Svētdiena, 2017. gada 22. janvāris
Austris
LZ: +2, R, 5.2 m/s

Tukumnieki starptautiskajās sacensībās šaušanā Viļņā 

Iepriekšējās nedēļas nogalē Lietuvas galvaspilsētā Viļņā uz «Polonia» kausa izcīņu ložu šaušanā pulcējās dažāda vecuma sportisti no piecām valstīm. Tukumu pārstāvēja audzēkņi divās vecuma grupās – jaunākajā un junioru, kā arī divos ieroču veidos.

Kandavā aizvadīts tradicionālais Pīrādziņu slēpojums 

15. janvārī Kandavas K. Mīlenbaha vidusskolas stadionā bija sapulcējušies aptuveni 80 ziemas prieku baudītāji, lai piedalītos nu jau par tradīciju kļuvušajā Pīrādziņu slēpojumā. Beidzot slēpojumu, visi saņēmuši arī apliecinājumu par piedalīšanos Vispasaules sniega dienā.

Kā Pasaules sniega dienu aizvadīja Engurē /FOTO/ 

Engures pagastā otro gadu atzīmēja Pasaules Sniega dienu, ko organizēja biedrība «Engures sportam». Sniega dienas sacensībās pikobolā jeb distanču slēpošanas sprintā ar pikošanās elementiem piedalījās 49 dalībnieki (pērn 40).

Tukuma un Jaunpils mazie basketbolisti – «Kāruma kausā» 

Dažādās Latvijas pilsētās norisinājies basketbola turnīra «Kāruma kauss» 2. posms «U-10» un «U-11» vecuma grupās.

Tukuma autotrasē aizvadītas pirmās ziemas sacensības (8)

7. janvārī Tukuma autotrasē pulcējās tie, kam patīk uzspolēt nu tā – no sirds. Šo trasi savā paspārnē paņēmis PSRS un daudzkārtējs Latvijas čempions autosportā Ainārs Eikerts.

Svētku basketbols Kandavā /FOTO/ (3)

29. un 30. decembrī norisinājās Vecgada kausa izcīņa meitenēm. Komandas bija ieradušās no Siguldas, Jelgavas, Saldus, Jaunpils, Tukuma un Kandavas.

Svētku turnīrs Kandavā /FOTO/ 

Sportiskā garā 25. decembra diena tika aizvadīta Ziemassvētku turnīrā, kur visus aktīvos sportistu kopā aicināja sportiskas aktivitātes. Rīts iesākās ar novusa spēlēm.

Irlavā jau septīto reizi izcīnīts Jāņa Lutera kauss novusā /FOTO/ 

25. decembrī Irlavas sporta namā uz Jāņa Lutera ceļojošā kausa 7. izcīņu novusā bija sabraukuši 18 dalībnieki no Jaunpils, Tukuma, Jelgavas, Bērzes, Kaķeniekiem, Penkules, Dobeles, Irlavas un Kandavas.

Tukumā noskaidroti labākie šāvēji ar īpašām vajadzībām /FOTO/ (2)

7. decembrī Tukuma šautuvē notika gada noslēguma sacensības «Ložu šaušanā cilvēkiem ar invaliditāti». Sacensībās piedalījās 14 dalībnieki no sporta klubiem, biedrībām, kā arī individuāli no daudzām Latvijas pilsētām. Esam noskaidrojuši šā gada labākos šāvējus.

Ziemassvētku kausu izcīņas Kandavā /FOTO/ 

17.decembrī Kandavas sporta hallē tika aizvadītas Ziemassvētku kausu izcīņas zolītē un futbolā veterāniem. Jau no agra rīta savas spraigās izspēlēs uzsāka zolītēs spēlētāji un ļoti sīvās cīņās tika noskaidroti labākie zolmaņi.

Tumē aizvadīts Vecgada volejbola turnīrs (2)

Ar ļoti interesantām, spraigām un azartiskām cīņām Tumē sestdien, 17. decembrī, noslēdzās tradicionālais Vecgada turnīrs volejbolā, kurā šoreiz gan piedalījās tikai četras komandas no Tukuma, Džūkstes, Kaives un Tumes

Tukumā aizvadītas ziemas sacensības ielu vingrošanā /VIDEO/ 

18. decembrī, Lauktehnikā pie ielu vingrošanas stieņiem pulcējās pulciņš pusaudžu – tie, kam patīk vingrot, visvisādi izlokoties uz vingrošanas stieņiem.

Panākumi Latvijas čempionātā jaunākā vecuma grupā ložu šaušanā 

9. decembrī Rīgā norisinājās Latvijas jaunatnes čempionāts jaunākajā vecuma grupā. Šaušanā ar pneimatisko pistoli vingrinājumā «PP-30» nepārspētas palika Tukuma Sporta skolas audzēknes Rūta Leila Spriņģe, kura izcīnīja 1. vietu

Mākslas vingrotāja Veronika Strogonova – sporta meistara kandidāte (1)

Liepājas olimpiskajā centrā noticis Latvijas čempionāts mākslas vingrošanā, kur Tukuma Sporta skolu pārstāvēja 2004. gadā dzimusī Veronika Strogonova.

«U-9» Tukuma futbolisti uzvar starptautiskā turnīrā Lietuvā (1)

No 2. līdz 4. decembrim Lietuvas galvaspilsētā Viļņā norisinājās starptautisks futbola turnīrs «U-9» (2007. g. dz.) vecuma zēniem, kurā piedalījās 32 komandas no astoņām valstīm. Šajā turnīrā piedalījās arī klubi ar pasaules vārdu, piemēram Turīnas «Juventus» (Itālija) un Minskas «Dinamo» (Baltkrievija).

Pasākumu kalendārs

2017.01.22 | 10:00

Šautriņu mešana Tumē 

2017.01.22 | 10:00

Novuss Irlavā 

2017.01.22 | 10:00

Bērnu un «U-16» hokejs Tukumā 

2017.01.22 | 10:00

Telpu futbols Cērē 

2017.01.22 | 11:00

Šahs Tukumā 

Visi pasākumi
Jaunākās galerijas
Mēness kalendārs
No 1. janvāra 10.32 līdz 1. februāra 10.11
Atvērt kalendāru
Horoskopi
Auns Vērsis Dvīņi Vēzis Lauva Jaunava Svari Skorpions Strēlnieks Mežāzis Ūdensvīrs Zivs Visi horoskopi
Facebook.com
Neatkarīgās Tukuma Ziņas iekš tā Facebook.com
Draugiem.lv
Eirokalkulators