Magda, Magone, Mērija, Magdalēna
Foto: Aculiecinieka foto

Slampē skolēnu autobusa šoferis nobraucis gulbi neuzmanības dēļ

Twitter
FaceBook
print
2013. gada 26. septembris 11:49

Jautā lasītājs: – Autobusa šoferis, kurš ved skolniekus Slampes pagastā, tīši sabrauca gulbi – gulbja tēvu, un palika gulbju māte ar diviem jaunajiem gulbjiem. Gulbji dzīvo Slampes dīķos. Tas viss ir uzņemts bildēs, un tās uzņēma cilvēks, kurš bija klāt tajā brīdī. Komunālā dienesta cilvēki mirušo gulbi aizveda un apraka. Autobusa šoferis jau iepriekš ticis atstādināts no darba, jo, bērnus vedot, ir braucis pie sarkanās gaismas; ja reiz nobrauca gulbi, nākamie upuri var būt cilvēki. Džūkstes un Slampes pārvaldes vadītājs Visvaldis Girgensons pret šo notikumu ir izturējies vienaldzīgi, tāpēc palīdziet jūs šo problēmu risināt!

Slampenieki interesējās, vai šis gadījums tā arī ieies pagasta vēsturē, kā saka, šoferis palikšot nesodīts. To vaicājām arī Slampes un Džūkstes pagastu pārvaldes vadītājam Visvaldim Girgensonam.

– Ļaudis vaicā, vai esat šo lietu uz vietas pārrunājuši?

– Mēs par šo gadījumu zinājām, un ar šoferi tas tika pārrunāts. Viņš arī uzrakstīja paskaidrojumu, kurā teica, ka tai brīdī skatījies uz riteņbraucējiem ceļa malā un gulbi nav pamanījis. Vai šis paskaidrojums ir ticams vai neticams – komentēt nevaru. Nedomāju, ka viņš gulbim uzbrauca tīšām, bet par stulbu neuzmanību to gan varu nosaukt, jo šoferim ir jāredz, kas notiek uz ceļa visā platumā. To, ka dīķī dzīvo gulbji, zina visi, tāpat kā to, ka tie mēdz arī pastaigāties tuvākā apkārtnē. Ja uz ceļa bija gulbis, bija jāapstājas. Esmu arī aicinājis cilvēkus pašus uzrakstīt par šo gadījumu, ko viņi ir redzējuši, taču līdz šim neviens nav atsaucies. Esam vērsušies arī policijā, taču tur skaidroja, ka nekādu sodu par notikušo uzlikt nevar. Domāju, ka cilvēks ar savu rīcību pats ir sevi sodījis, jo vietējie viņam savus pārmetumus neslēpj.Komentēt

Komentāru secība: dilstoši

 1. enenen teica:

  Pilnīgs idiotisms,nobrauca gulbi! Bet tad kapēc ir jārej virsū autobusa šoferim,ko tas gulbis vispār uz ceļa darīja? Un ko tad šoferim vajadzēja ar visiem bērniem autobusā braukt nost no ceļa,lai tik kkāda pīle paliktu dzīva? Dunduki…

 2. fff teica:

  Gulbi nobrauca vietā kur ātrums, īpaši jau autobusam, varētu būt ap 20 Km/h… Tajā dienā no rīta, arī man visa gulbju ģimenīte gāja pāri celam, nejutu problēmu nobremzēt, patiesībā pat tikai samazināt ātrumu…. Starp Slampes dīķiem arī ir tie ceļi, gulbji vnk no viena dīķa pāriet pāri uz nākamo, to arī tie gulbji uz ceļa darīja…

  Ja nemaldos, gulbji ir putni, kuri partneri izvēlas vienreiz mūžā, tātad palikušajai “māmiņai”, visticamāk, šie ir pēdējie pēcnācēji….

  Un vispār enenen izklausās pēc āmura…

 3. Slampeniece teica:

  Kāda tur runa par sodiem,var uzlikt vai nevar,ar nākamo dienu vajadzēja atbrīvot no darba,šoferis,kas neredz,kas notiek uz ceļa, vadā skolēnus un bērnudārza bērnus,kuri ir vēl mazāki par nobraukto gulbja tēviņu,tāpat var uzvesties neadekvāti,vai kāds var garantēt,ko jau pieklājīgos gados(ap70) šoferis redzēs vai atkal neredzēs nākošajā reizē…

 4. fu teica:

  tad jau šīs šoferis ir idiots un tādam tiešām nav ko sēdēt pie stūres, lai sēž mājās.

 5. es teica:

  Ak, esot aizskatījies uz riteņbraucējiem? Bet ja gulbja vietā uz ceļa būtu cilvēks????? Tā ir tikai stulba atruna

 6. JĀNIS AMATNIEKS teica:

  šādus soferus ir jasoda un ja tur butu cilveks ne gulbis kas tad butu vinjs brauc lielaa atruma vienmer garam musu mājām

 7. es teica:

  eu eu eu kas raksta mana varda ???

