā spēlē tikās «Tukuma Sporta skola» un mājinieku komanda «Buki», kur tomēr meistarīgāki izrādījās viesi no Tukuma (spēle noslēdzās ar 56:50 tukumnieku labā). Otrā pusfināla spēlē favorītu loma bija iedalīta regulārā čempionāta 2. vietas ieguvējiem «Jaunpils» spēlētājiem, bet kandavnieku komanda «A-komanda» parādīja skaistu spēli un neļāva jaunpilniekiem iekļūt finālā (53:46 kandavnieku labā). Cīņā par 3./4. vietu tikās «Jaunpils» un «Buki». Te vienai, te otrai komandai esot vadībā, rezultāts turējās līdzīgs un vien divas sekundes pirms spēles beigām vadībā izrāvās kandavnieki, taču J. Liepiņa trīspunktu metiens «Jaunpils» komandai nodrošināja bronzas godalgas (spēle noslēdzās ar 80:79 jaunpilnieku labā).
Finālā tikās «Tukuma SS» un «A-komanda». Pirmais puslaiks ritēja punkts punktā, savukārt otrajā puslaikā «A-komandai» mazliet pietrūka spēka un tukumnieki svinēja uzvaru (66:49), kļūstot par čempioniem. Tukuma Sporta skolas komandā spēlēja: Roberts Aispurs, Reinis Kalniņš, Eduards un Kristaps Horeliki, Emīls Silavs, Ingvars Lerķis, Artis Hermanis, Raivis Ozols, Rihards Skrebelis, Andris Feldmanis, Kaspars Lagzdiņš, Nauris Litke. Jāpiemin, ka spēles tiesāja FIBA tiesneši.