Trešdiena, 2018. gada 23. maijs
Leontīne, Ligija, Lonija, Leokādija
Tukuma novada vēlēšanu komisija darbu sāka 14. aprīlī
Foto: Agita Puķīte

Tukuma novadā plāno startēt vismaz septiņas partijas

Twitter
FaceBook
print
2017. gada 19. aprīlis 14:19

14. aprīlī Tukuma novada vēlēšanu komisija sāka darbu, lai pieņemtu deputātu kandidātu sarakstus un konsultētu sarakstu veidotājus.

Lai iesniegtu deputātu kandidātu sarakstu, vispirms saraksta gatavotājiem jāsaņem īpašs sistēmas piekļuves kods, un to līdz 14. aprīlim Tukuma novadā bija izņēmušas septiņas partijas, taču partijas vai to apvienības šo kodu var saņemt visu kandidātu sarakstu iesniegšanas laiku – līdz pat 24. aprīlim. Dažas partijas jau iemaksājušas drošības naudu 180 eiro apmērā, kuru partijas saņems atpakaļ, ja saraksts iegūs vairāk nekā 5% no nodoto balsu kopskaita un ja kāds no šī saraksta tiks ievēlēts pašvaldībā; ja netiks ievēlēts neviens – šī nauda tiks ieskaitīta pašvaldības budžetā.

Birkas:

Komentēt

Komentāru secība: dilstoši

 1. ?? teica:

  Izsakieties nu-kurš ta būs tas labākais? Kuri ta vedīs mūs uz to saulaino nākotni? … vai kuri izšeftēs 20milj. Savā labā??
  Katram no šiem spīdekļiem lai tiktu pie siles ir vajadzīgas mazliet vairāk kā 100 balsis..
  PAR KO BALSOSIM??

 2. ????? teica:

  Kur var dabūt informāciju kādus labumus katra partija sola? Varbūt no tā kaut ko arī pildīs.

 3. ?? teica:

  Solīs vissi debesmannu. Un pēc tam dzerdami planēs pa savu darbavietu saņemot vairākus tūkstošus mēnesī, spēļuzālës būs redzami bieži, ceļus sev būvēs utt..
  PAR KO BALSOT???

 4. Kaspars teica:

  Lieliski! Var tikai priecāties par cilvēku aktivitāti Tukuma novadā, ka ir pieteikti vismaz 7 saraksti. Vēlētājiem būs ko izvērtēt un izvēlēties. Labi, ka nav tikai komunistiskā partija ZZS, Ventspilij pārdevusies Vienotība, oportūnistiskais, no likvidētās Tautas partijas sakasītais grupējums, kas sevi nosaucis par Nacionālo apvienību.

 5. Timijs teica:

  Es balsošu par “No sirds Latvijai”,simpātisks sarakstiņš

 6. jaunava teica:

  es neticu kandidātiem ar neveselīgu seju.

 7. jauneklis teica:

  es neticu kandidātiem ar tuklu, speķainu seju un milzīgu māgu

 8. . teica:

  Ko tad Smirnovas kundze nobildējusi no muguras puses?

 9. hmmm.. teica:

  Lai jaunie iet un dara! Jaunas sejas jaunas iespējas, tie vismaz baidīsies zagt (vismaz sākumā).

 10. es teica:

  Nevaru pievienot komentāru, kādam laikam nepatīk ka rakstam

 11. sabine teica:

  Solījumi vienmēr ir skaisti… Bet jādod taču iespēja.Nepamēģināsim- nezināsim, ka var būt arī citādāk

 12. cildeni teica:

  Ko?Tiešām Smirnova kandidēs vēlēšanās?
  Cilvēks, kas sačakarēja visu Tukuma novada Tautas mākslas
  kolektīvu uzskaites,atmaksas sistēmu,tad paziņoja,ka radijusi sistēmu,ko nav iespējams realizēt,pacēla cepuri un aiztinās.
  Kā vispār tādu cilvēku var uzņemt kandidātos. Ar sūdainu koku viņa ir jāpatrenc no pilsētas.

