Latvijas čempionātā pankrationā

Rīgā notika Latvijas čempionāts pankrationā, kurā Tukuma sportistu brālību «Tukuma brāļi» pārstāvēja 13 sportisti no Tukuma, Saldus un Rīgas filiālēm. Kopumā sacensībās piedalījās vairāk nekā 150 sportistu no visas Latvijas.

Sporta kluba «Tukuma Brāļi» komandas sastāvā tika iekļauts Amirans Kavtaradze, Edijs Pizāns, Timofejs Agarkovs, Edgars Srīvers, Jurijs Dubatovka, Jānis Eisaks (viņi piedalījās Kato Agon jeb grappling kategorijā (cīņa uz zemes)), Dzintis Ilaķis, Elvis Zauls, Dāvis Celms (Pleris Agon jeb MMA), Gints Baldiņš, Lauris Leitāns (Pyx-Lax jeb kikbokss), Agnese Boža un Artūrs Novičenoks (Pigmahia jeb bokss).
Pyx-Lax kategorijā (kikboksā + atļauti sitieni ar elkoņiem) «Tukuma brāļiem» medaļas nopelnīja Gints Baldiņš un Lauris Leitāns (abi no Saldus). G. Baldiņš izcīnīja sudraba medaļu, bet Leitāns ieņēma 3. vietu.
Pleris Agon kategorijā (MMA) svarā līdz 75 kg zelta medaļu izcīnīja saldenieks Dzintis Ilaķis, tādejādi nodrošinot sev vietu Latvijas izlasē, bet 3. pozīcijā šajā pašā svara kategorijā palika Dāvis Celms (Saldus). Savukārt 2. pozīcijā svarā virs 82 kg palika Elvis Zauls.
Pighmahia kategorijā (bokss, kur atļauti sitieni ar galvu un elkoņiem, galvā ķivere ar metāla vai plastmasa resti) sudraba medaļu sieviešu konkurencē izcīnīja Agnese Boža, kura pēc punktiem piekāpās savai audzēknei Norai Isadžanjanai. Bet jauniešu grupā no 15 līdz 17 gadiem svarā virs 70 kg piedalījās Artūrs Novičenoks, kurš, pārvarot kvalifikācijas cīņu, pusfinālā tikās ar Eiropas čempionu un traumas dēļ bija spiests piekāpties savam pieredzējušajam pretiniekam. Savainojuma dēļ Artūra komanda neļāva sportistam iziet cīņā par 3. vietu, līdz ar to tukumnieks bija spiests samierināties ar 4. pozīciju.
Nākamās nozīmīgākās sacensības «Tukuma Brāļu» cīkstoņiem gaidāmas martā, kad «Arēnā Rīga» Edgars Skrīvers, Mārtiņš Kukulis un Mārtiņš Egle aizvadīs cīņas MMA (pēdējais cīnīsies par Baltijas čempiona titulu), bet Pāvels Lotahs un Jānis Černauskis aizvadīs cīņas boksā. P. Lotahs centīsies iegūt Latvijas čempiona titulu.

Balsot par 2011. gada populārāko Tukuma novada sportistu vari ŠEIT!