Svētdiena, 2019. gada 16. jūnijs
Justīne, Juta

Pūpolsvētdienas nedēļas nogale Tukumā un apkārtnē

Autors: Tukuma TIC
Twitter
FaceBook
print
2017. gada 6. aprīlis 19:47

Šajā nedēļas nogalē, kad daudzviet Latvijā tiek atzīmētas pavasara Putnu dienas, arī mēs aicinām doties uz Ķemeru nacionālo parku, kur kopā ar speciālistiem būs iespēja piedalīties dažādos izzinošos un radošos pasākumos. Vēl šajās brīvdienās aicinām apmeklēt apkārtnes muzejus, skatīt koncertu un teātra izrādi, un varbūt arī piedalīties Pūpolsvētdienas dievkalpojumā kādā no Tukuma baznīcām.

Sestdien un svētdien, 8. un 9. aprīlī, Ķemeru nacionālajā parkā laipni gaidīts ikviens putnu mīļotājs. Sestdien jau no 9.00 rītā dabas izglītības centra speciālistu vadībā Ķemeru apkārtnē būs iespēja piedalīties Putnu vērošanas pārgājienā. Pulcēšanās pie «Meža mājas». No 11.00 pie «Meža mājas» notiks dažādas radošās darbnīcas un spēles, kā arī tiks izgatavoti putnu būrīši, bet 13.00 būs iespēja piedalīties izzinošā nodarbībā par putnu balsu un paradumu iepazīšanu. Pasākums norisināsies līdz 15.00 pēcpusdienā. Tāpat no 13.00 līdz 16.00 dabas izglītības centra speciālistu vadībā tiks organizētas putnu vērošanas ekskursijas ar autobusu uz Kaņiera ezeru un Dunduru pļavām. Savukārt svētdien no 10.00 līdz 14.00 ikviens tiek aicināts uz putnu vērošanu no CEMEX putnu vērošanas torņa pie Kaņiera ezera ornitologa Viestura Vintuļa vadībā. Galvenais neaizmirstiet laika apstākļiem atbilstošu apģērbu un mitrumizturīgus apavus. Ja iespējams, paņemiet līdzi arī savu binokli. Uz ekskursijām ar autobusu un pārgājienu dalība tikai ar iepriekšēju pieteikšanos.

8. aprīlī 13.00 Pastariņa muzejā tiks atzīmēta rakstnieka Ernesta Birznieka-Upīša 146. dzimšanas diena. Plānos dzimšanas dienu svinēt mazliet neparasti – ar ābeļdārza sakopšanas talku. Tādi savādāki svētki, uz kuriem laipni aicināti visi! Adrese: Pastariņa muzejs «Bisnieki», Dzirciema pagasts, Tukuma novads.

15.00 Tukuma mākslas muzejā, atzīmējot mākslinieka Leonīda Āriņa 110 gadu jubileju, tiks atklāta māksliniekam veltīta izstāde. Tajā varēs aplūkot gleznas no Tukuma muzeja, Latvijas Nacionālā mākslas muzeja, Latvijas Mākslinieku savienības, Mūkusalas mākslas salona un Monikas Bērzs-Bērziņas kolekcijas. Izstāde būs apskatāma līdz 25. jūnijam. Adrese: Mākslas muzejs, Harmonijas iela 7, Tukums.

Sestdienas vakarā – 18.00 uz Tukuma pilsētas kultūras namu aicināts ikviens, kurš vēlas no sirds izdziedāties un izdejoties kopā ar TV personību Baibu Sipenieci-Gavari. Koncertspēlē «Es šonakt būšu laimīgs!» uz skatuves būs arī mūziķi Uldis Marhilēvičs un Normunds Jakušonoks. Adrese: Tukuma kultūras nams, Lielā iela 1, Tukums.

Arī Slampē sestdienas vakarā 19.30 norisināsies lustīgs koncerts «Kad mīlestība mostas», kurā piedalīsies dažādi amatiermākslas kolektīvi, kā arī draugi no Lietuvas. Adrese: Slampes Kultūras pils, Slampe, Slampes pagasts, Tukuma novads.

Ja vēlaties Pūpolsvētdienā, 9. aprīlī, Tukumā apmeklēt dievkalpojumu, tad 11.00 esiet laipni gaidīti gan Tukuma luterāņu baznīcā, Brīvības laukumā 1, Tukumā, gan arī Tukuma Sv. Stefana Romas katoļu baznīcā, Harmonijas ielā 1A, Tukumā.

15.00 visi atkal aicināti uz Tukuma kultūras namu, kur Tukuma Jaunatnes teātris «Brīvā versija» piedāvā noskatīties teātra izrādi «Negaidījām». Režisors Ilgonis Škāns. Adrese: Mazā zāle «Azote», Tukuma kultūras nams, Lielā iela 1, Tukums. VKomentēt

Pasākumu kalendārs

2019.06.17 | 20:00

Teātris Zemītē 

2019.06.17 | 20:00

Teātris Zemītē 

2019.06.20 | 10:00

Donoru diena Kandavā 

2019.06.21 | 19:00

Teātris Cērē 

2019.06.21 | 19:00

Skriešana Kandavā 

Visi pasākumi
Jaunākās galerijas
Mēness kalendārs
Jūnijs
Atvērt kalendāru
Horoskopi
Auns Vērsis Dvīņi Vēzis Lauva Jaunava Svari Skorpions Strēlnieks Mežāzis Ūdensvīrs Zivs Visi horoskopi
Facebook.com
Neatkarīgās Tukuma Ziņas iekš tā Facebook.com
Draugiem.lv
Eirokalkulators

coloring.cool