Trešdiena, 2018. gada 14. novembris
Fricis, Vikentijs, Vincents

Noskaidroti Irlavas veločempionāta uzvarētāji

Autors: Andis Švāns
Twitter
FaceBook
print
2018. gada 11. augusts 09:00

2. augustā notika Irlavas atklātā čempionāta velokrosā noslēdzošais posms, kurā piedalījās 97 dalībnieki. Viņi cīnījās gan par posma uzvarētāju medaļām, gan arī par kopvērtējuma kausiem 15 dažādās grupās.

Trešās kārtas rezultāti

2 līdz 4 gadus jauni balansa riteņu braucēji (12 dalībnieki). 1. vietu ieguva Melisa Ērenfrīde Renārs 2. – Niks Kalniņš, 3. – Anna Ozola. 2 līdz 4- gadīgie ķēdes piedziņas riteņbraucēji (9 dalībnieki) –  1. vietu ieguva Oskars Važa, 2. – Arnolds Stepāns, 3. – Rūdolfs Vāvers.
5 – 6 gadīgiem (13 dalībnieki) zēniem 1. vietu ieguva Miķelis Trubiņš, 2. – Emīls Upītis, 3. – Dans Puhaļskis, meitenēm 1. vietu ieguva Elizabete Muižniece, 2. – Dārta Popluga, 3. – Ieva Šaripo. 7 – 8 gadi (17 dalībnieki), zēni: 1. vietu ieguva Kristaps Laugals, 2. – Ralfs Zīvers,  3. – Ģirts Vītolnieks, meitenēm 1. vietu ieguva  Ketija Ozola, 2. – Marta Celma,  3. – Katrīna Komisarova. 9 – 10 gadi (19 dalībnieki), zēniem 1. vietu ieguva – Everts Biters,  2. – Endijs Kauliņš, 3. – Valters Važa, meitenēm 1. vietu ieguva – Elīza Eikena, 2. –  Annija Rasnača, 3. – Santa Šaripo. 11 – 12 gadi (6 dalībnieki), zēni: 1. vietu ieguva Mārcis Upīts, 2. – Renards Ūdris, 3. – Patriks Rullis, meitenēm: 1. vietu ieguva –Elija Komisarova, 2. – Lāsma Ķimene. 13 – 15 gadi (5 dalībnieki), zēni: 1. vietu ieguva Sandis Riekstiņš, 2. – Mārtiņš Eikens, 3. – Kristaps Komisarovs, meitenēm 1. vietu ieguva Samanta Šmite, 2. – Evelīna Stepāne.
16 – 29 gadi (9 dalībnieki), vīri: 1. vietu ieguva Kristaps Eikens, 2. – Nauris Zonbergs, 2. – Edgars Koncevojs, sievietēm 1. vietu ieguva Dace Muižniece-Zariņa, 2. – Zane Helviga, 3. – Inga Kauliņa. 30+ (9 dalībnieki) 1. vietu ieguva Juris Karlsons, 2. – Andris Rožudārzs, 3. – Madars Breide.

Kopvērtējuma uzvarētāji

2 – 4 gadīgo grupā, braucot ar balansa riteņiem, pirmā – Melisa Ērenfrīde; 2 – 4 gadi – ar ķēdes piedziu – Oskars Važa; 5 – 6 gadīgo grupā Miķelis Trubiņš un Elizabete Muižniece; 7 – 8 gadīgi grupā – Kristaps Laugals un Ketija Ozola; 9 – 10 gadus veco grupā – Everts Biters un Elīza Eikena; 11 – 12 gadu grupā – Mārcis Upīts un Elija Evelīna Komisarova; 13 – 15 gadu grupā – Sandis Riekstiņš un Samanta Šmite; 16 – 29 gadu grupā – Kristaps Eikens un Dace Muižniece Zariņa; 30+ gadu grupā par uzvarētāju kļuva Juris Karlsons.


Komentēt

Pasākumu kalendārs

2018.11.14 | 13:00

Vēstures lekcija «Pils tornī» Tukumā 

2018.11.14 | 14:00

Kino Kandavā 

2018.11.14 | 14:30

Lasītāju klubiņš Jaunpilī 

2018.11.14 | 18:00

Koncerts Tukuma mūzikas skolā 

2018.11.14 | 19:30

Voljebols Smārde 

Visi pasākumi
Jaunākās galerijas
Mēness kalendārs
Novembris
Atvērt kalendāru
Horoskopi
Auns Vērsis Dvīņi Vēzis Lauva Jaunava Svari Skorpions Strēlnieks Mežāzis Ūdensvīrs Zivs Visi horoskopi
Facebook.com
Neatkarīgās Tukuma Ziņas iekš tā Facebook.com
Draugiem.lv
Eirokalkulators

coloring.cool