Piektdiena, 2018. gada 22. jūnijs
Ludmila, Laimdots, Laimiņš

Tumenieki neapmierināti ar apkures izmaksām un apsaimniekošanu

Autors: ntz.lv
Twitter
FaceBook
print
2017. gada 20. marts 09:03

14. martā Tumes kultūras namā notika iedzīvotāju sapulce, kurā par jaunumiem informēja un uz iedzīvotāju jautājumiem atbildēja novada domes priekšsēdētāja vietnieks Aivars Volfs, domes Teritoriālās attīstības komitejas priekšsēdētājs Indulis Zariņš, SIA «Komunālserviss TILDe» valdes loceklis Aldis Siliņš, komunālā uzņēmuma Tumes un Degoles iecirkņa vadītājs Māris Lasmanis un parādnieku konsultante Dina Ailte, kā arī Tumes un Degoles pagastu pārvaldes vadītāja Lidija Legzdiņa.

Sanāksmes sākumā SIA «Komunālserviss TILDe» vadītājs Aldis Siliņš stāstīja par paveiktajiem darbiem, norādot, ka aizvadītajā gadā nekādi lieli projekti ar Eiropas Savienības finansējumu nav realizēti, jo jaunajā plānošanas periodā apdzīvotas vietas ar iedzīvotāju skaitu līdz 2000 šādu atbalstu saņemt nevar: “Pēc iedzīvotāju lūguma tiek izstrādāts tehniskais projekts ūdensvada izveidei Vecmokās, jo šajā apkaimē ir sarežģīta situācija ar ūdens ieguvi. Projektam vēl nepieciešami pēdējie saskaņojumi, un tad to varēs iesniegt būvvaldē. Vienlaikus pie bibliotēkas ēkas tiks uzstādītas nelielas attīrīšanas iekārtas notekūdeņu novadīšanai. Konkrētas izmaksas, kamēr projekts nav saskaņots, nav zināmas, bet to paredzēts veikt pašu spēkiem. Projekts tiks finansēts atbilstoši domes saistošajiem noteikumiem, kuros paredzēts, ka 40% no summas sedz iedzīvotāji, bet 60% – dome. Projekta īstenošana neveicas ļoti ātri, jo problēmas rada saskaņošana ar zemes īpašniekiem. Iedzīvotāji, kuri dzīvo uz vietas un kuriem ūdens ir vajadzīgs, neiebilst, bet tā kā jāšķērso vairāki zemes gabali, kas pieder cilvēkiem, kuriem šis ūdens nav vajadzīgs un kuri nav vietējie iedzīvotāji, saskaņošana aizņem ilgu laiku,” stāstīja A. Siliņš.

Vairāk lasiet laikraksta piektdienas, 17. marta, numurā ŠEIT!


Komentēt

Komentāru secība: dilstoši

 1. Esiet aktīvāki teica:

  Skatieties uz putniem laukā : ne viņi sēj, ne pļauj, taču par ūdeni nesūdzas. Sauciet ES parlamentāriešus, jautājiet un mostieties rīcībai!

 2. aija teica:

  Rīgā apzeltīts tilts,Tumē apzeltītas,2000 eiro vērtas durvis!
  Sakiet vēl,ka laukos slikti dzīvojam!HA!

 3. dzimtene teica:

  Parastās plastmasas pakešu durvis-ļoti šauras,mazās! 1000 eiro!!! Celiņi nodrupuši,pagrabs pludo,jumts caurumos! Logi koridoros zem katras kritikas,bet toties durvis pa 1000eiro. Supeer!!!

 4. tukumnieks teica:

  par ko ta tumenieki visvairāk sūdzējās?

 5. Zane teica:

  “zelta durvis” – kurš tās pasūtīja? Izrādās, ka pašas ielikās un arī tās tiek turētas vaļā ar ieliktu ķieģeli, lai suņi un kaķi varētu brīvi pārvietoties.
  Maksājumi par apkuri – ar katru mēnesi lielāki.Tad brīnās, ka cilvēki vairs laikus nespēj veikt maksājumus.
  Kārtības nekādas – tikai maksā! Skumji!

 6. Es teica:

  Vai ir vērts iet uz sapulcēm? cilvēki izbļaustās, priekšnieki pasmīn un viss tālāk iet savu gaitu. nevienam nekas nerūp.

 7. tumeniece teica:

  Mjā…. mēs centrinieki nu ļoti daudz uzzinājām par Vecmoku problēmām Abet priekš kam mums tas???????? Vai ko panācām ,,lai apkures izmaksas pazeminātos? Par mums “kUNGI”tikai pasmīnēja savu augstprātīgo “dežūrsmīniņu” Riebjas !!!!

 8. es teica:

  …nu kam mums tie volfi, siliņi zariņi un parādnieku konsul TANTE dinaailte ??????

 9. otto teica:

  A kad Tumē būs disene?

 10. ww3 teica:

  .iršat ko gribat tāpat mani ievelesiet!!!

Pasākumu kalendārs

2018.06.22 | 17:00

Velobrauciens uz Kalnmuižu 

2018.06.22 | 19:00

Saulgrieži Irlavā 

2018.06.22 | 20:00

Līgo Viesatās 

2018.06.22 | 20:00

Ielīgošana Tumē 

2018.06.22 | 20:00

Koncerts un balle Slampē 

Visi pasākumi
Jaunākās galerijas
Mēness kalendārs
Atvērt kalendāru
Horoskopi
Auns Vērsis Dvīņi Vēzis Lauva Jaunava Svari Skorpions Strēlnieks Mežāzis Ūdensvīrs Zivs Visi horoskopi
Facebook.com
Neatkarīgās Tukuma Ziņas iekš tā Facebook.com
Draugiem.lv
Eirokalkulators

coloring.cool