Svētdiena, 2019. gada 24. marts
Kazimirs, Izidors

Pavadi raibas Lieldienas Tukuma pusē!

Autors: ntz.lv
Twitter
FaceBook
print
2017. gada 14. aprīlis 10:27

Kā jau pavasarim raksturīgi, tas pārsteidz ar neparedzamiem laikapstākļiem, un tādus sola arī uz Lieldienām. Taču, kā saka tautas paruna, “Nav nepiemērotu laikapstākļu, ir nepiemērots apģērbs!” Tāpēc visus lustēties gribētājus aicinām saģērbties piemēroti laikapstākļiem un doties laukā, lai baudītu Lieldienu tradīcijas un vispārēju jautrību.

Uz Lieldienu Ballīti jauniešiem 12+ no 18.00 līdz 21.00 piektdien, 14. aprīlī, aicina klubs «ExBaboon Bar». Ballītes programmā – jaunākie dīdžeji kluba vēsturē, olu kaujas, dejas, balvas un konkursi. Adrese: Brīvības laukums 11, Tukums.

Svētdien, 16. aprīlī, kad svinam Pirmās Lieldienas, aktivitāšu vairāk nekā ierasts, tāpēc izvēle, kur doties jo grūtāka. No 12.00 līdz 15.00 Lieldienas svinēt aicina Brīvības laukumā Tukumā, kur jau visu šo nedēļu atrodams Lieldienu namiņš, kurā mitinās īsti Lieldienu zaķi. Svētdien gan zaķus, gan uz pilsētas centru atnākušos priecēs mūzika un rotaļas. Savukārt 13.00 Tukuma Kultūras namā Bērnu un jauniešu teātra «Knifiņš» aicinās uz bezmaksas izrādi «Visām pelēm garšo siers».

12.00 Slampes kultūras pilī – Lieldienu svinības lieliem un maziem. Programmā – bērnu amatiermākslas kolektīvu koncerts, bērnu un jauniešu teātra «Spārni» izrāde «Sarkangalvīte un 7 pelītes», kā arī šūpošanās, olu ripināšana, skaistākas olas konkurss, Lieldienu ceļojums un radošā darbnīca.

12.00 Lieldienu svinētājus gaidīs arī Džūkstes pasaku muzejā, kur norisināsies Pavasara saulgriežu festivāls «Lieldieniņa». Mazos apmeklētājus sagaidīs pasaku tēli – vista un zaķis, kuri aicinās krāsot olas no Pasaku dārzā atrodamajiem dabas materiāliem, ripināt olas, šūpoties, minēt mīklas un iet rotaļās. Svinētājiem līdzi jāņem nevārīta ola krāsošanai. Pasākums norisināsies Pasaku dārzā, nelabvēlīgos laika apstākļos – muzeja telpās.  Adrese: Lancenieki, Džūkstes pagasts, Tukuma novads.

12.00 Lieldienas svinēt aicina arī Jaunmoku pils. Pasākuma programmā jestras izdarībās pils parkā – olu krāsošana, iespēja darboties radošajās darbnīcās un orientēties parkā. No 14.00 līdz 17.00 būs atvērts arī Zīmes, centrs, kur ikviens interesents varēs izgatavot savu vai savas ģimenes latvisko rakstu zīmi.

13.00 Lieldienas latviskās tradīcijās svinēt aicina Pastariņa muzejs. Apmeklētāji aicināti krāsot olas no dabas materiāliem un tās meklēt orientēšanās sacensībās muzeja apkārtnē. Būs iespēja arī piedalīties sacensībās «Putnu koris», atdarinot putnu balsis un, dziedot dziesmas, iet rotaļās. Adrese: «Bisnieki», Dzirciems, Tukuma novads.

No 13.00 līdz 16.00 Lieldienas svinēt aicina arī Šlokenbekas muižā. Te apmeklētājus gaidīs Amatnieku un mājražotāju tirdziņš, spēles un rotaļas, olu izstāde, radošās darbnīcas, mazi pūkaiņi no Trušu pilsētiņas, zirgu izjādes, putnu būrīšu gatavošana, izstādes, umurkumurs un lustēšanās. Mazajiem apmeklētājiem, kuri varēs iziet cauri zaķu vārtiem, ieeja bez maksas. Adrese: Šlokenbekas muiža, Milzkalne, Smārdes pagasts, Engures novads.

Pirmdien, 17. aprīlī, 12.00 visus uz Otrajām Lieldienām gaidīs Jaunpilī. Pils pagalmā zaķis Robis, cālis Bimbaso un Minnija aicinās gan lielus, gan mazus svinēt Lieldienas ar jautrām rotaļām un dziesmām, dejām un krāsotām olām. Pasākumā piedalīsies «Ķipariņi», «Pilskundziņi», «Vīgriezes» un pasākumu aģentūra «Smaidu darbnīca». Darbosies arī pils krodziņš, Jaunpils muzejs, Jaunpils Amatu māja un Viduslaiku izklaides «Niedru lija». Adrese: Jaunpils pils, Jaunpils, Jaunpils novads.

Uz svētku koncertu Otrajās Lieldienās Tukuma ev. luteriskajā baznīcā 16.00 aicināti visi saksofonmūzikas cienītāji. Te mūzikas mīļotājiem būs iespēja baudīt Rīgas saksofonu kvarteta koncertu. Ieeja koncertā par ziedojumiem. Adrese: Brīvības laukums 1, Tukums.

Savukārt 17.00 apgūt ko jaunu aicina kempings «Sveikuļi» tepat Tukuma pievārtē. Te pirmdienas pēcpusdienā norisināsies bezmaksas pirmssezonas Orientēšanās apmācība. Adrese: Kempings «Sveikuļi», Tumes pagasts, Tukuma novads.

Papildus Lieldienu jautrībai no 13. līdz 26. aprīlim pie Tukuma ledus halles darbosies «Annels» karuseļi un piepūšamās atrakcijas. Adrese: Stadiona iela 3, TukumsKomentēt

Pasākumu kalendārs

2019.03.24 | 10:00

Futbols Cērē 

2019.03.24 | 14:00

Pirmizrādes Tukumā 

2019.03.24 | 15:00

Kino Slampē 

2019.03.25 | 9:15

Piemiņas brīdis Džūkstē 

2019.03.25 | 10:00

Piemiņas brīdis Vecmokās 

Visi pasākumi
Jaunākās galerijas
Mēness kalendārs
Marts
Atvērt kalendāru
Horoskopi
Auns Vērsis Dvīņi Vēzis Lauva Jaunava Svari Skorpions Strēlnieks Mežāzis Ūdensvīrs Zivs Visi horoskopi
Facebook.com
Neatkarīgās Tukuma Ziņas iekš tā Facebook.com
Draugiem.lv
Eirokalkulators

coloring.cool