Mazie karatisti demonstrē cīņassparu Reimandova čempionātā

Februāra beigās Rīgā noticis Reimandova Tradicionālā karatē kluba (RTTK) čempionāts karatē cīņas mākslā, kurā piedalījās 203 sportisti no dažādiem Latvijas klubiem – no Daugavpils, Jēkabpils, Jelgavas, Rīgas, Jūrmalas, Tukuma un citām vietām.

Februāra beigās Rīgā noticis Reimandova Tradicionālā karatē kluba (RTTK) čempionāts karatē cīņas mākslā, kurā piedalījās 203 sportisti no dažādiem Latvijas klubiem – no Daugavpils, Jēkabpils, Jelgavas, Rīgas, Jūrmalas, Tukuma un citām vietām.

No Tukuma startēja 10 trenera Aleksandra Stoļarova mācītie audzēkņi no Tukuma karatē kluba, kas sacensībās izcīnījuši astoņas medaļas.

Grupā starp 8 un 9-gadus vecajiem bērniem kumitē disciplīnā, svara kategorijā līdz 30 kg 2. vietu izcīnīja Raians Dergačs, 3. – Kristians Attis; starp 10 un 11-gadīgajiem kata disciplīnā 3. pozīciju izcīnīja Renāts Babajevs; 12 un 13-gadīgo grupā kumitē disciplīnā svarā līdz 40 kg 2. vietā Edgars Catlaks; svarā virs 45 kg 2. – Arturs Tišlers, 3. – Ulvis Gavariņš.

Meiteņu konkurencē Nadīna Šilberga izcīnīja 2. vietu kata disciplīnuā, bet 3. – kumitē disciplīnā svarā līdz 45 kg.

28. februārī A. Stoļarovs ar Baltijas karatē kluba (Rīga) sastāvā devās uz sacensībām Tallinā, taču tajās nestartēja neviens dalībnieks no Tukuma.

Jau šajā mēnesī, 15. martā, tukumnieki dosies uz Ogri, lai piedalītos pilsētas kausa izcīņā karatē.