Vēl ir laiks…

Līdz Jaunā un Suņa gada sagaidīšanai vēl ir mazliet laika, lai varētu kaut ko uzlabot savā dzīvē, tāpēc sniegšu dažus vērtīgus padomus, kas sakasīti internetā.

1. Iespējams, ka kāds pēc Ziemassvētkiem šausta sevi ar domu, ka atkal miesa dabūjusi vairāk nekā gars, un pārmet veselajam saprātam, kas pārāk inteliģenti centies atturēt kārtējo kumosu no iegrimšanas organisma dzīlēs. Atcerieties, ka galvenais ir noturēties līdz 2026. gadam! Tad, kā pareģo Nākotnes institūts, kas bāzējas ASV, būšot dažādas ierīces, kas brīdināšot par konkrēta indivīda veselībai kaitīgiem ieradumiem un pieprasīšot veikt dažādas aktivitātes, lai tās kompensētu mazkustīgu, veselībai kaitīgu dzīvesveidu. Tātad – tikai deviņi gadi mūs šķir no laika, kad par mūsu labsajūtu rūpēsies tehnoloģijas, nevis dažādiem kārdinājumiem pakļāvīgais prāts. Tā kā tuneļa galā jau redzama gaisma – 2026. gads nav aiz kalniem –, ir jāsasprindzina gribasspēks un pirms Vecgada vakara (un citiem svētkiem) veikaliem jāiet ar līkumu. Tas ir svarīgs priekšnoteikums, lai pēc 2026. gada sāktu baudīt dzīvi, kad pēc katras grēkā krišanas būs jāatsporto indulgence.

2. Pirms Jaunā gada jāšķiras no priekšmetiem ar šādu pielietojumu: “varbūt kādreiz noderēs”, “varbūt varēs kādreiz uzdāvināt”, “varbūt notievēšu”. Tad varēs vieglāk elpot un ar pilnu krūti pievērsties dzīvei šeit un tagad.

3. Suns, tāpat kā kaķis, ir vissenākais cilvēka draugs – pieradināts pirms padsmit tūkstošiem gadu. Tāpēc Suņa un visos citos gados droši var paļauties uz ticējumiem, kas veidojušies ilgu novērojumu rezultātā. Neapgredzenotās dāmas un visi pārējie, ja vēlaties būt laimīgi, nekāpiet pāri guļošam sunim – samīsiet savu laimi! Ja koridors pārāk šaurs (kā tas mēdz gadīties no padomju laika mantotajās mājās), tad atliciniet pāris minūšu, lai četrkājaino draugu aizvilinātu uz citu guļasvietu. Nodrošinātā laimīgā dzīve noteikti ir svarīgāka par pāris reižu kavētu darbu – arī tad, ja nepagāniski noskaņota priekšnieka dēļ jāmaina amats. Kādu eksperimentu rezultātā šis ticējums radies, nav zināms, bet jācer, ka tika izslēgti kaut kādi citi blakusapstākļi, kas tiem senčiem, kuri piedalījās novērojumos, nesa laimi vai nelaimi.

4. Ja cerēšanās laikā meitene grib parādīt sevi no labākās puses, tad it kā tā starp citu (lai neizskatītos pārāk demonstratīvi) tai vajag regulāri un labi pabarot suni. Ja pašai tāda nav, jāmēģina cīsiņi pārmest pār sētu kaimiņu sunim. Ja arī tas neder, jo neizskatās pārāk sievišķīgi, jāziedo dzīvnieku patversmei. Skaidrs kā diena – tās meičas, kas prot parūpēties par lopiņiem, arī nākamajam vīram nepieciešamības brīdī labvēlīgi iešķiebs pa kumosiņam.

5. Atcerieties, ka suns ir saimnieka spogulis! Ticējums vēsta, ka tajā mājā, kur nikni suņi, esot nesaticīgi saimnieki. Ja sabiedrībā par jums izveidojies toleranta un miermīlīga cilvēka priekšstats, tad ar savu nikno suni labāk nelepojieties! Nākotnē – sākot ar 2026. gadu – jums noderēs implants, kas atļaus nolasīt dzīvesbiedra domas. Tad nebūs tādu nepatīkamu starpgadījumu, ko izraisījusi nevietā aizklīdusi zeķe vai samocīta zobpastas tūbiņa, kas, sievasprāt, liecina par pilnīgu mīlestības trūkumu, bet, vīraprāt, nesimbolizē neko un ir galīgi bez zemteksta.

2026. gadā ticējumi par precēšanos vairs nebūs tik aktuāli, jo situācija dzimumu jomā būs diezgan neskaidra – ikviens, apēdot kādu tableti, varēs uz stundu vai ilgāku laiku pārtapt par pretējā dzimuma pārstāvi. Iedomājieties tik – ja negribēšu stāvēt garum garā rindā pēc diskrētiem labumiem, apēdīšu tableti un – čiks! – varēšu iet uz blakus telpu, kur labuma gribētāju krietni mazāk! Bet, kamēr vēl laiks, izbaudīsim dzīvi tradicionālajā formā!

Komentāri

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *