Svētdiena, 2018. gada 23. septembris
Vanda, Veneranda, Venija

Raivis Garoza un Klinta Bļusina – Latvijas čempioni 

26. maijā Ogrē notika Latvijas čempionāts vieglatlētikā «C» vecuma grupai. Lielisks starts izdevās Kandavas sporta skolas audzēknim Raivim Garozam, kurš izcīnīja čempiona titulu lodes grūšanā ar rezultātu 12,22 m.

Zemgales sacensībās Jelgavā 

23. maijā notikušas Zemgales novada sacensības vieglatlētikā «D» un «C» grupām. Teicami rezultāti – Tukuma Sporta skolas un trenera Gunta Auziņa audzēkņiem Tumes vidusskolā, Tukuma 2. pamatskolā un Smārdes psk.

Vieglatlētu sacensībās Jēkabpilī 

23. maijā Jēkabpilī notika starptautiskās sacensības «D» vecuma grupai (2001./2002. g. dz.), kurās teicams starts izvērties Kandavas BJSS jaunajām vieglatlētēm Valērijai Kuzmickai un Lienei Naglei.

IAAF vieglatlētu dienā 

Vairāki labi starti Tukuma sporta skolas vieglatlētēm padevušies IAAF (Starptautiskās Vieglatlētikas federācija) jauno vieglatlētu dienas sacensībās Jēkabpilī 19. maijā.

Lauris Strautmanis nepārspēts Dobelē un Aizputē (1)

Uzvaru Latvijas kausa izcīņas 1. posmā ložu šaušanā pieaugušo konkurencē, kas norisinājās Dobelē, izcīnījis Tukuma Sporta skolas audzēknis Lauris Strautmanis.

Irlavā atklāta volejbola sezona! 

Pirmajai kārtai pludmales volejbolā Irlavā pieteicās astoņas sieviešu un 12 vīriešu komandas. 23. maija vakars bija tieši kā radīts labai sacensību norisei.

«Gludekļi un tortes» medī pilsētā 

26. maijā pirmo reizi Tukuma pilsētā tika organizētas "pilsētas medības". Kā skaidro paši organizatori – piedzīvojumu organizācija/biedrība «Lūzumpunkts» – tas ir azartisks pasākums, kura laikā komandām jāveic dažādi uzdevumi, kas saistīti ar prasmi orientēties, ievērot detaļas – tās nofotografēt un darboties komandā. Papildus foto punktu "medīšanai", komandām bija jāveic gan speciālie, gan izaicinājuma uzdevumi, tādēļ šajās sacensībās ne visu izšķir muskuļu spēks un ātrums nav vienīgais ierocis. Daudz nozīmīgāka drīzāk ir izvēlētā stratēģija un atjautībai. Piemēram, viens no uzdevumiem – komandām bija jāiegūst mūsu avīzes 2010. gada maija numuru… Uzvar tā komanda, kura savāc visvairāk punktu.

Mazliet netipiska Sporta diena Zemgales vidusskolā 

Šodien 30. maijā, spītējot drēgnajam un vējainajam laikam, Zemgales vidusskolā notika ikgadējā Sporta diena – šoreiz nedaudz atšķirīgāka kā citās reizēs, jo tās organizēšanā un uzdevumu plānošanā aktīvi iesaistījās jaunsargu organizācija, kā arī valsts Zemessardzes un Nacionālo Bruņoto spēku Rekrutēšanas centra pārstāvji.

Tā Jauniešu Sociālā centra jaunieši skrēja maratonu 

Tā Tukuma novada pašvaldības aģentūras «Tukuma novada sociālais dienests» Jauniešu Sociālā centra jaunieši gatavojās 20. maija maratona skrējienam un piedalījās tajā.

Pasaules Sadraudzības skrējiens cauri Engures, Tukuma un Kandavas novadiem /Papildināts/ 

No 25. līdz 30. maijam arī Latviju jau 13. reizi šķērso Pasaules sadraudzības skrējiens (World Harmony Run). Cauri Engures, Tukuma un Kandavas novadiem tas vijās šodien, 28. maijā.

Tumes meitenes – labākās Zemgales novadā (3)

Bauskā notika Zemgales novada sacensības vieglatlētikas četrcīņā «Draudzība» 1998. gadā dzimušajām un jaunākām meitenēm. Tukuma novadu pārstāvēja Tumes vidusskolas meiteņu komanda.

Lielā Futbola diena (5)

Piektdien notika Lielā Futbola diena Tukumā, kuru organizēja FK “Tukums-2000/Tukuma sporta skola".

Piesakies volejbola sacensībām! 

23. maijā 19.00 Irlavā norisināsies SK «Irlava» kausu izcīņas pludmales volejbolā 1. kārta. Komandām pieteikties līdz 22. maija 15.00 pie Anda Švāna pa tālr. 26598997 vai, rakstot uz e-pastu sk_irlava@inbox.lv.

1. līgas futbola spēle 

12. maijā 3. kārtas spēli Tukumā aizvadīja FK «Tukums 2000/TSS» un SFK «Varavīksne». Šoreiz veiksme gan nebija tukumnieku sabiedrotā, tādēļ zaudējums ar 1:3 (vienīgos vārtus guva Andris Sarva).

SK «Kandava» – «Rietumu līgā» bronzas medaļnieki 

Ar spēli par 3. vietu trešdien, 9. maijā, noslēdzās «Rietumu līgas» 2011./2012. gada sezonas čempionāts basketbolā vīriem. Otrajā spēlē par 3. vietu SK «Kandava» vēlreiz saspringtā spēlē pārspēja «Talsus» ar rezultātu 77:74, līdz ar to izcīnot 3. vietu.

Pasākumu kalendārs

2018.09.23 | 10:00

Miķeļdienas gadatirgus Jaunpilī 

2018.09.23 | 15:00

Kino Slampē 

2018.09.24 | 18:00

Vingrošana Kandavā 

2018.09.26 | 13:00

Seminārs par atkarībām Cērē 

2018.09.28 | 17:30

Lekcija par uzturu Kandavā 

Visi pasākumi
Jaunākās galerijas
Mēness kalendārs
Septembris
Atvērt kalendāru
Horoskopi
Auns Vērsis Dvīņi Vēzis Lauva Jaunava Svari Skorpions Strēlnieks Mežāzis Ūdensvīrs Zivs Visi horoskopi
Facebook.com
Neatkarīgās Tukuma Ziņas iekš tā Facebook.com
Draugiem.lv
Eirokalkulators
coloring.cool