Pirmdiena, 2019. gada 18. februāris
Kintija, Kora

Jūsuprāt, cik lielā mērā varam uzticēties tām valsts un pašvaldības amatpersonām, dienestiem, kam jārūpējas par dabas aizsardzību?  

Twitter
FaceBook
print
2017. gada 6. oktobris 10:35

Gunita (tukumniece):

– Salīdzinoši ar to, kā bija pirms desmit gadiem, manuprāt, atkritumi ir palikuši vairāk, jo tagad jau iepakojumu arī ir vairāk. Es pat īsti nezinu, kur tādu daudzumu var likt… Par atkritumu savākšanu un šķirošanu runājot, mums nemaz nav tāda iespēja atkritumus šķirot, jo pie mūsu mājām atbilstošo konteineru nemaz nav. Cilvēks jau var mājās šķirot, bet jānes tāpat uz kopīgo konteineru. Tā kā domāju, ka par to amatpersonām mazliet vairāk jāpadomā. Bet pašiem cilvēkiem jāmaina domāšana un jāiemācās atkritumus šķirot. Man patīk piemērs no Vācijas, ka tur tiek ļoti padomāts par atkritumu šķirošanu un tur visi konteineri tiek slēgti, tā ka neviens no malas nevar tur neko iemest. Savukārt mums ir tādi privātie, kas, lai samazinātu samaksu par atkritumu izvešanu, tos izgāž, kur vien var. Bet ūdens ziņā domāju, ka var atbildīgajiem uzticēties, jo, daudzdzīvokļu mājā dzīvojot, nekādas problēmas nejūtu. Katrā gadījumā nekāda sliktā pieredze nav bijusi.

Aigars:

– Cik es esmu manījis, viss notiek tā, kā vajag. Kanalizācija iet caur speciāliem nosēddīķiem. Tāpat atkritumi tiek savākti un izvesti ārpus pilsētas. Tā kā es domāju, ka pa lielam viss tiek darīts un mūsu atbildīgajiem var uzticēties.

Valērijs (bez bildes):

– Ziniet tad, kad būvēja Lielo ielu, tad vispār uz neko neskatījās. Piektdien, kad darbs beidzās, celtnieki lielās paletes nolika priekšā trubām un atstāja kārtīgu bardaku. Tā jau apkārt izskatās labi, bet, kad, piemēram, pirms divām nedēļām sākās lielais lietus, liela daļa ielu pārplūda. Tas tādēļ, ka patiesībā apakšā – tur, kur mēs neredzam, viss nav tik labi. Tāpēc es teiktu, ka es dienestiem pilnībā neuzticos.

Terēze (pensionāre):

– Mūsu mājā viss ir kārtībā, runājot par atkritumu šķirošanu, mums ir stikla un papīra, kartona konteineris, un mums vienmēr atkritumus ļoti laicīgi izved. Arī ūdens ir labs. Tā kā es varu teikt, ka uzticos amatpersonām, jo savās mājās nekādas problēmas neizjūtu. Cilvēkiem jau pašiem arī ir jāmainās, jo visi tikai prasa, bet paši aiz sevis novākt negrib.

Artūrs:

– Par atkritumiem runājot, es nekādus pārkāpumus neesmu manījis, jo liekas, ka tiešām viss tiek nogādāts tur, kur paredzēts. Zinu, ka pirms kāda laika Slocene bija piesārņota, nezinu, kamdēļ, bet domāju, – varbūt tā bija nepareiza kanalizācijas ūdens novadīšana. Tā kā es šaubos, ka var uzticēties visiem. Un atbaidīgie dienesti, domāju, reaģē tikai tad, kad tos izsauc.Komentēt

Pasākumu kalendārs

2019.02.18 | 12:00

Konkurss «Balsis» Kandavā 

2019.02.27 | 11:00

Sacensības skolēniem Kandavā 

Visi pasākumi
Jaunākās galerijas
Mēness kalendārs
Februāris
Atvērt kalendāru
Horoskopi
Auns Vērsis Dvīņi Vēzis Lauva Jaunava Svari Skorpions Strēlnieks Mežāzis Ūdensvīrs Zivs Visi horoskopi
Facebook.com
Neatkarīgās Tukuma Ziņas iekš tā Facebook.com
Draugiem.lv
Eirokalkulators

coloring.cool