Engurnieks kļūst par pasaules čempionu

No 12. līdz 21. oktobrim Turcijas pilsētā Antālijā norisinājās 40. Pasaules čempionāts armvrestlingā. Sacensībās piedalījās vairāk nekā 50 dažādu valstu sportisti, kopumā – 1208 dalībnieki dažādās vecuma, dzimuma un svara kategorijās.  Sportistu starti bija vērojami visas sešas sacensību dienas. Latviju  čempionātā pārstāvēja 11 sportisti, 2 treneri un viens starptautiskā līmeņa tiesnesis.

Ceturtajā sacensību dienā, cīnoties ar labo roku, par čempionu kļuva Māris Kalējs, bet engurnieks Modris Rubenis izcīnīja bronzas medaļa vecuma grupā no 50-60  gadiem (-100 kg) ar labo roku. Savukārt cīnoties ar kreiso roku, Modris kļuva par pasaules čempionu. Kopvērtējumā Latvijas veterānu komandai 3. vieta 31 komandu konkurencē.