Tālija, Natālija, Broņislava, Broņislavs

Sēmē vecvecāki sporto kopā ar mazbērniem

Autors: Daiga Zustrupa
Twitter
FaceBook
print
2014. gada 21. marts 15:21

Pavasara gaidās un 8. marta izskaņā Sēmes sākumskolā pulcējās pirmsskolas grupu vecvecāki, bērni un arī vecāki. Visiem gribējās būt klāt šai lielajā dienā, kad mazbērni aicināja savas vecmāmiņas un vectētiņus kopā ar viņiem pasportot. Jā, jā! Jūs izlasījāt pareizi! Pa-spor-tot!

Tā visi, sportiska gara pārņemti, 14. martā pulcējās Sēmes skolas sporta hallē. Turp salidoja gan «Bitītes» – mazākās grupiņas bērniņi, gan «Taurenīši» no vidējās un «Mārītes» no vecākās grupiņas. Atčāpoja arī «Ežuki» un «Rūķi» –sagatavošanas grupu bērni kopā ar saviem vecvecākiem un vecākiem.

Kā pavasara brīnums, kur gadījies, kur ne, pa kādu saules staru zālē ieradās arī Sauleszaķis. Nu tik sākās jautrība! Ko visu tik Sauleszaķis nebija pamanījis – kā cilvēkus, gan lielos, gan mazos – pavasarī kopā darot! Stafetēs un rotaļās tika izspēlēta gan kartupeļu stādīšanas talka, gan veļas diena, arī putnu atlaišanās un pāru skrējiens ar baloniem. Atpūtas brīžos starp sportiskām aktivitātēm Sauleszaķis aicināja iet rotaļās, kas jo īpaši patika vecmāmiņām un vectētiņiem. Kā atzinās kāda vecmāmiņa, viņa jutās kā bērnībā atgriezusies.

Tā nemanot aizritēja viss rīta cēliens, kad pienāca laiks piemiņas medaļām un saldumiem, par kuriem priecājās gan lielie, gan mazie. Paldies Sauleszaķim – Daigai Mīterei, par lieliski sagatavotajiem svētkiem, kā arī paldies zaķa palīgiem un vecvecākiem, kas kuplināja mūsu pasākumu!

Šis mūsu skolā bija jau otrais pavasaris, kad uz kopīgu pasākumu aicinājām savu bērnu vecvecākus. Esam cieši pārliecināti, ka šī tradīcija turpināsies no gada gadā un arvien ar jaunām idejām pārsteigsim savu audzēkņu vecvecākus un vecākus.

Uz tikšanos nākošajā gadā!Komentēt

Pasākumu kalendārs
Visi pasākumi
Jaunākās galerijas
Mēness kalendārs
Augusts
Atvērt kalendāru
Horoskopi
Auns Vērsis Dvīņi Vēzis Lauva Jaunava Svari Skorpions Strēlnieks Mežāzis Ūdensvīrs Zivs Visi horoskopi
Facebook.com
Neatkarīgās Tukuma Ziņas iekš tā Facebook.com
Draugiem.lv
Eirokalkulators

coloring.cool