Agnis Puhaļskis

Novadnieki Valsts čempionātā skijoringā un ziemas motokrosā /FOTO/

Tukumnieks, sešgadīgais Martins Puhaļskis šajā ziemas sezonā piedalījās Latvijas Nacionālajā čempionātā ziemas motokrosā, kurā kopvērtējumā izcīnīja 1. vietu Q(Kvadri)50 klasē. Kopā tika aizvadīti septiņi posmi, sacenšoties ar vēl 10 sportistiem.

Tukumnieks, sešgadīgais Martins Puhaļskis šajā ziemas sezonā piedalījās Latvijas Nacionālajā čempionātā ziemas motokrosā, kurā kopvērtējumā izcīnīja 1. vietu Q(Kvadri)50 klasē. Kopā tika aizvadīti septiņi posmi, sacenšoties ar vēl 10 sportistiem.

Vēl no mūsu novada sacensībās piedalījās sacensību galvenais tiesnesis, sēmenieks Reinis Palkavnieks kopā ar Kalvi Margevicu piedalījās pēdējā, 7., posmā (kas notika Aūksnē) “apgrieztajā braucienā” (slēpotājs samainās ar braucēju vietām) un izcīnīja uzvaru, par 1,5 sekundēm finišā apsteidzot kandavniekus Intu Celmaraugu un komandas vadītāju Aldi Šenbergu.

Kuplā pulkā čempionātā bija pārstāvēts motoklubs «Kandava», kur «Mazajā tautas klasē» kopvērtējumā Ivars Brečis/Arturs Kreicbergs ierindojās 7. vietā; «Mazajā meistaru klasē» skijoringā Gints Bite (dzīvo Milzkalnē) ar jaunsātnieku Jāni Tišleru ierindojās 15. vietā 35 braucēju konkurencē; «Veterānu skijoringa klasē» Aleksandrs Markovs ar Uģi Markovu ierindojās 4. vietā; «Lielajā meistaru klasē» Arvis Zariņš ar Uģi Andersonu valstī ieņēma 7. vietu; «Krosā bez radzēm» A. Zariņam 7. vieta; Kvadru «Q100» klasē Aleksam Aleksandram Zukem – 10. vieta; «Solo Junioru» klasē Rūdolfam Šenbergam – 5. vieta.