Svētdiena, 2019. gada 24. marts
Kazimirs, Izidors

Irlavā noslēdzies sportiskais pavasaris /FOTO/

Autors: Zane Vimbule
Twitter
FaceBook
print
2017. gada 18. maijs 12:04

Jaunums – «Lieldienu kauss» florbolā

17. aprīlī Irlavas sporta namā tika dibināta jauna florbola tradīcija – ceļojošā «Lieldienu kausa» izcīņa florbolā formātā 3:3. Kā informēja Irlavas sporta vadītājs Andis Švāns, tad pirmajā reizē pieteicās 10 vīriešu un divas sieviešu komandas. Pēc trīs stundu cīņām divos laukumos noskaidrojās laureāti: 1. vietā– «Iekš to Kurzem’», 2. – «Zemvid-1», 3. – «Engures sportam».

Sievietes savā starpā izspēlēja trīs spēles un kopvērtējumā «Mandarīni» kļuva par pirmajiem kausa ieguvējiem, apsteidzot «Zemenes».

Pēc sacensībām atsauksmes bijušas ļoti pozitīvas, kas organizatoriem norāda virzienu, kā darboties nākotnē.

Sporta namam – pamatīgs apgaismojums

Realizējot Eiropas projektu, sporta nams ticis pie kārtīga sacensību apgaismojuma. “Par veco apgaismojumu sūdzēties būtu grēks, jo kopš uzbūvēšanas pirms vairāk nekā 10 gadiem nebija izdegusi neviena lampa,” teic A. Švāns. “Diemžēl gaismas rādītāji bija 180 līdz 200 luksi, kas sacensību režīmā bija krietni par maz. Pēc jauno papildu lampu uzstādīšanas mērījumi ir robežās no 900 līdz 1100 luksiem. Pirmie iespaidi ir dažādi, jo nedaudz jāpierod pie citādākā krāsu spektra, salīdzinot ar veco, dzeltenīgo lampu gaismu. Tas, ka zālē tagad ir daudz gaišāk, to atzīst visi.”

Sezonas noslēgums

29. aprīlī sporta namā notika gadskārtējā ziemas sacensību sezonas noslēguma uzvarētāju godināšanas balle. Noslēgusies sezona galda spēlēs (šahs, šautriņas, galda teniss, novuss, zolīte un novusa dubultspēles). Šīs sacensības sākās pērnā gada novembrī un sešus mēnešus pulcēja attiecīgā sporta veida atbalstītājus. Nu bija pienācis laiks apkopot rezultātus un uzteikt labākos. Par pasākuma īpašo viesi šoreiz piekrita būt jaunā Latvijas vieglatlētikas savienības prezidente Ineta Radēviča, kura pastāstīja par savu sporta gaitu līkločiem un atbildēja uz pasākuma dalībnieku jautājumiem. Vakara gaitā tika sumināti arī jaunie talanti un sezonā paveikto apkopoja plašā florbola saime. Ballītes laikā par pārsteigumu parūpējās Irlavas līnijdejotājas, atrādot jaunākās apgūtās dejas un jaunos tērpus. “Paldies pasākuma atbalstītājiem un sportistiem par burvīgo vakaru! Pie durvīm jau klauvē vasara ar savām sportiskajām izklaidēm,” – tā A. Švāns. Un tā, par labākajiem kļuvuši: šautriņmešanā (31 dalībnieks sezonā) 1. – Gatis Ozols vīriem un Ilze Ozola sievām, 2. – Ilmārs Dūniņš un Lilita Kalniņa, 3. – Gunārs Grauze un Gunta Doroškevica; šahā (6) 1. – Vilis Maltenieks, 2. – Jānis Dzenis, 3. – Anatolijs Rudakovs; galda tenisā (16) 1. – Andris Zorenbergs, 2 .– Ādolfs Kronbergs, 3. – Konstantīns Migunovs; novusa dubultspēlēs (48) 1. – Jānis Loķis/Sandis Rimovičs, 2. – Ivars Lasis/Uldis Šteinerts, 3. – Dainis Ozols/Jānis Pērkons; novusā (40) 1. – Matīss Gricmanis, 2. – Ivars Lasis, 3. – Jānis Pērkons; zolītē (11) 1. – Vitautas Vasiļauskas, 2. – Roberts Matvejevs, 3. – Andris Štāls.

 

 Komentēt

Pasākumu kalendārs

2019.03.24 | 10:00

Futbols Cērē 

2019.03.24 | 14:00

Pirmizrādes Tukumā 

2019.03.24 | 15:00

Kino Slampē 

2019.03.25 | 9:15

Piemiņas brīdis Džūkstē 

2019.03.25 | 10:00

Piemiņas brīdis Vecmokās 

Visi pasākumi
Jaunākās galerijas
Mēness kalendārs
Marts
Atvērt kalendāru
Horoskopi
Auns Vērsis Dvīņi Vēzis Lauva Jaunava Svari Skorpions Strēlnieks Mežāzis Ūdensvīrs Zivs Visi horoskopi
Facebook.com
Neatkarīgās Tukuma Ziņas iekš tā Facebook.com
Draugiem.lv
Eirokalkulators

coloring.cool