Ramona, Ritma

Negaisa sekas – nolūzuši koki un bojātas elektrolīnijas 

Pēc svētdien notikušā negaisa sazinājāmies ar vairākiem dienestiem, lai uzzinātu par rajonā nodarītiem bojājumiem. A/s «Latvenergo» ziņo, ka stiprā lietus un vēja dēļ 20. jūlija rītā AS «Sadales tīkls» Dienvidu reģionā (DR) bez sprieguma bija palikušas 143 transformatoru apakšstacijas un uz laiku tika pārtraukta elektroenerģijas piegāde aptuveni 1500 klientiem.

Sēmes ielu sakārtošanā iegulda 100 000 latu 

Sēmes centrā SIA «Šlokenbeka» asfaltē ielas. Melnā sega tagad klāj brauktuvi Ezera ielā no lielceļa līdz skolai, kā arī Upes un Kalna ielas. Pavisam noasfaltēti 6664 m², turklāt Ezera ielā ierīkota 283 metrus gara ietve

Par Tukuma novada domes priekšsēdētāju vienbalsīgi ievēlēts Juris Šulcs (22)

Šodien 10.00 Tukuma novada vēlēšanu komisija sasauca Tukuma novada domes pirmo sēdi. Tajā vēlēšanu komisijas priekšsēdētājs Guntis Rībens informēja par vēlēšanu rezultātiem, aicināja izveidot balstu skaitīšanas komisiju (deputāti Daiga Reča un Agris Baumanis) un izvirzīt novada domes priekšsēdētāju kandidatūras.

Nav Tukuma domes, nav arī plāksnes /papildināts/ 

30. jūnijā uzreiz pēc Tukuma pilsētas domes ārkārtas sēdes, klātesot vēl vecajiem domes deputātiem un darbiniekiem, domes priekšsēdētājs Juris Šulcs noņēma plāksni ar uzrakstu «Tukuma Dome» pie ēkas Tukumā, Pils ielā 18.

1. jūlijā – pirmā Tukuma novada domes sēde 

Novada domes sēdē, ko vadīs vēlēšanu komisijas priekšsēdētājs Guntis Rībens, tiks izskatīti novada domes vēlēšanu rezultāti un ievēlēts novada domes priekšsēdētājs. Viņš savukārt vadīs sēdes daļu, kurā apstiprinās domes priekšsēdētāja vietniekus, iecels izpilddirektoru un lems par ārkārtas sēdes sasaukšanu.

Tukuma novada dome – vecajās telpās (1)

Tā kā novada domei nav citu telpu, kā vien tās, kurās līdz šim strādā pilsētas dome – Pils ielā 18, tajās tā arī strādās turpmāk, vismaz kādu lauku jau nu noteikti.

Atsevišķas Tukuma pilsētas pārvaldes nebūs (2)

Lai arī novada apvienošanās projektā bija paredzēts izveidot arī atsevišķu pilsētas pārvaldi (līdzīgu kā pagastu pārvaldes), taupības apstākļos nolemts, ka pilsētā šos jautājumus risinās Tukuma novada dome. Tātad – Tukuma domes administrācija automātiski kļūs par Tukuma novada domes administrāciju. Un Tukuma novada centrs, ja vien deputāti nenobalsošot savādāk, būs Tukums.

Jaunajiem Tukuma novada deputātiem – pirmā sēde 

15. jūnijā uz pirmo neoficiālo sēdi domes zālē sanāca jaunievēlētie Tukuma novada domes deputāti.

Pasākumu kalendārs

2019.07.20 | 9:30

Sporta svētki Pūrē 

2019.07.20 | 10:00

Irlavas svētki 

2019.07.21 | 13:00

Irlavas svētki 

2019.07.22 | 20:00

Koncerts «3×3» nometnē Jaunpilī 

2019.07.26 | 13:00

Brīvbode «Ligzdā» Tukumā 

Visi pasākumi
Jaunākās galerijas
Mēness kalendārs
Jūlijs
Atvērt kalendāru
Horoskopi
Auns Vērsis Dvīņi Vēzis Lauva Jaunava Svari Skorpions Strēlnieks Mežāzis Ūdensvīrs Zivs Visi horoskopi
Facebook.com
Neatkarīgās Tukuma Ziņas iekš tā Facebook.com
Draugiem.lv
Eirokalkulators
coloring.cool