 13. Janka teica:

  Nav ko gānīties, palasiet, padomājiet, šoreiz ir ko izvēlēties.
  Gānīt un apsaukāt nevajag nevienu, jo visi taču šeit turpināsim dzīvot, bet dot iespēju tiem, kas mūsuprāt varētu spēt strādāt godīgāk, atklātāk un patiesāk,kāpēc gan nē. Gānīšanās nav laba prakse.:)

 14. ! teica:

  Es domāju, ka mums vēlētājiem ir jāsaprot, vēlot nākamos deputātus, jāizvērtē, kurš ir spējīgs aizbraukt uz ministrijām un izsist naudu projektiem, vienalga, vai projektiem, vai deputātu kvotas. Nav tas taisnīgi, bet tā tās lietas notiek. Un nav te svarīgi, ko sola priekšvēlēšanu programmā. Tās s..da publiskās pirtis, ko visi sola( sviests kaut kāds), jābūvē būs no pašu naudas, kuras nav, bet citiem publiskiem objektiem iespējams piesaistīt citu naudu, ja māk! Vai to māk visādi zvaigzeskalni, picas cepēji un luņi? Šaubos. Arī lukmaņi, volfi un zariņi nemāk. Esmu sprukās, kurš māk? Atsaucās!

  • kanclers teica:

   Vienvārdsakot, kurš ir vislielākais Karabass Barabass – ATSAUCĀS! Vajadzēs sisties, dot pa purniem, izlaupīt valsts kasi, svilināt, ja pietrūks pagastam iztikas! Gaidam brīvprātīgos!

 15. šausmas! teica:

  ka būs jānodarbojas ar reketu, vai jāizsit kādam zobi Rīgā vai Ventspilī, lai tiktu pie naudas!!!

 16. konsultants teica:

  Kas asiņu peļķes nevar turēt – nemaz domei tuvumā nenākt, ne uz to pusi skatīties!!!!!!

 17. vietējais teica:

  Nu ko! Priekšvēlēšanu laiks sācies. Ar visiem trakumiem. Kandidātiem pašiem sirdī labāk zināms, kādu mērķu vadīti viņi kandidē. Kāds savtīgos nolūkos, kāds – ar patiesu vēlmi iesaistīties novada dzīvē. Lai veicas tiem, kas ar labiem nodomiem startē. Lai izturība, pārvarot žults gāšanu, ķengāšanos un pārgudro runāšanu. Nenobīties un būt stipriem! Ne katrs ir spējīgs pakļaut sevi tādai ķidāšanai! No sirds Jums novēlu izturību. Droši to saku, jo man pašam nav tik liela drosme to pārvarēt. Teikšu godīgi – neesmu tik stiprs.

 18. nav teica:

  Nav tiešām šajos sarakstos par ko balsot, visi vecie buki,kas praktiski neko nav darījuši lai pilsēta atkopotos, vecpilsēta nolaista līdz kliņķim. Liekas, ka nav jēgas vispār balsot.

 19. atbilde vietējam teica:

  Jā, tur tev taisnība – pakļaut sevi ķidāšanai! Un tas tāpēc, ka apkrāptajai un lētticīgajai tautai PĒC LIKTENĪGĀS VĒLĒŠANU NAKTS, kad savēlēti gudrie, zinošie, drosmīgie un prasmīgie, NAV absolūti vairs NEKĀDAS teikšanas un iespējas ko mainīt gudro, zinošo, prasmīgo un drosmīgo CITADELĒ – NOVADA PAŠVALDĪBĀ.

 20. Janka teica:

  Visi tie, kas te lej par visiem melnu, ko tad paši esat izdarījuši Tukuma novada labā?:)

 21. Labāk pirms, nekā pēc teica:

  Un pēc vēlēšanām tādam nabaga vēlētājam atliek vien lasīt medijos un gaidīt, kā beigsies par liela apmēra krāpšanu tiesātu vicemēru prāvas. Diemžēl tas ir viss, ko vēlētājs novadā var atļauties.

 22. Zinātājs teica:

  Taisnība ,jau nevienam nepatīk!!!!!!!!!!!!!!

