Medaļas jaunajiem Tukuma volejbolistiem

9. un 10. jūlijā Tukuma labākie volejbolisti U-13 un U-17 vecuma grupās devās uz Kuldīgu, kur norisinājās Latvijas jaunatnes pludmales volejbola čempionāta 3.posms. Mājās tukumnieki varēja braukt priecīgi, jo ir izcīnītas medaļas un vērtīgie kopvērtējuma punkti.

Pirmdien, 9.jūlijā sacensības aizvadīja U-13 vecuma grupas sportisti. Šajā vecuma grupā tukumniekus pārstāvēja Mārcis Bērziņš un PP volejbola kluba sportists Kārlis Āboms, kuri izcīnīja godalgoto 2.vietu. Meiteņu volejbolistu pāris Loreta Martinsone un Paula Nikolājeva saspringtās cīņās izcīnija 5.vietu.

Otrdien, 10.jūlijā dalību sacensībās ņēma U-17 jaunieši. Kopumā šajā vecuma grupā no Tukuma startēja 8 volejbolistu pāri (pieci zēnu, trīs meiteņu).  Arī šajā vecuma grupā tukumnieki nepalika bez medaļām, proti, 2. vietu meiteņu konkurencē izcīnīja volejbolistu duets Hevena Lepera/Liene Penka. Tukumniekiem prieku sarūpēja arī zēnu duets Kaspars Kronbergs/Leo Saulītis (klubs O-Sand). Abi sportisti pārsteidzoši ceturtdaļfinālā uzvarēja pieredzējušo Latvijas izlases volejbolistu duetu Dāvi Starķi un Rihardu Folheimu, kas otro vietu šajā posmā padara vēl patīkamāku.

Savukārt 14. un 15. jūlijā Tukuma sporta skolas volejbolisti devās uz Kuldīgas vasaras spēlēm volejbolā, kur komandā ierasto divu spēlētāju vietā, uz laukuma devās četri sportisti. Tukumnieku zēnu volejbolistu komanda U-15 vecuma grupā finālā pārspēja Latvijas izlases volejbolistus, tādējādi izcīnot pjedestāla augstāko pakāpienu. Komandā spēlēja Sandis Bērziņš, Kristaps Pūce, Klāvs Laķis, Kaspars Kronbergs un Rainers Lācis. Meitenes piedalījās U-17 vecuma grupā, kur izcīnīja godalgoto 3.vietu. Komandā spēlēja labākas Tukuma volejbolistes – Hevena Lepera, Liene Penka, Līva Kodoliņa un Ludmila Kovaļenko.