Lieldienu volejturnīrs seniorēm Tumē

Lieliskā sportiskā atmosfērā 26. martā Tumē risinājās Lieldienu volejbola turnīrs dāmām-seniorēm, kurā piedalījās Tumes, Tukuma un Talsu labākās volejbolistes! Sacensības bija ļoti interesantas un azartiskas ar emocionālām cīņām!

Lieliskā sportiskā atmosfērā 26. martā Tumē risinājās Lieldienu volejbola turnīrs dāmām-seniorēm, kurā piedalījās Tumes, Tukuma un Talsu labākās volejbolistes! Sacensības bija ļoti interesantas un azartiskas ar emocionālām cīņām!

Jau pirmajā mačā Tume-Tukums izvērsās ļoti spraigas, spēkiem vienlīdzīgas cīņas, kur pirmo setu ar 26:24 savā labā noslēdza tukumnieces, nākošajos trijos setos tumenieces tomēr bija meistarīgākas un visā mačā svinēja uzvaru ar 3:1 (24:26, 25:16, 25:9, 25:14). Otrajā mačā Tumes komanda bija jau brangi iespēlējusies un, lai kā arī talsinieces pašaizliedzīgi cīnījās un izrādīja lielu pretestību, tomēr šoreiz bija spiestas piekāpties un tumenieces svinēja otro uzvaru ar 3:0 (25:14, 25:19, 25:21). Trešajā mačā Talsu volejdāmas spēli uzsāka ļoti enerģiski un veiksmīgi, tomēr pirmajā spēles setā pie rezultāta 24:22 pārsvaru nespēja noturēt un tukumnieces izrāva fantastisku uzvaru ar 26:24! Otro setu talsinieces nospēlēja lieliski, viss izdevās, bija komandas cīņas gars, taktiski uzbrukumi un aizsardzība, rezultātā skaista uzvara ar 25:13! Sīvas cīņas ritēja arī spēles trešajā un ceturtajā setā, kuros lielāka meistarība un veiksme bija tukumniecēm, kuras uzvarēja ar 25:23 un 25:17! Līdz ar to par Lieldienu turnīra čempionēm kļuva mājinieces – tumenieces: Laimdota Netlau, Elena Kucina, Mārīte Ozola, Andromeda Bērziņa, Dina Tarvida, Dace Kosolapova. Sudraba medaļas saņēma tukumnieces: Edīte Boguža, Gunta Helmane, Zaiga Boguža, Inta Morzika, Lolita Krūzmane, Jana Proničeva un bronzas medaļas uz mājām aizveda mūsu viesu komanda – talsinieces: Ināra Kalniņa, Alvita un Kristiāna Mireckas, Inta Libreika, Iveta Zamberga un Dzintra Arstanova! Mīļš paldies visām dāmām-seniorēm par kopā ļoti jaukā un sirsnīgā atmosfērā aizvadīto sacensību dienu, lai priecīgs pavasaris!