 8. Mēs teica:

  Sūtiet pie acu ārsta,lai pārbauda redzes leņķi,ar sašaurinātu redzes leņķi nevar sēdēt pie stūres,protams,ka aizbildināšanās,vai tiešām gribat sagaidīt nākošo nelaimi,laikam, pagasta padome uzņemsies atbildību!!

 9. pensionaare teica:

  Mani drizak uztrauc tur esosie dikji kaa taadi! Tiesam nav iespeja nekaa tos nozogot??? Berni ir berni, ja kaps pari nozogojumam tad nu neko..Bet vismaz bus liegta iespeja vienkari kajai paslidot taja dikji ieripot! Ejot garam sermuli metas.

  • ghh teica:

   tad jau laikam neesi vieteeja ja tik loti bail.Pierodot nekas sevisks tur nav

  • es teica:

   esmu bijusī Slampeniece, no dzimšanas līdz 8.gadu vecumam, vecāki strādāja 2 darbos, mēs bērni darījām ko gribējām,protams tas bija pirms 30 gadiem, neatceros, ka būtu ar bērniem kas noticis, pieaugušie gan ar traktoru dīķī pabija,šai laikos ķīnas mūris nepalīdzēs izdarīt neprātu, nav jānožogo skaistums, ir jāmāca bērns ģimenē, ko drīkst un ko ne..
   ps. nu neticas,ka virsraksts atbilst patiesībai, slimam jābūt,lai ko tādu nobrauktu, bet cik zinu psihiatra uzskaitē esošos nelaiž pie stūres, vnk atkal uzpūsts burbulis…nu kam negadās:(

 10. Māra teica:

  Neuzskatu ,ka tas ir normāls šoferis , esmu šofere ar 40 gadu stāžu ,braucu vēl tagad , atceros kad instruktors mācīja , īstam šoferim ir jāredz viss , gan par labi kreisi uz priekšu un atpakaļ , tikpat labi ,tas varēja būt bērns un ko tad ?

 11. traktoriste teica:

  1. Saprotu, ka var neredzēt, bet vai tik tiešām, nobraucot gulbīti viņš nevarēja apstāties?
  Cik es zinu, šoferis dragāja vien tālāk, pat nepiebremzēja.
  Un šaubos, ka viņš nejuta, ka kaut ko sabrauc..
  2. Braucot nelielā ātrumā vai tik tiešām nevar redzēt, ka gulbis šķērso ielu? hmm.. arī interesanti.

 12. Māra teica:

  Jā nezināju ,ka šoferim jau 70 , laiks noņemt no trasi ,lai brauc ar tačku un saņem savu pensiju , dod ceļu jaunajiem ,kāteica Remarks “laiks dzīvot , laiks mirt ;

 13. Kalns teica:

  No sākuma piesēdieties lielai mašīnai, autobusam pie stūres un tad paskatieties vai tiešām var redzet kas notiek pašā priekšā! Leņķis ļoti mazs. Paši pieradinājuši tur viņus barojot un tagad izgāž žulti uz šoferi kurš netīšām notriecis.
  Pašiem nekas nav atgadījies visi tādi vareni!

  • aculieciniece teica:

   ja tu būtu tur, tad tagad gudri nemuldētu! pats viņš vainīgs, nemaz neapstājās nobraucot, aizbrauca savas arkas berzt, būtu atbildējis par savu rīcību, bet gļēvi aizmuka. nav gulbis vainīgs, ka viņu nobrauca, viņš neko nebija izdarījis, šoferis pats vainīgs, nav ko daudz gudri muldēt!

 14. ghhh teica:

  protams,ka Kalns aizstaves autobusa soferi vienigais jo tas tacu ir vina teevs

 15. Barons teica:

  TAs soferis ir biski ar novirzem,jo kada attieksme ir pret berniem autobusa gluzi ka cietuma, runat sava starpa nedrikst jo vinam baigi trauce tas ir sviests un piekritu Traktoristes teiktajam.vinu jalaiz pensija lai majas sez.Brauc ari briziem pargalvigi.ir bildes kur ar frontalo celu nevar sadalit un iebrauca gravi.Redzot Kalninam jabrauc pirmajam,ka jau saka vecums nenak viens.!!!!!!!!

 16. Jānis teica:

  Nekas pagastā nav dzirdēts, ka aculiecinieki var iet uzrakstīt kaut ko par notikušo.

 17. guha teica:

  Kalns aizstavi, butu kāds cits nobraucis spura jums pirmajiem būtu augšā! Gaiļi paliek Gaiļi!

 18. hjj teica:

  miestiņa gadsimta notikums

 19. Barons teica:

  ta jau gan kad gadsimta notikums.kad tad ja ne tagad.

 20. fortuna teica:

  Nedomāju viss,ka uz gulbi viņš uzbrauca nejauši.
  Pašai ir nācies saskarties ar šī autobusa šofera nekaunību un ceļa zīmju neievērošanu,ka arī elementārāko pieklājību pret citiem šoferiem-ar to gribu pateikt,ka uz samērā šauras ielas Slampē nošķērsoja ielu,nelaida garām un nejutās vainīgs.

