Otrdiena, 2019. gada 26. marts
Eiženija, Ženija

Izcīnīti Jāņa Lutera piemiņas kausi

Twitter
FaceBook
print
2017. gada 27. jūnijs 15:30

Svētdien, 25. jūnijā, Irlavas sporta namā uz Jāņa Lutera piemiņas ceļojošā kausa 8. izcīņu novusa vienspēlēm bija sabraukuši 35 dalībnieki no Tukuma, Jaunpils, Tērvetes, Auces, Jelgavas, Zebrenes, Kandavas, Cēres, Gardenes, Irlavas, Engures, Dobeles un Saldus, lai aizvestu mājās kādu no kausiem vai arī, lai iegūtu kādu no daudzajām nominācijām un “mierinājuma” balvām. Sabraukušo dalībnieku pulkā uz kausa izcīņu pretendēja arī trīs daiļā dzimuma pārstāves no Tukuma un Zebrenes. Uzticīgi tradīcijai, ar visu sabraukušo dalībnieku vienbalsīgu atbalstu, atbilstoši Jāņu dienai ar ozollapu vainagiem, sieru un alus kausiem tika sumināti trīs Jāņi – Jānis Pērkons no Jelgavas, Jānis Loķis no Tukuma un Jānis Ķiņķeris no Jaunpils. Arī šoreiz sabraukušo pulkā bija trīs jubilāri – Andrejs Grants no Tukuma svinēja savu pusapaļo 65 gadu jubileju, Nauris Kronbergs no Irlavas – 50 gadus, bet Rihards Gross no Jelgavas – 28 gadus. Arī viņiem visi klātesošie nodeva laba vēlējumus un suminājumus.

Pēc turnīra vadības nelielas informācijas par kausa izcīņas kārtību, dalībnieki devās pie datora, lai veiktu divcīņu izlozi. Turnīru izspēlēja 12 kārtās un sešu setu partijās ar iespēju ikvienam dalībniekam izcīnīt maksimālos 24 punktus, lai kļūtu par lielā kausa turētāju līdz pat Jaunajam gadam, kad kausa izcīņa notiks jau 9. reizi. Kā arī īpašumā paturētu mazo kausu (kopiju).

Un tā, pēc 11 stundu spraigi draudzīgām cīņām turnīra vadība varēja paziņot visus laureātus, kausu saņēmējus un nomināciju, balvu ieguvējus.

Nominācijās apbalvojumus no Kristīnes Ozolas – īpaši Līgas un Jāņu dienai gatavotos Diplomus – saņēma turnīra vecākais dalībnieks, tukumnieks Gunārs Vēveris (82 gadi), kā arī turnīra jaunākā dalībniece – tukumniece Laura Baumane (12 gadi). Turnīrā labākie trīs ”sauso” spēļu meistari, kuri atstājuši pretiniekus uz nulles sešu setu izspēlē: 1. vietā kandavnieks Imants Gricmanis, 2. – tukumnieks Jānis Loķis, 3. – cērenieks Aleksandrs Voronovs. Turnīra noslēdzošā dalībniece un 3. vietas ieguvēja dāmu konkurencē (viņai medaļa un krāšņais Diploms) – zebrēniete Estere Kreicberga, 2. vietā tukumniece Laura Baumane, 1. vietas ieguvēja tukumniece Ingrīda Upeniece saņēma visu klātesošo kungu skaļus aplausus, jo viņa spēcīgajā kungu konkurencē spēja izcīnīt 12 punktus (pusi no maksimālajiem 24), kopvērtējumā iegūstot 17. vietu. Turnīra 6. vietas ieguvējs tukumnieks Jānis Loķis (15 punkti) saņēma Diplomu un specbalvu, 5. vietā jaunpilnieks Ēriks Strautiņš (15 p., diploms un specbalva), 4. – zebrēnietis Aivars Štamers (15 p., Diploms un “mierinājuma” balva), 3. – kandavnieks Ivars Gricmanis (17 p.) saņēma kausu un Speciāldiplomu, 2. – tukumnieks Raimonds Ratnieks (18 p.) arī saņēma kausu un Speciāldiplomu. Bet turnīra 1. vietas ieguvējs un lielā ceļojošā kausa ieguvējs un turētājs līdz 9. izcīņai, iegūstot 19 punktus, – gardenieks Igors Stabulnieks.

Turnīra svinīgajā procedūrā apbalvojumus un kausu pasniedza Jāņa Lutera piemiņas kausa dibinātājs un “krusttēvs” Dainis Ozols. Šoreiz veselības problēmu dēļ pasākumā nevarēja piedalīties Jāņa Lutera dēls Gints Luters. Visi klātesošie sūtīja Gintam sveicienus, novēlot viņam drīzāku atveseļošanos.Komentēt

Komentāru secība: dilstoši

  1. Aldis teica:

    …dopinga kontrole tur bija???

Pasākumu kalendārs

2019.03.26 | 10:00

Kino Zemītē 

2019.03.26 | 10:00

Izrāde bērniem Kandavā 

2019.03.26 | 11:00

Zumba senioriem Kandavā 

2019.03.26 | 15:00

«Digitālo prasmju nedēļa» Jaunpilī 

2019.03.26 | 16:00

Konsultatīvās padomes sēde Matkulē 

Visi pasākumi
Jaunākās galerijas
Mēness kalendārs
Marts
Atvērt kalendāru
Horoskopi
Auns Vērsis Dvīņi Vēzis Lauva Jaunava Svari Skorpions Strēlnieks Mežāzis Ūdensvīrs Zivs Visi horoskopi
Facebook.com
Neatkarīgās Tukuma Ziņas iekš tā Facebook.com
Draugiem.lv
Eirokalkulators

coloring.cool