Tumes sporta svētki

Dažādas sporta spēļu un individuālo disciplīnu sacensības Tumē tika aizvadītas draudzīgā un sportiskā gaisotnē. Minifutbola sacensībās uzvarēja Tumes jauniešu komanda «Давай поженимся», 2. vietu izcīnīja «Draugi» no Tukuma, bet 3. – «Kalibrs» (Kandava).

Dažādas sporta spēļu un individuālo disciplīnu sacensības Tumē tika aizvadītas draudzīgā un sportiskā gaisotnē. Minifutbola sacensībās uzvarēja Tumes jauniešu komanda «Давай поженимся», 2. vietu izcīnīja «Draugi» no Tukuma, bet 3. – «Kalibrs» (Kandava). Volejbola sacensībās sīvās cīņās uzvarēja «Давай поженимся», 2. – «Selga», savukārt tikai trešie šoreiz palika Tumes volejbolisti. Arī kombinētajā stafetē ar auto stumšanu labākie bija «Давай поженимся», 2. vietu izcīnīja «Jaunsāti», bet 3. – «Tume». Traktora vilkšanā uzvarēja «Draugi», kuri startēja kā pēdējā komanda, 2. vietu izcīnīja Tumes, savukārt 3. – «Давай поженимся» komandas.

Individuālajās disciplīnās labākos rezultātus uzrādīja: 60 m skrējienā kungiem – Dzintars Sprūģis – 7.02 sek., Miks Dudko – 7.28 sek., Oskars Neilands – 7.47 sek. Dāmu konkurencē – Ieva Jurēvica – 8.44 sek., Monta Štāle – 8.62 sek., Daina Baumane – 8.87 sek. Tāllēkšanā no vietas kungiem Dz. Sprūģis (2,87 m), Valdis Maslakovičs (2,76 m), M. Dudko (2,71 m). Dāmām Agnese Medele (2,14 m), I. Jurēvica (2,08 m), D. Baumane (2,07 m). Lodes grūšanā kungiem O. Neilands (14,78 m), Andris Stīpnieks (13,47 m), Toms Neilands (13,03 m). Dāmām Aiga Vjatere (10,83 m), Sandija Andersone (10,45 m), Linda Lagzdiņa (8,83 m). Zābaka mešanā kungiem Aigars Zaķis (26,28 m), Einārs Konrāds (25,21 m), Armands Griķis (25,03 m). Dāmām A. Vjatere (16,28 m), Linda Kairiša (13,83 m), D. Baumane (12,05 m). Basketbola soda metienos kungiem Edgars Aleksejevs, Gints Sprēdis un Valters Važa. Dāmām Madara Katlapa, Sabīne Čerņika un L. Kairiša. Svara bumbas (24 kg) celšanā, neraugoties uz lielo karstumu, ar lielu līdzjutēju atbalstu tika sasniegti izcili rezultāti: Sergejs Griķis – 69, Kaspars Mockus – 67 un Ivars Vītolnieks – 63 reizes!

Komandu kopvērtējumā atkārtoti čempiona titulu nosargāja izcīnīja Tumes jauniešu komanda «Давай поженимся»: Dzintars Sprūģis, Miks Dudko, Ivars Vītolnieks, Valters Važa, Edgars Naglis, Edgars Aleksejevs, Artūrs Zviedris, Reinis Bērziņš, Sandija Andersone, Linda Kairiša, tāpat atkārtoti sudraba medaļas ieguva Tumes komanda: Andis un Māris Ādiņi, Elvijs Dudko, Aigars Zaķis, Ilvars Auseklis, Intars Pavlovičs, Normunds Krūmiņš, Normunds Gosts, Andris Stīpnieks, Agnese Medele. Patīkams prieks, ka bronzas medaļas saņēma kaimiņu pagasta – Jaunsātu – komanda: Edijs Justs, Kaspars Stiurenieks, Ingmārs Liepiņš, Mārtiņš Priediens, brāļi Renārs, Mareks un Eduards Stančiki, Toms Neilands, Oskars Vjaters, Aiga Vjatere. Ceturtajā vietā ierindojās «Draugi»: Kaspars Daģis, Einārs Konrāds, Kaspars Mockus, Sergejs Griķis, Kaspars Smeilis, Edijs Seksts, Rihards Račuks, Andrejs Zīle, Evita Babre, Daina Baumane. Tālākajās vietās ierindojās komandas: «Selga» (Lapmežciems), «Kalibrs» (Kandava), «Bez nosaukuma» (Tume), «Vienība» (Degole), «Engure».