  • Kalns teica:

   Smielki Tev nenāk, aizbrauc līdz Rīgai un paprasi lai Tevi palaiž 😀 Varbūt uz tevi netā paskatījās un nepasmaidīja 😀

   • Fortuna teica:

    Es domāju,ka gluži autobuss ceļa vidū nav jānovieto,lai tikai izslaucītu no putekļiem,to var izdarīt kur citur,un tad kad nācās ceļa vidū pašai apgriezties,jo sapratu,ka garām tāpatnetikšu,jo redz traucēšu nabaga šoferītim tīrīt autobusu,viņš pēkšņi saprata,ka var turpināt ceļu.cik attapīgs!

  • fortuna teica:

   Tad būtu apstādinājusi šoferi un izsaukusi policiju lai izvertētu kuŗšs vainīgs ja būtu nobraucis, tad mēs varētu spriest kurš vainīgs būtu labāk klusējusi ne rakstījusi stilbus komentārus.Ievēro pati satiksmes notikumus un netēlo svēto.

  • fortuna teica:

   Laikam neviens nav tik slavens ar komentāriem kāds ir Slampes autobusa šoferis . Izsaku pateicību visiem komentāriem vai beidzot nepietiks bliezt pa bundžām.Dievs zina ko dara.

 21. bbb teica:

  Lasītājam derētu kādau skrūvi pievilkt.

  • A.K.L. teica:

   Neskatoties uz negativiem notikumiem,Slampes pagasts ir viens no sakoptakajiem un skaistakiem pagastiem.Ja ta var teikt”Tukuma Rublovka”.Un tam var pateikties Girgensona kunga darbam.

   • A.K.L.ā teica:

    Vai tiešām tu esi akla?Sakoptākais pagasts?….un nav kauna to visu rakstīt?
    Aizej līdz paša vietvalža mājai un paskaties kāda sakoptība paša savā mājā.No kaltes puses aiz viņa saimniecības ēkas droši,ka čūskas dzīvo.Kādu piemēru tas rāda pārējiem ciemata iedzīvotājiem?Ko var prasīt no citiem,ja pašam mājas apkārtne kā bomzim.Tas,ka upes mala sakopta vēl nenozīmē to,ka aiz saimniecības ēkas roka nav jāpieliek.Kauns…

 22. Rajons teica:

  Nevajag jau visiem uzreiz savas personīgas antipātijas izgāzt, bet fakts kā tāds, ja nebrauca virsū tīšām, tad vēl pat ļaunāk, jo tāds pirmklasnieks nav diži lielāks par gulbi.

 23. Aculieciniece. teica:

  Autobusā bērnu nebija, viņš brauca lēni, un redzēja gulbi jau pagriezienā, un gulbis var teikt bija jau pāri ceļam, bet šoferītis ņēma, un tīšām nobrauca gulbīti. Šoferis ir braucis pāri sarkanajām gaismām entās reizes, nepalaidis traktoru garām un iebraucis grāvi, kad autobuss bija pilns ar bērniem, braucis pa pretējo joslu, apdraudējis bērnu dzīvību. Jums tas liekas normāli??? P.S. Kad šoferis nobrauca gulbi, viņš aizbrauca tālāk un apstājās, lai noņemtu spalvas no riteņiem. Ceļu turpināja vēsā prātā!

  • Kukshaa teica:

   Es pats esmu tos gājienus piedzīvojis Gan grāvi gan visas sarkanās gaismas 9 gadu laikā !!!! Ir jau teikts atbildīgajām iestādēm. Bet viņi pastāv uz to, ka šoferis esot labākais un viņš noteikumus nepārkāpjot !!!!

   • siikaa teica:

    ko tad tu deviņus gadus ar viņu brauci ja jau pirmajā gadā piedzīvoji tādas šausmas, tu jau ar nav pie pilna prāta.labāk būtu paklusējis.

    • Aculieciniece. teica:

     Kā bērns var nebraukt uz skolu? Kāda viņam ir izvēle? Dēļ šofera nav jākavē skola. Citiem bija ar viņu jābrauc 12 gadus. Taču padomā loģiski. Beidz aizstāvēt soferi, jo pats/i zini, ka viņš vainīgs un nav pie pilna rubļa!

 24. murgs teica:

  Grūti komentēt šos vājprāta murgus, ja zināt tik daudz pārkāpumus, kāpēc tad neziņojāt policijai un citām varas iestādēm? Tagad kad nobraukts gulbis( lai vieglas smiltis viņam) pēkšni gaismā nāk visādas lietas. Aculieciniecei jautājums, kurā grāvī sēdēji un to visu redzēji? Ja uzskatīji ka tīši, varēji tak saukt policiju, kas visu izmērītu un konstatētu ka tā tik tiešām ir.Bet vai tiešām mēs cilvēce tik tālu nonākam, ka ļaujam vienai slimai tantei noriet cilvēku, kurš pārmetumus jau saņēmus vesalu mēnesi. Jālūdz dievs tev aculieciniece, ka tavam dēlam zem riteņiem kādreiz negadīsies kāds sķirnes suns, gulbis vai kas cits un viņs nēbūs ēsma Slampes slimajām klačenēm.