 23. Zina teica:

  Rabkevičai nav kauna kandidēt un vēl ierakstījuši programmā, ka iestājas par veselības aprūpi.

  • nu, lūk,vēlētāji teica:

   šis ir viens piemērs tam, ka, ja cilvēkam acī neiedur ar pirkstu, ko viņš iepriekš sastrādājis, tad tā nekaunība ir tik liela, ka var savi piedāvāt par deputātu vienā mierā, uzskatot vietējos par aunu baru! Lūk, tāpēc deputātu publiskai ķidāšanai IR vieta pirms vēlēšanām visdažādākajos veidos un formātos. Lai atskaitās par saviem darbiem un nedarbiem.

 24. tukumnieks teica:

  Un nekaunīgākie sevis piedāvātāji jāizģēbj līdz vīlītei

 25. Fakts teica:

  Saimniekus vajag..
  Patiesība ir tā, ka šī zemīte, kuru sauc par Latviju un kuru es saucu par Dzimteni, iet iznīcības virzienā jau daudzus gadus. Tā novesta līdz agonijai tieši valsts darbošanās rezultātā. Un mani tas neatstāj vienaldzīgu. Jo es mīlu Latviju.
  Vēl nekad tuvākajā zināmajā vēsturē Latvijai nav bijuši tik slikti saimnieki. Vai tie bijuši zviedri vai vācieši, vai krievi – neviens režīms nav tā izretinājis latviešu tautas rindas, neviena vara nav tā izsaimniekojusi Latvijas lielāko dabas bagātību, ko mēdza saukt par zaļo zeltu – mežus, neviena no iepriekšējām varām nav tik parazītiski ekspluatējusi iepriekšējo režīmu un cilvēku radītās vai nosargātās materiālās un nemateriālās vērtības.
  Nekad vēl cilvēki nav tik masveidīgi bēguši no šejienes. Viņi bēg no Latvijas valsts. Šķiet, neviena iepriekšējā vara nav tik ļoti noplicinājusi Latviju un nav bijusi tik atklātā kara stāvoklī ar tautu. Pat padomju vara – ne.

  • Naiviste teica:

   Fakts: “Nekad vēl cilvēki nav tik masveidīgi bēguši no šejienes. Viņi bēg no Latvijas valsts.”

   Jā, fakti mēdz būt dažādi… Ja jau ļaudis pārlaimīgi dzīvoja Padomju Savienībā, diezin kādēļ padomju laikā Liepājas jūrmalu ik vakaru uzara un neviens pēc 22 tur nedrīkstēja rādīties. Un katrā grupā, kas devās uz ārzemēm, pa čekas uzraugam līdzi brauca, lai, pasarg Dievs, kāds padomju cilvēks neaizmirstu atgriezties aiz dzelzs priekškara. Esmu pārliecināta, ja savulaik PSRS robežas varētu šķērsot tikpat brīvi, kā šobrīd mēs varam izbraukt no Latvijas, procentuāli aizbrauktu daudz vairāk cilvēku nekā to dara šobrīd.

 26. Sigita teica:

  Mēs ar ģimeni balsosim par Agri Zvaigzneskalnu un viņa komndu, ļoti stipra komanda, var redzēt, ka vietējiem varas turētajiem un sponsoriem tas nepatīk, jo zagšanas laiks tuvojas beigām un mūsu jaukais Māris Rudaus paliks bez darba(kam pieder zemes visapkārt Tukumam!) par pamatalgu sapelnīja! Uzskatu, ka mums tukumniekiem jānomaina beidzot šie zagļi un jādod pilsētai attīstīties. Nav vairs Šulca, šie ar balagānu nodarbojas!

  • Kāds pamats teica:

   Kāds pamats cerēt, ka Zvaigzneskalns neizzags Tukumu, ja šobrīd neuzrāda ienākumus un nemaksā valstij nodokļus, tajā pašā laikā viņa dzīvesveids nebūt nav pieticīgs? Negodīgs cilvēks un viņa savāktā kliķe. Necienu cilvēkus, kas maina partijas, savu labumu meklēot.

