Twitter
FaceBook
print
2015. gada 12. augusts 12:05

1. un 2. augustā Rīgā, pie Brīvības pieminekļa, norisinājās ceturtais Latvijas čempionāts 3×3 basketbolā, kuram bija pieteikušās 145 komandas. Šajā čempionātā piedalījās arī Tukuma Sporta skolas «U-13», «U-15» vecuma meitenes un «U-15» vecuma zēni.

«U-13» vecuma grupā Tukuma Sporta skolas meitenes piedalījās ar divām komandām. Pirmā komanda ar 1:6 zaudēja «Kulakam», ar 4:7 – BK «Kolibri-2», bet ar 8:1 uzvarēja Berģu mūzikas un mākslas pamatskolu. Diemžēl tikai viena uzvara viņām liedza piedalīties turpmākajās spēlēs. Tukuma Sporta skolas otrā komanda savā apakšgrupā ar 7:3 uzvarēja Rēzeknes novada SS, ar 4:3 – BK «Kolibri-3», bet ar 6:2 – «TTP-1 B». Ceturtdaļfinālā diemžēl meitenes piedzīvoja zaudējumu ar 4:11 pret BK «Kolibri-1» un finālā nācās cīnīties par 3.  vietu, kur vēlreiz tikās ar BK «Kolibri-3» komandu un arī šajā reizē pārākas bija tukumnieces ar rezultātu 6:3.

«U-15» vecuma grupā Tukuma pirmā komanda ar 9:1 uzvarēja «Smiltene-1», ar 4:11 zaudēja Daugavpilij, ar 8:10 – BK «Kolibri» un ar 10:12 – «Baigi saldās». Arī šī Tukuma komanda nenokļuva līdz ceturtdaļfināla spēlēm.

Tukuma otrā komanda ar 13:2 uzvarēja «Smiltene-2», bet ar 6:13 zaudēja «Jelgavas BJSS». Ar šo rezultātu meitenes savā grupā ierindojās 2. vietā un ceturtdaļfināla spēle ar 6:10 tomēr zaudēja «Rīdzene Bālleres», un no tālākas dalības izstājās.

«U-15» vecuma Tukuma zēni ar 3:20 piekāpās Valmierai, ar 10:16 – «Ķeizars/VEF Rīga», ar 9:14 – BS «Rīga/Pārdaugava» un ar 2:21 – «Sačoki». Tādēļ diemžēl tālākām spēlēm nekvalificējās.