 25. siikaa teica:

  izskatās, ka Slampē ir kļuvis pārāk garlaicīgi.Jums vairs nav ar ko citu nodarboties kā riet vienam uz otru labāk ejat strādāt, lai nav jāiet sirot pa svešiem dārziem un jādeldē pie veikaliem soliņi.Tēti un mammas, opi un omes labāk paskatāties kādus mežoņus, dīkdieņus un nākošos bezdarbniekus esat izaudzinājuši un kādi vēl aug. lieciet strādāt nevis deldēt tā jau Slampes ne visai labos ceļus!!! Man kauns par saviem novadniekiem -bijušajiem.

 26. tā notiek teica:

  Slampe -tā jau ir DIAGNOZE.Ar visu Girgensonu priekšgalā.Jautājums kur skatās Šulcs?Visticamāk,ērtāk neko neredzēt…

 27. Justīne teica:

  Visu notikušo redzēju un riteņbraucēji jau SEN bija gabalā, tas tikai parāda to kāds melis viņš ir, lai tikai tiktu attaisnots!

 28. A.K.L. teica:

  Neesmu parliecinats,ka kads butu jasoda.Tas lai paliek valsts parstavju zinjaa.Sabiedriba izjuta zelastibu,bet ja tas butu cilveks(baltaja uz melna)izjustu briesmigu tragediju.Tapec uzskatu,ka japadoma jau tagad par drosibas pasakumiem,lai nesanak atkal apspriest kadu soferi vai tragediju.Priecee jau tagad centraa izvietotie”GULOSIE POLICISTI”,kas samazina risku,nebutu vel slikti uzstadit zimi 30km/h uz vvisiem celiem kur parvietojas lielakaa skolnieku plusma.

 29. Vecmamma teica:

  Šoferi jau zinu no kolhoza laikiem. Šerps,brīžam pa daudz bargs, bet kas pa disciplīnu autobusā. Jūs jau jaunās māmiņas nezin ko rakstiet,jums jau tik prātā , kā tik cīnīties par sava bērna tiesībām .Labāk iemāciet viņiem vispirms pienākumus-kā uzvesties autobusā un skolā. Citreiz kauns skatīties, kā nāk mājas no skolas, somas un pufaiciņas pa gaisu, paši vicina dūres. Un ja tas jūsu neaizskaramais mīlulītis skraidīs pa autobusu un šoferīts bremzēs, lai nedod dievs atkal kādam neuzbrauktu un mazais gāzīsies autobusā un sadauzīsies, kurš būs vainīgs -šoferis. Mīļie, pirms rakstiet, padomājiet par sevi. Šofer, neņem visu tik ļoti pie sirds, slampenieki vienmēr ir bijusi nežēlīga tauta.Arī es reiz kritu viņu nežēlestībā, jo redz atļāvos kādas promenences dēlu publiski apvainot.

 30. Kukshaa teica:

  Šo šoferi pazīstu diemžēl labi. Un par viņu zinu ko tādu ko jūs visi pat nespējat iedomāties.Es ieteiktu atbildīgajām personām pirms vakara brauciena pārbaudīt viņu.

  • siikaa teica:

   ko tad tu tādu nu zini??? varbūt tevi vajag pārbaudīt pirms iešanas uz skolu. pirms tu raksti tādas lietas padomā ko tu raksti, tā jau ir apsūdzība, un man cerams tev nav jāpaskaidro ko tas nozīmē!!!!

 31. vārna teica:

  iesaku NTZ slēgt šo tēmu

  • Cilvēks teica:

   Paldies NTZ, ka publicēja šo rakstu.
   Slampes pagastā cilvēki zin, ka Kalniņš Viesturs ir neadekvāts un agresīvs.
   Izbrīna Girgensona , skolas direktora Skujas un Šulca vienaldzība.
   Tas, ka Viesturs Kalniņš lieto alkoholu darba laikā arī ir zināms.
   Gulbis tika sabraukts 29. A U G U S T Ā.
   Autobusā bērnu nebija, jo skola vēl nabija sākusies.
   Kur brauca Kalniņš Viesturs? Interesanti……
   Ir jārīkojas, kamēr nav cilvēku upiru.

   • Nezināmā teica:

    Vārna paliek vārna vai tik nav tavs rada gabals kad tā aizstāvi. Un protams kad man arī manos 35 var apstāties sirds, un es ļoti atvainojos ja Viestura kungam pieliku 2-3 gaiņus klāt. Un to kad mums dzīve beigsies nevar pateikt neviens ārsts!!!!!!!!!!!!!!!

    • nezin'mā teica:

     72.gadu vecais gudrāks par tevi, man liekas ka esi vēl pie mātes pupa,nezini kā tu runāsi tiesā kad Tev vajadzēs pierādīt ar visiem papiriem.Viņš tai dienā brauca no remonta, neviss26aug .,bet tas bija 31,augustā Ja nezini. tad klusē šinos laikos zobi dārgi.

   • IT teica:

    Tava IP ir zināma un personība ir noskaidrota, par nepatiesu ziņu izplatīšanu būs jāatbild Krimināllikuma priekša, ceru kad nožēlo šī to, jo tas būs mīkstinoš sods. Tavs dēls bija viens no autobusa spridzinātājiem. Lasijū paskaidrojumu pēc Grīnpauka.

