Svētdiena, 2019. gada 24. marts
Kazimirs, Izidors

Pārdala Tukuma novada pagastu dotācijas (1)

Deputāti piekrita, ka Tumes pagasta pārvalde patstāvīgi sadala valsts dotāciju Ls 200 000 apmērā, ko valsts piešķīra infrastruktūras objektu attīstībai.

Irlavas bērnunamā būs patversme 

Irlavas bērnu nams iecerējis veidot bērnu patversmi. Tukuma novada domes sēdē deputāti apstiprināja bērnu nama-patversmes nolikumu.

Veidos Tukuma novada labklājības pārvaldi 

Lai novada iedzīvotājiem nodrošinātu sociālos pakalpojumus un sociālo palīdzību, paredzēts izveidot pašvaldības aģentūru «Labklājības pārvalde».

Bērnu sporta svētki Pūrē 

Pūres svētku ceturtajā dienā, svētdien, bērni rādīja, ko ir ēduši. To, ka iekšā gana un ārā arī nāk. Viņi – ap 100 bērnu – sacentās dažādos sporta veidos. Mammu, tētu, omammu un opapu mudināti, pūrenieki rūpējas par savu jauno paaudzi. Ceļ sporta būves. Iespējams, nav tālu brīdis, kad Pūrē būs sava peldētava, ledus halle un Tukuma novada ļaudis brauks uz Pūri peldēties un hokeju uzspēlēt.

31. jūlijā slēgs «Ziedoņu» izgāztuvi 

Tā kā pabeigti būvniecības darbi šķirošanas pārkraušanas stacijā Dienvidu ielā 1, deputāti nolēma 31. jūlijā slēgt izgāztuvi «Ziedoņi». No 1. augusta SIA «AAS Piejūra» atkritumus pieņems Dienvidu ielā 1; sapresētus tos vedīs uz poligonu «Janvāri» Talsos.

Izveido Tukuma novada pagastu pārvaldes (2)

21. jūlijā, tika sasaukta Tukuma novada domes ārkārtas sēde, lai grozītu 1. jūlija ārkārtas sēdē apstiprināto novada domes nolikumu, kurš paredzēja pagastu pārvaldes izveidot līdz 1. novembrim. Tagad šis lēmums jāgroza.

Tukuma novadā šogad nevienu skolu neslēgs 

Tukuma novada vadība kopā ar Izglītības pārvaldes darbiniekiem sprieda par to, kā organizēt skolu darbu no 1. septembra.

Negaisa sekas – nolūzuši koki un bojātas elektrolīnijas 

Pēc svētdien notikušā negaisa sazinājāmies ar vairākiem dienestiem, lai uzzinātu par rajonā nodarītiem bojājumiem. A/s «Latvenergo» ziņo, ka stiprā lietus un vēja dēļ 20. jūlija rītā AS «Sadales tīkls» Dienvidu reģionā (DR) bez sprieguma bija palikušas 143 transformatoru apakšstacijas un uz laiku tika pārtraukta elektroenerģijas piegāde aptuveni 1500 klientiem.

Sēmes ielu sakārtošanā iegulda 100 000 latu 

Sēmes centrā SIA «Šlokenbeka» asfaltē ielas. Melnā sega tagad klāj brauktuvi Ezera ielā no lielceļa līdz skolai, kā arī Upes un Kalna ielas. Pavisam noasfaltēti 6664 m², turklāt Ezera ielā ierīkota 283 metrus gara ietve

Par Tukuma novada domes priekšsēdētāju vienbalsīgi ievēlēts Juris Šulcs (22)

Šodien 10.00 Tukuma novada vēlēšanu komisija sasauca Tukuma novada domes pirmo sēdi. Tajā vēlēšanu komisijas priekšsēdētājs Guntis Rībens informēja par vēlēšanu rezultātiem, aicināja izveidot balstu skaitīšanas komisiju (deputāti Daiga Reča un Agris Baumanis) un izvirzīt novada domes priekšsēdētāju kandidatūras.

Nav Tukuma domes, nav arī plāksnes /papildināts/ 

30. jūnijā uzreiz pēc Tukuma pilsētas domes ārkārtas sēdes, klātesot vēl vecajiem domes deputātiem un darbiniekiem, domes priekšsēdētājs Juris Šulcs noņēma plāksni ar uzrakstu «Tukuma Dome» pie ēkas Tukumā, Pils ielā 18.

1. jūlijā – pirmā Tukuma novada domes sēde 

Novada domes sēdē, ko vadīs vēlēšanu komisijas priekšsēdētājs Guntis Rībens, tiks izskatīti novada domes vēlēšanu rezultāti un ievēlēts novada domes priekšsēdētājs. Viņš savukārt vadīs sēdes daļu, kurā apstiprinās domes priekšsēdētāja vietniekus, iecels izpilddirektoru un lems par ārkārtas sēdes sasaukšanu.

Tukuma novada dome – vecajās telpās (1)

Tā kā novada domei nav citu telpu, kā vien tās, kurās līdz šim strādā pilsētas dome – Pils ielā 18, tajās tā arī strādās turpmāk, vismaz kādu lauku jau nu noteikti.

Atsevišķas Tukuma pilsētas pārvaldes nebūs (2)

Lai arī novada apvienošanās projektā bija paredzēts izveidot arī atsevišķu pilsētas pārvaldi (līdzīgu kā pagastu pārvaldes), taupības apstākļos nolemts, ka pilsētā šos jautājumus risinās Tukuma novada dome. Tātad – Tukuma domes administrācija automātiski kļūs par Tukuma novada domes administrāciju. Un Tukuma novada centrs, ja vien deputāti nenobalsošot savādāk, būs Tukums.

Jaunajiem Tukuma novada deputātiem – pirmā sēde 

15. jūnijā uz pirmo neoficiālo sēdi domes zālē sanāca jaunievēlētie Tukuma novada domes deputāti.

Pasākumu kalendārs

2019.03.24 | 10:00

Futbols Cērē 

2019.03.24 | 14:00

Pirmizrādes Tukumā 

2019.03.24 | 15:00

Kino Slampē 

2019.03.25 | 9:15

Piemiņas brīdis Džūkstē 

2019.03.25 | 10:00

Piemiņas brīdis Vecmokās 

Visi pasākumi
Jaunākās galerijas
Mēness kalendārs
Marts
Atvērt kalendāru
Horoskopi
Auns Vērsis Dvīņi Vēzis Lauva Jaunava Svari Skorpions Strēlnieks Mežāzis Ūdensvīrs Zivs Visi horoskopi
Facebook.com
Neatkarīgās Tukuma Ziņas iekš tā Facebook.com
Draugiem.lv
Eirokalkulators
coloring.cool