  • tad nu pasaki... teica:

   cik tavs Zvaigneskalns (vai tik ne tu pats?) ir pienesis paśvaldības budžetam, būdams uzņēmējs vai pat kaut tikai kā iedzīvotājs. Optimizators un shēmotājs, tādi pat viņa draugi, tik sagrābstīt informāciju, ko vēlāk pasniegt par sevis izkapāto patiesību. Pat partijas programmā lielu daļu no solījumiem aizlienējis no jau paredzētiem darbiem ar iezīmētiem budžetiem, pat nepiedomājot, vai tie visi vispār ir pašvaldības kompetencē…vnk, populists, optimazators, cilvēks bez sava redzējuma. Neslavēju arī pašreiz pie varas esošos, bet nu ar zaļajiem pie varas būs pilnīgā pakaļā, tas gan ir droši

   • tik tik: teica:

    Kas Zvaigzneskalnu sponsorē un bīda? Tas arī naudiņu paņems.

     • !! teica:

      Un tukuma metāls, domā tikai par savu kabatu, nav ko cerēt, ka kaut kas tiks sabiedrības labā!

      • V.V. teica:

       Un par ko domā tagadējais Volfa, Lukmana, Rudaus-Rudovska, Ruģeļa pie pašvaldības naudas maka piezīdušais grupējums? Par tautu??? Tev smiekli pašam nenāk?

       • !! teica:

        Politikā “privātie” kā, piemēram – “Tukuma metāls” un lien tikai personīgu apsvērumu dēļ!!

        • SILES LIKUMS teica:

         to dara visi uzņēmēji visos novados visā Latvijā. To mēs visi zinām. Tā saucamā vietējā “uzņēmēju elite”, kas saaugusi ar politisko eliti (kas novados ir viena un tā pati) tādā veidā tiek pie Eiropas fondu līdzekļiem saviem uzņēmumiem, kārto savus darījumus novados, uzvar pašvaldību iepirkumu konkursos, un ciešā sakabē pabalsta savu privāto balsojamo mašīnu – „trūcīgos” savas pašvaldības deputātiņus. Tā teikt – APKALPO PAŠI SEVI. KĀPĒC VIŅIEM LAIST CITUS PIE SILES?

        • jo teica:

         Kur līdz šim ir Sproģa kunga labie darbi sabiedrības labā redzami?
         tagad ar reklāmām un skaistajiem solījumu saukļiem ar zvaigzni priekšgalā centīsies apmuļķot atlikušos Tukumniekus!!!!!

  • ... teica:

   Viņa komanda ior tikai viens NAUDAS MAKSSSS

  • fff teica:

   Jā, Zvaigzneskalns ir baigi labais un godīgais vecis… Pašai smiekli nenāk?

 27. Sigita teica:

  Šulcs atstāja Tukumu ar lieliem parādiem, paglāba draugu Žiznevski no bankrota nopērkot nekam nevajadzīgo ēku, nopirka ledus halli no čoma Lūša par divreiz lielāku cenu, īrē telpas no Kampara, privatizēja zemes, kuras izpirka vēlāk Kampars, Žiznevskis. Tie daži cilvēki drāza to Tukumu kā gribēja un Šulca kungs pelnīja savus 20%, misters 20%, tagad Šulca meitas vīram jaunam puisim pieder desmit uzņēmumi un visos 20%, apsilda pagastus. Shēmo shēmoja un turpinās shēmot! Golfa klubiņš superīgais. Šulcs jau ar Āboltiņu nodibināja jaunu partiju Saeimas vēlēšanām. Viena brigāde, mafija. Kādreiz Jakušenoks cīnījās par taisnību, godīgi gribēja strādāt, bet Šulcs bija viltīgāks un apspēlēja viņu un ilgi visiem ir atriebies. Būs jauna vara Tukumā, visus darījumus izvērtēs ceru un turēsies tālāk no šiem vietējiem oligarhiem.

