«ASK/Juniors» pārliecinoši uzvar «Kandavu»

17. oktobrī Kandavā notikušajā LBL basketbola spēlē vīriešiem, cīņā SK «Kandava» pret BK «ASK/Juniors» ar rezultātu 68:111 uzvaru guva viesi.
Spēles pirmā ceturtdaļa noslēdzās ar rezultātu 21:33, bet pirmā puslaika beigās rezultāta starpība bija vēl lielāka – 35:62 BK «ASK/Juniors» labā.

Šo spēli noskatīties un savējos atbalstīt bija ieradies īpaši daudz kandavnieku, tomēr spēles gaitu un spēlētāju veiksmi (kas šobrīd viņiem pietrūka visvairāk) ietekmēt nespēja pat viņi. Spēlei turpinoties, rezultāta starpība arvien pieauga un trešo ceturtdaļu spēlētāji noslēdza jau ar rezultātu 45:87. Lai gan pēdējā ceturtdaļā bija skaidrs, ka SK «Kandava» sportisti viesus panākt vairs nespēs, tomēr mūsu basketbolisti kārtējo reizi parādīja savu neatlaidību, cīņas sparu un, teiktu, pat drosmi turēties līdzi komandai, kuras sastāvā spēlē pretendenti uz Latvijas prestižākajām basketbola komandām. Iespējams, tieši cīņasspars bija tas, kas BK «ASK/Juniors» spēlētājus izprovocēja uz negaidītu sadursmi spēles pēdējās minūtēs. Par laimi šis incidents beidzās bez liekām traumām un ar komandu abpusējo piezīmi.
SK «Kandava» komandas menedžeris Andris Bambis atzīst, ka Aigara Strāķa trauma jau pirmajā cīņas minūtē, kas liedza viņam iespēju turpināt šo spēli, ietekmēja arī kopējo sacensību gaitu, jo bija manāms šī spēlētāja trūkums komandā.
Šajā spēlē kandavnieku vidū īpaši izcēlās Ģirts Celms ar 22 iegūtiem punktiem, Agris Briedis ar 11 punktiem un Artis Rudzītis ar septiņām atlēkušajām bumbām.
Nākošā SK «Kandava» spēle paredzēta pret komandu «Ventspils Augstskola», tā notiks Ventspilī jau 28. oktobrī.