 32. Nezināmā teica:

  Ir skumji šo visu lasīt, bet mans bērns katru rītu un vakaru brauc ar šo autobusu. Un ticiet man 72 gadus vecam šoferim ar visu viņa pieredzi, nav vairs reakcijas. Esmu nolēmusi šo jautājumu pacelt arī pašam Šulca kumgam. Kurš atbildēs ja kas nitiks ar bērniem??? Jo uz doto brīdi bērna dienasgrāmatā ir rakstīts kad šoferi un autobusu nodrošina Zemgales vidusskola.
  Visu cieņu šoferim par nostrādātiem gadiem, bet vai tiešām arī pašam nav jāsaprot kad nav nekāds jaunietis un sirsninā var apstāties arī vadot autobusu???????????????????

  • vārna teica:

   nu ne jau velti tu esi nezināmā, ja tu pat nezini cik šoferim ir gadu,tad kad tu pavadi bērnu uz autobusi, tad esi tik laipna un pajautā šoferim cik viņam ir gadu. un piedod tava sirsniņa arī var apstāties tavā vecumā. un zināšanai, ja viņš vada autobusu, tad viņš ir izgājis visas medicīniskās pārbaudes lai varētu vadīt šādu transporta līdzekli.

   • tu tiešām tā domā? teica:

    Med.komisijas slēdzienu taču var nopirkt pa 20 latiem. Varbūt parasts cilvēks var ziedot dienas trīs lai visus tos ārstus apstaigātu un pārbaudes veiktu, bet profesionālie autovadītāji kam to vajag katru gadu parasti izziņu vienkārši nopērk.

 33. Rimants teica:

  Viesturam- jau vienmeer visi celi ir par sauru, ja pie skolas esi atstajis massinu – tad tu neesi nolicis pareizi jo “kungs” nevar apgriezt savu autobusu… veel vinss aizraada tikkai tiem kas nevar neko pateik ssim pretii, bet kurss vienreiz pasaka ssim taa visu ciennu, “kungs” nekad vairs neko neieminas vieniigais uztaisa taadu skabu ggimi! Bet visa visuma nav no tiem sliktaakajiem cilveekiem 🙂

 34. bumerangs teica:

  Kārtējais Slampes uzpūtenis:
  Tikai ES un MAN.Tu neesi nekas.Un šajā gadījumā,savu visuvarenību izrādīja uz nevainīgu un neaizsargātu gulbīti.Bildē tiešām redzams,ka gulbītis jau gandrīz bija pārgājis ceļu,diemžēl pēdējo….,jo nobraukts ir ceļa malā.nevis pa vidu,bet pārbraukts pāri tam tieši pa vidu un
  ļoti ceru,ka Kalniņam,būs tas pats

 35. lakstīgala teica:

  Beidzot vienreiz . ņirgāties par autobusa šoferi ,viņš rūpējas par tīrību un kārtību autobusā par ko skolēniem un viņu vecākiem būtu jāpateicas.

  • sēras teica:

   Ak,lakstīgala nedziedi pie mana loga sērīgi.Ja Kalniņš turpinās vadīt autobusu pie dzelzceļa pārbrauktuves sarkanā signāla,Tevi piemeklēs gulbja liktenis.

 36. skudra teica:

  Kaķa lāsti debesīs netiek.

 37. zvaigzne teica:

  Paldies par komentāriem,tas attiecas uz Jums visiem < sūds smird tas plēšas.

 38. Mirušais gulbis teica:

  Cik stulbi ir nosist gulbi..

 39. cilvēks teica:

  Ja Tu nezini kurā datumā tas notika, tad neraksti muļķības tu esi gļēvulis ja neizsauci policiju ,lai konstatētu par visu es domāju ka Girgensons, un Skuja zina kā šoferis ir stigrs un prasa savu kārtību autobusā.

 40. tukumniece teica:

  Šeit nu mēs atkal redzam to, ka latvietis latvietim vislabākā pārtika! Kauns! Ja ieliekat rakstu tad kāpēc ir jāļauj komentēt un nerunāju tikai par šo rakstu. Varbūt Slampē jāuztaisa kopsapulce kur viens otram varētu izgāzt savas antipātijas un tad parādītu savas īstās sejas.Grūti aptvert cik gan cilvēki var būt riebīgi viens pret otru. Ļoti ceru, ka šiem komentētājiem ar ļauno sirdi nenāksies kādreiz nožēlot šo visu,ko sarakstīja, jo vārdi atnāk atpakaļ tad kad vismazāk to gaida.

  • tukumniece teica:

   Liels paldies par patieso komentāru, jo Slampē ir gļēvuļi, naidīgi jo nevar acīs neko pateikt, bet aiz muguras māk tikai runāt un zvanīt un pateikt savu īsto vārdu .