 28. Ko Šulcs? Ko Volfs pa to laiku? teica:

  2013. gadā sarunās par jauno vilcienu iepirkumu izgaismojušies fakti liecina –
  “..Ar Tenbergu vilcienu iepirkuma nosacījumus Balodis neesot apspriedis, arī ar “olšteiniešu” pārstāvi SM Ozoliņu viņš ārpus oficiālajām sarunām ministrijā neesot ticies. Baloža firmai B&B investīcijas pieder 25% kapitāldaļu Tukumā jaunuzceltās koģenerācijas stacijas īpašniecē SIA Tukums DH kuras vienīgais valdes loceklis pēc Lursoft datiem ir Mārtiņa Tenberga jaunākais brālis Jānis Tenbergs.Atlikušo 75% īpašnieki slēpjas aiz ofšoriem, bet vēl līdz pagājušā gada septembrim aiz viena no koģenerācijas stacijas īpašniekiem-ofšorkompānijām Konigsberg LTD bija skaidri saskatāms “olšteiniešu” atbalstītajs Mārtiņš Tenbergs. Šobrīd ofšorkompānijai Konigsberg LTD pieder SIA Il Polpo, un šīs firmas skenētajos dokumentos Lursoft publiskajā datubāzē atrodama Mārtiņam Tenbergam 2011. gada 14. oktobrī izsniegta ģenerālpilnvara būt par Konigsberg LTD patieso un pilnvaroto pārstāvi…’” (Pietiek.com, 2013.g.)

  • Keri teica:

   Neapskaužu tos kuri tiks ievēlēti,apries no galvas līdz kājām.Tādēļ jau laikam neviens jauns īpaši neplēšas uz šo amatu.Runājot par Zvaigzneskalnu-nekad nebalsošu par tādu,kas cenšas sevi izcelt,pazemojot un ar nepatiesiem,nez kur grābtiem faktiem nomelnot citus,rakstīt sūdzības skriet uz Bez Tabu–vienkārši pretīgi.Būtu labs darbonis PSRS laikos-zinām kā tos sauca!

  • kapracis teica:

   Vai man draugs, vecais būvvaldes ilgdzīvotājs Rundāns joprojām izpilda šito firmaču pasūtījumus? Maina būvnormatīvus pēc firmaču pieprasījuma?

  • Gunča teica:

   tad jau kampriņš tur ir bijis pavisam, pavisam tuvu..

 29. Cenels teica:

  Ieraugot Vienotības sarakstu apsmējos no sirds. Pēc programmā paustā Tukumam pēc četriem gadiem jāizskatās kā “Ņujorkai”.:)
  Tikai galvenie fīrmaņi aizmirsuši, ka novadam jau ir parāds 33 000 000 miljoni,vai pat vairāk.:) Lienīte forša meitene, bet ne līdere. Kas ir Artis Jomerts???? Man liekas dažiem labiem nevajadzēja līst sarakstā. Uztaisa ielas uz nekurieni un nav kauns startēt vēlēšanās. Kaut kas tāds var notikt tikai pie mums.

  • durbenieks teica:

   Un kas tad to parādu 33 000 000 miljoni,vai pat vairāk, novadam ir sarūpējis? Lukmans, Vofs? Varbūt Šulcs? Kuri ir tie firmaņi? Saucam, tukumnieki, viņus vārdos! Tautai jāzina savi varoņi.

 30. Jautājums deputātam Šulcam teica:

  Vai Jūs ar tādu pašu makti, kā Saeimas deputāts no Tukuma novada un Saeimas mandātu ieguvis tautas kalps, metaties cīņā pret valsts izzadzējiem visaugstākajā līmenī? Latvijas iedzīvotāji jau diezgan sen ir iepazīstināti ar pētījumu, ka mūsu valsts ir nozagta. Kā Jūs esat cīnījies pret šo sērgu ilgstoši būdams Tukuma novada pašvaldības vadītāja krēslā? Un kādas ir Jūsu darbības un iniciatīvas šobrīd Saeimā, lai cīnītos par lēmumu un procesu atklātību un caurspīdību valsts pārvaldē? Kāds ir reālais Jūsu ieguldījums un panākums?

