«Rietumu līgā» – pirmie finālisti

«Rietumu līgas» organizētajā basketbola čempionātā vīriešiem aizvadītajās brīvdienās noskaidroti pirmie finālisti.

10. martā pirmo ceturtdaļfināla sērijas spēli aizvadīja «Lapmežciema» un «Vērgale/Duna» (Liepāja) spēlētāji. Pirmajā spēlē uzvaru guva viesi – «Vērgale/Duna», kas uzvarēja ar 71:57 (rezultatīvākie lapmežciemniekiem: Alvis Eglītis – 17, Kārlis Lediņš – 16, Kaspars Meržvinskis – 14 punkti) un sērijā izvirzījās vadībā ar 1:0. Atbildes spēlē 13. martā Vērgalē veiksmīgāki atkal bija «Vērgale/Duna» spēlētāji, kas spēles izskaņā izcīnīja uzvaru ar 69:67 (rezultatīvākie no lapmežciemniekiem: Atis Niedra – 15, Edgars Zeibots – 14 punkti) un spēļu sērijā uzvarēja ar rezultātu 2:0, un iekļuva pusfinālā. Pagājušās sezonas "bronzas" komandai «Lapmežciemam» sezona beigusies, bet «Vērgale/Duna» gaidīs savu pretinieku no ceturtdaļfināla pāra – «Jūrmalas SS/Sloka» un «ASK/Brīvsolis» no Smārdes. 11. martā ceturtdaļfināla sēriju uzsāka komandas «Talsi» un «Tukuma sporta skola», pirmo spēli aizvadot Talsos. Sērijas pirmajā spēlē uzvaru izcīnīja mājinieki – ar 107:84 pārspējot tukumniekus («TSS» labākie šajā spēlē: Eduards Horeliks – 22, Ingvars Lerķis – 19, Nauris Litke – 13, Andris Feldmanis – 12 punkti). Atbildes spēle notiks šodien, 15. martā 19.30 Tukumā.
12. martā Tukuma Raiņa ģimnāzijas sporta zālē tika aizvadīta otrā ceturtdaļfinālspēle starp «Partner Broker» no Tukuma un SK «Kandava» komandām. Atgādināsim, ka pirmajā spēlē Kandavā uzvaru izcīnīja SK «Kandava». Arī šoreiz spēcīgāki bija kandavnieki, kas uzvarēja ar rezultātu 85:77, tādējādi viņi svinēja uzvaru sērijā ar 2:0 un kā pirmie iekļuva pusfinālā. Rezultatīvākie «Partner Broker» vienībā: Raivis Ozols – 29, Kristaps Horeliks – 16 punkti; SK «Kandava» – Ģirts Celms – 28, Artūrs Vītiņš – 17, Mārtiņš Bērziņš – 12, Elgars Ķilps – 11 punkti. Līdz ar to «Partner Broker» komandai «Rietumu līgas» turnīrs ir beidzies, bet SK «Kandava» pusfinālā tiksies ar uzvarētāju no ceturtdaļfināla pāra «Talsi» un «Tukuma sporta skola», kas spēlēs 17. martā 20.00 Smārdē.