 41. ggt. teica:

  IESKU NTZ.slēgt to lapu ,vai tiemšam vai rets var uzrakstīt kādu labu vārdu, paldies rakstītājai Vecmamma , kura mācēja viņu novētēt.Iznāk ka viņš būtu nogalinājis cilvēkus kā Norvēģijā, paldies par skaistiem komentāriem.

  • Linda teica:

   Man nav bail atklāt savu vārdu, bet šeit jau neviens nevar izteikt savu viedokli. Uzreiz radainieki aizstāv un paši savu vārdu neatklāj. Ir skumji kad beidzot pašu Kalniņu ģimeni ir piemeklējušas likstas. Jo parasti ir otrādi ja Slampē kādam ir kas noticis par to pirmā kas visiem izstāsta ir Viestara kundze Dzintra. Un nemaz niedomājieties komentēt, pa
   sai nesen tāds gadījums bija ļoti slēpām no vecāsmammas sliktu ziņu jo viņai slikta veselība. Un kā Jūs domājat kas viņia to atklāja Dzintras kundze un bez mazākās žēlastīgas. Un tagad vēl radiņi grib lai mēs viņus žēlojam.

   • Linda teica:

    Es no visas sirds un dvēseles ceru kad Viesturs drīz aizies pelnītā pensijā un drīz brauks jauns šoferis, ja nē es par to noteikti rakstīšu iesniegumu. Un nedomājiet draudēt Vieturiņa aizstāvji!!!!

 42. Dzilna teica:

  ggt Vai tieāām ir jānotiek traģēdijai ar cilvēku upuriem, lai saprastu gulbja sabraukšanas šausmas?
  Žēl, ka Salmpes iedīvotāji un notikuma aculiecinieki tik ilgi klusēja.
  Gulbis tika sabraukts ceturtdienā, 29.augustā.

  Lielbritānijā par šādu nodarījumu vainīgais atbildētu pēc nopelniem, likuma priekšā.

  Šoferim nav jāaudzina bērni. Bērni ir jāmāca un jāaudzins V E C M A M M ĀM un vecākiem.

  • dzilna teica:

   Tāda traģēdija ir katru dienu ,laikam pa citu ceļiem nebrauci un neredzi kādi dzīvnieki atrodas uz ceļiem, varbūt ir kāds no tavējiem.Ja tev kau kas ne patīk, tad aizej šoferim acīs, bet nekomentē aiz muguras un iemāci skolēniem kā uzvesties autobusā un ārpus skolas- nav vajadzīga Lielbritānija.Jūs skolotāji nevar aizrādīt autobusā Tukums- Slampe. Cik jūs nepatiesas , ka pašas sevi neredzat.

 43. mierpilsoniitis teica:

  izskataas ka te viena dalja braukaa tikai pa slampi vai uz tukumu taalaikas atbrauc.juus tagad par katru stirninju,aapsiiti,lapsinju,utt peersimies.taa tak ir dabiigaa atlase.tik patlabi varam braukt slampes vadiibai augumaa,kaapeec diikji nav norzhogoti un gulbji vazaajas pa celju.un ieteikums pukjiitei iemaaciities rakstus pareizi uzrakstiit.savaadaak izskataas ka tirgus tante uzrakstiijusi.

 44. teica:

  nu bišķin komentāri, bet tas gan, cilvēks ja ir pensijā, tad viņam arī jāiet pensijā.Nu nevar tomēr bērnus vadāt 72 gados.

 45. es teica:

  Vins pat nezeligs pret berniem kas atrodas autobusa. Tas ir par blenam var izlaist kur pasam tik bet jus te par Gulbiti

  • es teica:

   vēl neesmu dzirdēju no bērnu pavadītājas autobusā, kad šoferis būtu kādu piekāvis , vai izsēdinājis ārā no autobusa. Tu esi varonis , kad nevari uzrakstīt savu īsto vārdu, gļevulis tādi ir pilna Slampe.

   • es teica:

    Ja tev nepatīk šofera disciplīna autobusā , tad tev ir vēl kājas soļo ar kājām uz skolu un atpakaļ , tad zināsi cik tu gļēvuli tālu tiksi-novēlu veiksmi.

 46. vēmas16 teica:

  Kad es mācījos braukt, man mācīja, ka riski uz ceļa jāizvērtē vispirms transportlīdzekļa un cilvēka, nevis dzīvnieka labā. Pie tik liela transportlīdzekļa stūres diez vai katrs no lielajiem bļāvējiem pats pamanītu gulbi pie pirmā riteņa, iepriekš aprēķinot, kur tas būs nākošajā brīdī. Gulbja, protams, man arī žēl.Par kārtību kāda ir Viestura autobusā garus gadus, viņam var pateikt tikai paldies. Un vēl,kliedzošie vecāki – šoferis Viesturs ir ne vien tas, kurš uzbraucis gulbim, bet arī tas, kurš ļoti aukstā un slidenā laikā ļoti uzmanīgi vadā jūsu bērnus pa Slampes pagasta nekoptajiem ceļiem.