 31. Zane teica:

  Es uzskatu, ka ir ļoti labi, ka uzzinam, ka piem.Māris Rudaus ir ieguvis savā īpašumā zemes visapkārt Tukumam. Līdzekļus sapelnījis par pamatalgu. Katram vēlētājiem tas ir jāzina, ja šādas personas tiek virzītas darbam pašvaldībā.

 32. Dienu pēc... teica:

  … vēlēšanām saņemsim ziņojumu par to, cik skolas tiks “reformētas”, cik slēgtas…. bet nekas, mēs jau esam to piedzīvojuši…. reiz dienu pēc vēlēšanām arī pensionāri saņēma “patiesības vēstījumu” par pensijām…
  Vai gribam, lai vēsture atkārtojas?
  Un tā atkārtosies, gribam mēs to, vai nē…
  Tauta, apturi laiku!

 33. kas kādam var nepatikt? teica:

  tāpat arī uzzinām, ka Zvagzneskalnu atbalsta Tukuma metāls. Ļoti labi, ka uzzinām.

 34. Juris nemaz nav tik garlaicīgs teica:

  Jāatzīst, ka deputāts Juris šajā diskusijā ienesis rotaļīgu atmosfēru:)

  • la-la-la teica:

   Piekrītu gan,ka nemaz nav garlaicīgs,klaji izrādījās,ka viņam vispirms kā vēlētam tautas kalpam,augstāk par tautas interesēm,rūp savas ģimenes gods un labklājība.Secinājumi,lai paliek vēlētājiem.Ak,kā mēs tevi mīlam,godātais deputāt!

   • nu padomājiet paši, teica:

    vai tad kāds saprātīgs cilvēks izsūtītu šitik stulbu aicinājumu saviem vēlētājiem kā šis Saeimas deputāts? nav saprotams, vai tā ir gribēšana kādu iebiedēt?

 35. Hm teica:

  Palasīju partiju programmas centrālās vēlēšanu komisijas mājaslapā. Vislabākais bija vēja ģeneratoru ieviešana katrā mājoklī pašu vajadzībām. Kāds jau saražojis?

  • kanclers teica:

   Jā, tādi bāliņi ir mums tepat Tukuma novadā. Savām vajadzībām saražojuši sev elektrību. Man jau liekas, ka tie ir tie, kas vispār vairs netic šajā valstī nekam.

 36. brīnos teica:

  Izbrīnu rada deputāta Jurīša sagrozītā realitātes sajūta un iedomas, ka pēc tautas kalpa svilpiena iedzīvotāji metīsies ar viņu ar viņu pārrunāt lietas tet a tet:)

 37. !! teica:

  Secinājums ir tikai viens-kaut ko mainīt var tikai jauns 1905 gads!

 38. Anonīms teica:

  Anonīmi apmelot Šulcu, tā nu gan ir varen liela māksla.

  Izskatās pēc partijas ieliktenīšiem, kas “kuļ ūdeņus” un musina tautu!

 39. Pamatotība teica:

  Izlasīju Vienotības programmu, … tik daudz sasolīts (nu kā lai nesola), ka secinājums viens- varējāt vienkārši solīt, ka pēc četriem gadiem dzīvosim komunismā. Vieni jau tā solīja. Nevajag tukši solīt!- cilvēki nav tādi muļķi.
  Tas tikai liecina, ka apkārt reāli nav paskatījušies. Ja vērīgi paskatās apkārt, tad programma “nolasās”. Ja vien savā acī baļķi ierauga.

 40. !!! teica:

  Tikai ne par Rečas partiju.
  Tie arī tik măk runāt,bet savās dzīvēs un darbos paši netiek galā

 41. Raimis teica:

  eu, davai paķidājam kādu citu partiju savādāk sāk jau apnikt 🙁 Man patīk gods kalpot mūsu latvijai

  • ?? teica:

   kuru tad ķidājām pirms tam? likās, ka no katras pa zivej, ne?

