Irlavā florbolu spēlē visi – vīri un dāmas, liels un mazs

Lai arī zaudē, florbolistes nepadodas!
15. janvārī Irlavas Sporta zālē notika Latvijas florbola čempionāta sievietēm virslīgas kārtējā spēle. Sacentās komandas «Irlava/Tukums» un «Ķekava/AXA». Šoreiz mūsējām spēlē neveicās un nācās zaudēt ar rezultātu 2:7 (1:2; 1:5; 2:7). Mājinieču labā vārtus guva Eva Fricberga (pēc Daces Jaunzemes piespēles) un Ilze Stukule. Jāteic, ka spēle aizvadīta visai mierīgi – 1. puslaikā pa vienam divu minūšu noraidījumam saņēma abas komandas. «Irlava/Tukums» spēlētāja Linda Jēgere – par spēlēšanu ar augsti paceltu nūju.

Nākamā spēle mūsu dāmām būs šo sestdien, 22. janvārī, Valmierā. Jāpiebilst, ka kopvērtējumā septiņu komandu kopvērtējumā «Irlava/Tukums» atrodas 6. vietā (13 spēlēs piedzīvoti 10 zaudējumi un izcīnītas 3 uzvaras).

Vīriem – zaudējumi
Ceturtdien, 13. janvārī, Irlavas Sporta namā Latvijas florbola virslīgā vīriem spēli aizvadīja Tukuma novada komanda «Telms/Energokomplekss», kas ar 4:5 piekāpās «Talsi/Triobet». Vārtus irlavniekiem spēlē guva Klāvs Fogelis, Toms Dāle, Edijs Hammers un Alvis Dāle.
14. janvārī irlavnieki piedzīvoja zaudējumu ar 7:13 «Ķekavas» spēlētājiem. Komandas labā vārtus guva Alvis Dāle – 3, Toms Dāle – 2, Juris Zīvarts, Klāvs Fogelis.
Diemžēl šobrīd irlavnieki ieņem pēdējo, 13. vietu čempionāta tabulā, bet tas noteikti vēl neko nenozīmē, jo sezona vēl nav beigusies.
Nākamā spēlē kungiem būs 21. janvārī Lielvārdē. Lai izdodas!