  • mierpilsoniitis teica:

   bet to jau neviens vecaaks neredz,ka vinju atvasiite nav vilkta no diikja vai glaabeeju atbriivota no vrakiem.to mees neredzam,redzam sabraugtu gulbi,kuru pashi slampinieki ir pieradinaajushi ar maiziiti vazaaties pa celju

 47. Māra teica:

  Esi gļēvule, kad nevari uzrakstīt savu īsto vārdu- man arī ir 40.gadu stāžs bet es nezinu kāds būs mans liktenis , tu nezini kāds būs tavējais, tas ir negadījums ne viss tavi stulbie komentāri.Ja viņu sodīs, tad varbūt tev apstāsies sirds no priekiem par citu nelaimi.

 48. fortuna teica:

  Es gribēšu redzēt , kad tev būs tiesības kā tu visu ievērosi nevajag nokaitināt gulbi , tad viņš nebūs agresīvs, un novēlu tev izmācīties visu lai tu nenobrauktu kādu stirniņu un pati netiktu debesīs. Lai tev veicas zinu kas tu esi un tādēļ netēlo svēto abas ar Justīni .Man ir labi draugi kas visu to pateica, bet nekas viņi nav gļēvuļi kā jūs abas lai jums abām veicas.

  • Kariina teica:

   Paldies par, labo novelejumu, neteloju sveto, domaju, ka TU mani nevaretu saukt par glevu, tikai tapec, ka man pietiek drosmes pieradit to, ko ar savam acim redzeju.

 49. Justīne teica:

  Ja neredzi no kuras puses gulbis ieskrēja autobusa ritenī, tad labāk neklačojies, labāk ejot uz skolu pamet aci uz Vītola veikala pusi kur tavs tēvs UBAGO NAUDIŅU jo tu atņem invalīda pensiju.Un tu mīli izmantot draudzeņu un viņu vecākus un tēlot bāreni.Vēl paskatīsimies kā tu komentēsi dabas aizsardzību.Uz priekšu abām draudzenēm.

  • Justīne teica:

   Ne tu par mani kaut ko zini, ne tev tiesības kaut ko teikt, nezini manu situāciju, nerunā. Un neizmanto manu vārdu tikai tādēļ, ka nevari atklāties. Neesmu izvēlējusies savu tēvu, ej un pasaki to viņam, nejau man…

  • ... teica:

   esmu šokā par to kā Tu/Jūs drīksti/at vispār uzdrošināties ar tādiem vārdiem runāt par Justīni un viņas ģimeni! Man viņas situācija ir Ļoti labi zināma, un teikšu, ka brīnos, ka viņa savu tēvu vēl pacieš, nevis brauc dzīvot prom. Bet ne visi to saprot, labāk jau ir noēst citu, nevis pajautāt viņam kā klājas. Šausmas, tiešām tik zemu jākrīt? BAUMAS nekas vairāk, žēl.

 50. zaķis teica:

  Es domāju ,ka man būtu kauns bērniem un viņu vecākiem kāpt tai autobusā , kas brauc no rīta un vakarā, kāpēc esat tik drausmīgi nosodījusi savu šoferi es aiz kauna ietu ar kājām un saprastu ko esmu izdarījusi. kauns, kauns un vel reiz kauns.

 51. dzintra teica:

  Paskaties pati uz sevi vai esi tik svēta.Tev vēl būs vēl jāpagaida , lai Tavi sapņi piepildītos.

 52. Bijusi Lindas audzēkne(ar sliktām zināšānām vēl šodien) teica:

  Tu Slampes lielākā palaistuve labāk paskaties uz sevi, vai zini vispār kas ir tavu bērnu tēvi, ģimenes jaucēja. Atradusies morāliste. Man kauns kā šāds cilvēks ir pedagogs.

 53. Justīne teica:

  Pilnīgi žēl, cik zemu krīt pieauguši cilvēki un anonīmi sāk aprunāt mani, manu draudzeni un mūsu ģimenes. Šeit runa nav par mums, ja kaut viens no Jums būtu liecinieks šim notikumam, nedomāju, ka jums būtu prieks klausīties šajos murgos, bet tikai tāpēc, ka esam jaunas, nenozīmē, ka neko nezinam!

 54. Dace teica:

  Cien. slampenieki! Cik tālu Jūs vēl savā naidā iesiet. Sākumā nelaimīgais gulbis, tagad jau šofera ģimene. Tālāk jau vairs nav kur krist! Attopieties! Kurš Jums ir devis tiesības bradādāties ar netīriem zābakiem pa citu cilvēku dzīvi. Ja kādam ir tiesības, tad tās ir tikai varas iestādēm. Vai tiešām Jums pietrūkst vesalā saprāta, lai saprastu, ka ne jau avīze un šis dažu neizglītotu cilvēku forums, būs tas , kas atlaidīsis šoferi no darba. Ja esat tik gudri un savā apmātībā tik pārliecināti, tad dariet to ar likumiskām metodēm nevis ar šādu žulti šādā forumā.