  • Tinte teica:

   Cik zems līmenis te vienam otram komentētājam, ja Latvijai var uzrakstīt ar mazo burtu.Spriediet paši mīļie cilvēki par ko balsot par ko ne.Nevajag klausīties un lasīt šitās “gudrības”,domājiet,seciniet,izvērtējiet TIKAI no savas personīgās pieredzes. Un tad uz priekšu, nepalieciet mājās un nevērojiet no malas-izsakiet viedokli ar to lapiņu urnā.Un ja visi aizies ,un ja visi nobalsos TIKAI TAD iespējamas izmaiņas.Esiet atbildīgi pret savu dzīves telpu ,kā balsosim tā paši dzīvosim.

 42. Dairis teica:

  Interesē, kam Tukuma novadā ir līgumi par pašvaldībai piederošo mežu izstrādi un izcirsto platību apmežošanu? Kuras ir tās firmas? Pašvaldībai pieder vairāk nekā 600 ha meža.

 43. hm teica:

  Sakat, ko gribat, bet Juris tik un tā bija partijas stūre. Lukmans diez vai aizvedīs partiju līdz galapostenim. tas nozīmē, ka izmaiņas Tukumā BŪS

 44. tt teica:

  KO TU CERI ATKLAT ?

 45. lsītāja teica:

  Palasiet partiju solījumu, kaut kas pasakains “piena upes ķīseļu krastos”, tāpēc jau vien nav par ko balsot. Tie tak mūža meža maldi.

 46. kāds var pastāstīt? teica:

  kas tur ar tiem pašvaldības mežiem tāds ir?

 47. xx teica:

  A kas ar spēļu zālēm? Kāpēc tās tik daudz Tukumā? Ārzemnieki brīnās, uz katra stūra! Kam tās pieder? Ko labu dod Tukumam????

 48. !! teica:

  Oi, Rosickis, Rundāns, Laivenieks …..– nu, šitie vecie žuļiki gan jāsvītro no sarakstiem! Obligāti! Gaisu nevar tik ilgi smirdināt!

 49. Sigits teica:

  Hm.., Vairums nesaprot, ka personu svītrošana no saraksta ir spļāviens jūrā un faktiski neko nemaina, jo balss aiziet konkrētajai partijai vienalga. Piem., Zariņam bija mega daudz svītrojumu pirms 4 gadiem, bet tik un tā viņš katru dienu ir domē, viņam ir sarkankoka kabinets un stabila alga plus prēmija 2000 gadā.

  • piekrītu Sigitam teica:

   Ok, piektītu. Lai netiktu aplaupīti un apmuļķoti nākamos 4 gadus, noteikti, tukumnieki, esat informēti un droši lidiniet papīrgrozā “Vienotības” sarakstu: tur priekšā ir atkal slavenais savas privātās ielas izkārtotājs par mūsu naudu – Raivis Nikolājevs, tur ir arī Ilvars Auseklis (Kampara biznesa projektu bīdītājs Tukumā), zināmais Rudaus–Rudovskis – viņu izpalīgs dome. Nešaubīgi lidiniet papīrgrozā arī sarakstu “Tukuma pilsētai un novadam”: tur ir mūsu spožākās zvaigznes, kas šajos gados savas rūpes par novadu izrādījuši, nu, ārkārtīgi nesavtīgi – Aivars Volfs, Indulis Zariņš, Ēriks Lukmans, Jānis Rosickis, Gunta Kalviņa, Agris Baumanis. No šī brīža valsts varas kloķu raustītāja ar muižkungu Ventspilī “Latvijas zemnieku partiju” jebkurš saprātīgs cilvēks nelabumā novērsīsies. Arī mūsu Tukuma novada saraksts atspoguļo šī grupējuma interešu pārstāvniecību: Klāvs Radziņš, Ēvalds Rundāns, Andris Račkovskis, Dzinatrs Laivenieks, Arvīds Driķis, Dzintra Rabkeviča, Anita Šēlunda,..

Jaunākās galerijas
Mēness kalendārs
Atvērt kalendāru
Horoskopi
Auns Vērsis Dvīņi Vēzis Lauva Jaunava Svari Skorpions Strēlnieks Mežāzis Ūdensvīrs ZivsVisi horoskopi
Facebook.com
Neatkarīgās Tukuma Ziņas iekš tā Facebook.com
Draugiem.lv
Eirokalkulators

coloring.cool