Svētdiena, 2019. gada 26. maijs
Varis, Eduards, Edvards, Edvarts

Ar cerību vien – par maz!

Marija Anmane
Twitter
FaceBook
print
2018. gada 25. decembris 14:05

Jā, cerība ir vienmēr, ne tikai Ziemsvētku gaidīšanas laikā. Mēs ceram, ka reiz pienāks gadumija, kad postītāji mežu jaunaudzēs nezags eglītes – skaistākās un kuplākās, vieglāk paņemamās un lielā vairumā. Nedomājot ne par audzētāju ieguldīto darbu, ne par nākotnes mežiem.

Mēs ceram, ka pavisam drīz beigsies politizētā situācija valstī – ar striktām sarkanajām līnijām, jo cilvēki (politiķi – vispirmām kārtām!) taču ir saprātīgas būtnes, kuras, startējot Saeimas vēlēšanās, bija gatavas strādāt savas valsts un tautas, ne savu personisko ambīciju vārdā. Vai tad ne? Vai viņi par krēsliem, portfeļiem un ”vajadzīgiem sakariem” domāja? Uz algu (ko saņem par pogu spiešanu, sekojot paceltam īkšķim), uz eksotiskiem komandējumiem, uz piemaksām un dienesta dzīvokļiem cerēja? Mēs ceram, ka ne…

Mēs ceram, ka kukuļu devējiem, ņēmējiem un arī atmazgātājiem reiz beigsies ”saldā dzīve”, kuras dēļ tauta sen vairs netic valsts tiesiskumam. Ceram, ka tie, pret kuriem KNAB un likumdevējiem  ir pretenzijas viņu darbības sakarā, reiz tiks pamatoti notiesāti – neradot situāciju, ka ne vien Ventspils, bet arī Rīga kļūst slavena ar ”mūžīgajiem” apsūdzētajiem un tiesājamajiem. Pazīmes pagaidām ir līdzīgas: apsūdzētie cits citu tik tikko pazīstot, notikumus neatceroties, neko nezinot un vainīgi nejūtoties. ”Tik tiešām” neko nezinot, kā, bezmaz vai dūri pie krūtīm sitot, TV intervijās apgalvo Rīgas mērs Nils Ušakovs.

Mēs ceram, ka Šlesers, Krištopāns, Domburs, pat Dieva kalps Vanags un citas publiskās personas atradīs iespēju pavakariņot jebkurā restorānā, kafejnīcā, vai – galu galā – paši savās mājās: kaut vai tāpēc, lai mēs, tauta, neskatītos, kā ”vilki” smaidot sarokojas un dzīro kopā ar ”jēriem” – speciāli organizētās jubilejās un citos  tamlīdzīgos pasākumos. Mēs ceram arī, ka Lietuvā sāktās izmeklēšanas kukuļošanas (un arī vairāku citu skandālu) sakarā Tukuma lidostā nebeigsies ar ”čiku” un mūsu pilsētas pievārtē esošajā lidostā reiz beigsies ieilgušais panīkums. Neesam taču aizmirsuši, kā Tukuma iedzīvotājiem šajā sakarā ne reizi vien tika solītas jaunas darba vietas, vispārēja attīstība un uzplaukums – pilsētai un novadam. Mēs ceram un ceram. No vieniem Ziemassvētkiem līdz nākamajiem. No vieniem solījumiem – līdz nākamajiem. No vienām pasludinātajām ”prioritātēm” – līdz citām.

Cik ilgi ar mums manipulēs? Ja nedomāsim līdzi, neiemācīsimies būt prasīgi pret sevi un citiem, tad – kārtējie „gudrīši” atradīsies vienmēr un visur. Ar cerēšanu vien ir par maz!Komentēt

Komentāru secība: dilstoši

  1. rūķītis teica:

    Pareizi, precīzi un tieši pateikts!

Pasākumu kalendārs

2019.05.26 | 10:00

Šahs Irlavā 

2019.05.26 | 11:00

«Kustinācija» Engurē 

2019.05.26 | 12:00

Kandavas novada svētki 

2019.05.26 | 13:00

Kino Tukumā 

2019.05.26 | 14:00

Amatierteātra pirmizrāde Jaunsātos 

Visi pasākumi
Jaunākās galerijas
Mēness kalendārs
Maijs
Atvērt kalendāru
Horoskopi
Auns Vērsis Dvīņi Vēzis Lauva Jaunava Svari Skorpions Strēlnieks Mežāzis Ūdensvīrs Zivs Visi horoskopi
Facebook.com
Neatkarīgās Tukuma Ziņas iekš tā Facebook.com
Draugiem.lv
Eirokalkulators

coloring.cool