 55. S teica:

  Ak šausmas, kāds bērnu dārzs. Domāju, ja būtu kāds cits, kas varētu braukt ar šo autobusu, tas jau sen būtu izdarīts, vai arī zem tā kā vnm slēpjas savstarpēja izdevība… Gulbja nobraukšana protams ir ļoti liels zaudējums, kā slampeniekiem, tā arī pārējiem…
  vienīgais ko nesaprotu – vai tiešām šī ir īstā vieta, lai izgāztu savas negācijas un nepatikas pret cilvēkiem, kuriem ar šo nav nekāda sakara un kas vnk izsaka savas domas, lai kādas tās arī būtu ??? šoferis vainīgs un viss, gulbji Slampē un ne tikai tur, loģiski, ka pāries no vienas ūdenstilpnes uz otru, pie cilvēkiem, kas dod maizīti vai vnk mainīs savu atrašanās vietu, n pirmo gadu viņi tur dzīvo un ar to visu ir jārēķinās… lai arī cik gadu būtu šoferim ir jāsaprot, ka ir lietas, kuras nevar darīt mūžīgi… slikts vai labs, pareizi vai nepareizi, kāds no šiem cilvēkiem ir kko izdarījis ??!! – ne mums par to spriest… ģimeņu nomelnošanu, žults liešanu un visu pārējo, kas nav saistīts ar šo atgadījumu, apspriediet viens otru satiekot uz ielas, vēstulēs vai vēl sazin kādās vietās… visi tāpat zin kādi viņi paši ir un ne TU, ne ES nav tiesīgi kādu pelt… KARMA

 56. NESPĒJU BRĪNĪTIES!!! teica:

  Kas pie velna ar jums notiek? Šie tik LIELIE KALNIŅA aizstāvji taču padomājiet loģiski, ja tas būtu kāds cits, kurš nobrauca gulbi, spalvas visiem aizstāvjiem būtu gaisā, un šausminātos par nobraukšanu. UN KAS PIE VELNA IR TAS, KA SĀK PIEMINĒT/APSPRIEST CITU ĢIMENES, JA ŠEIT IR RAKSTS PAR GULBI? KUR JUMS IR VESELAIS SAPRĀTS??? Un tiešām, lai taču šoferis liek mierā bērnus, lai neaudzina utt… Nebūs pašam konfliktu un problēmu ar vecākiem. Lai vada savu autobusu un nomierina savus nervus. Šī “apkakāšana” ir vienkārši nepārspējama. P.S Nebrīnīšos, ja pēc mana komentāra, te būs virkne Kalniņa aizstāvju utt, kuri atkal mēģinās aizstāvēt “burvīgo” šoferi!

 57. Vēsmas teica:

  Un, starp citu, mēs *Vēsmu* iedīvotāji pieprasām, lai Viesturs Kalniņš,pārtrauc izdangāt ar autobusu zālāju pie mūsu mājas.
  Mēs vēlamies skaisti sakoptu pagalmu, nevis dubļainu, izdangātu bedri….
  Autobusu var novietot arī skolas stāvlaukumā.

  Linda, Tu esi visforšākā sieviete.
  Tikai foršām un sievišķīgām sievietēm ir tik jauki bērni.

 58. feja teica:

  Hmmtraktoriste no malas spriest viegli bet pamēģini tiešām apsēsties pie autobusā stūres un tad redzētu ka tev būtu ar to pašu ceļa pārskatisanu un tā tālāk un cik viegli ir vadīt tādu transportu

 59. mrs vivian teica:

  Es vēlos apliecināt lielisks cilvēks sauc DR ebhose kas cēla manu ex atpakaļ pie manis pēc 1year šķiršanās sazināties ar viņu šodien ir spējīgs atrisināt
  kāda problēma yours.is specializējas
  punktu:
  (1) Pareizrakstības aizsardzībai no briesmām
  (2) Pareizrakstības Magic
  (3) Pareizrakstības par viendzimuma mīlestību
  (4) Pareizrakstības dzīšana
  (5) Pareizrakstības par neredzamība
  (6) Pareizrakstības par bagātību un slavu
  (7) Pareizrakstības iegūt labu darbu
  (8) Pareizrakstības spēcīgai mīlestību un attiecībām
  (9) Pareizrakstības lai jūsu ex atpakaļ
  (10) HIV,,, AIDS
  (11) Ja vēlaties adoptēt bērnu BEZ IELĀ

  viņš ir lielas pilnvaras, un
  generous.You var sazināties ar viņu ebhodaghespell@gmail.com viņš var palīdzēt jums bez
  stress mēģināt viņam šodien

Pasākumu kalendārs

2019.07.23 | 18:30

Volejbols Smārdē 

2019.07.24 | 18:00

Pikniks pie Bruņinieku pilskalna 

2019.07.24 | 19:00

Volejbols Irlavā 

2019.07.24 | 19:00

Futbols Kandavā 

2019.07.25 | 18:30

Skriešana pie Melnezera 

Visi pasākumi
Jaunākās galerijas
Mēness kalendārs
Jūlijs
Atvērt kalendāru
Horoskopi
Auns Vērsis Dvīņi Vēzis Lauva Jaunava Svari Skorpions Strēlnieks Mežāzis Ūdensvīrs Zivs Visi horoskopi
Facebook.com
Neatkarīgās Tukuma Ziņas iekš tā Facebook.com
Draugiem.lv
Eirokalkulators

coloring.cool