Tukuma pilsētas čempionātā strītbolā

25. maijā Tukuma Sporta kompleksā norisinājās 1. no kopumā paredzētajiem četriem posmiem Tukuma pilsētas čempionātā strītbolā. Šoreiz pasākumu kuplināja komandas no divām grupām: vecākās («A») un jaunākās («B»).

Asākās cīņās norisa vecākajā grupā, kurā kopskaitā bija 16 komandu, kas tika iedalītas divās apakšgrupas. Tās sīvi cīkstējās jau apakšgrupu mačos. Šai grupā kopā aizvadītas 52 spēles. Finālā cīnījās «Mūžīgi perspektīvie», kas ar 14:6 pārspēja «Frāķeni». Uzvarētājiem sastāvā bija Mārtiņš Reķis, Gatis Zvirgzdiņš un Mārtiņš Bērziņš, 2. vietas ieguvēji – Roberts Aizpurs, Andris Feldmanis, Raivis Ozols, Nauris Litke, 3. vietu ieguva komanda «Kaļķene», kas atraktīvā spēlē pārvarēja «Lakss» pretestību. Tās sastāvā bija Kristaps Horeliks, Kaspars Lagzdiņš un Normunds Kronbergs.
«B» grupa, kas apakšgrupas spēles aizvadīja kopā ar vecākajiem sastāviem, pārstāvēja četras komandas. Finālā uzvaras laurus plūca «Nesakai man Bizu», kas ar 8:6 pārspēja «Piripīs». Tās sastāvā bija Madars Lerķis, Matīss Bērziņš. Edgars Aleksejevs un Dāvis Spriņģis, 2. vietu izcīnīja Reinis Kalniņš, Rihards Račuks un Rihards Mednis, 3. – ierindojās «0», kas ar 10:4 pārspēja «Zaļos». Turnīru tiesāja Guna Horelika un Kristaps Horeliks.
Nākamais čempionāta posms notiks 29. jūlijā. Turnīra uzvarētājs tiks noskaidrots, summējot trīs komandas labākos rezultātus turnīros.