Liesma, Elita, Alita

Lestenes tautas namā – pirmās nodarbības pašiem mazākajiem (1)

2. februārī Lestenes tautas namā notika pirmā nodarbība vismazākajiem pagasta iedzīvotājiem – iepazīšanas, draudzēšanās, kā arī rotaļu un spēļu stunda mazuļiem, kuri vēl neapmeklē bērnudārzu.

Lestenes pasta nodaļa – jaunās telpās 

No februāra Lestenes pasta nodaļa strādā jaunās telpās – pakalpojumu centra ēkā «Saules». Tas atvērts katru dienu no 9.00 līdz 12.30, izņemot svētdienas un pirmdienas.

Sporta zāle Džūkstē gatava /FOTO/ (16)

Šodien, jaunā gada pirmajā mācību dienā un Zvaigznes dienā, Džūkstes pamatskolas skolēni un skolotāji svinēja jaunās sporta halles atklāšanas svētkus.

Skolēni Zemgales vidusskolā nav apdraudēti 

Rīt Zemgales vidusskolā, tāpat kā citās novada izglītības iestādēs, sāksies mācības. Kā dienu iepriekš stāstīja skolas direktors Vladimirs Skuja, 31. decembrī iebrukušas aktu zāles teritorija ir norobežota un jau pirmās stundas laikā skolēnus informēs, kurus gaiteņus viņi varēs izmantot. Direktors arī stāstīja, ka 4. janvārī negadījuma vietu apskatīja SIA «LBS-konsultants» eksperts Artūrs Kravcovs.

Sabrucis Zemgales vidusskolas aktu zāles jumts /FOTO/ (87)

Naktī no ceturtdienas uz piektdienu sniega svaru neizturēja un iebruka Zemgales vidusskolas aktu zāles jumts 500 kvadrātmetru platībā.

Jumti neiztur sniega slodzi. Draud iebrukt Zemgales vidusskolas aktu zāles jumts (3)

Naktī no trešdienas uz ceturtdienu lielās sniega slodzes dēļ sācis ieliekties Zemgales vidusskolas aktu zāles jumts 500 kvadrātmetru platībā. Sniegs sagrāvis arī kādas zemnieku saimniecības kūts jumtu Slampes pagastā.

Slampē pēc renovācijas atsāk darboties bērnudārzs 

Slampes bērnudārza trīs un četrgadīgo grupiņu bērni otrdienas rītā pirmoreiz pēc remonta ienāca savās otrajās mājās. Skaisti! Acis, uz visām pusēm skatoties, žilbst. Lielās rotaļu istabas sienas saules krāsā. Nu gluži kā ziedošu pieneņu piebērta, vien mazliet krāsa pabalināta, lai acis neapžilbst. Guļamā istaba – viegli salātu zaļajā. Tādā, kas miegu kaudzēm pagalvī liek. Sanitārais mezgls kā pie "baltajiem cilvēkiem" – visām Eiropas regulām atbilstošs.

Pūrē uzvelk starptautisko ekoskolu karogu 

Šodien 26. novembrī, Pūrē pie bērnudārza «Zemenīte» mastā tika uzvilkts Starptautiskais ekoskolu karogs.

Dižbrūklenes Ziemassvētku rūķu maisā (1)

Dižbrūklenes jeb lielogu dzērvenes Jaunsātu pagastā no rūķu maisa nonāks pie vientuļajiem pensionāriem, ļaudīm, kuriem visvairāk tās vajadzīgas kopā ar labu vārdu.

Nepļautu platību dēļ – lielāks nodoklis (1)

Finanšu komitejas sēdē 16. novembrī īpašumu nodaļas vadītājs Viesturs Bērzājs informēja deputātus par to, ka no Lauku Atbalsta dienesta saņemta informācija par tiem zemes īpašumiem Tukuma novadā, kuri netiek apstrādāti un kuriem šī iemesla dēļ nākamajā gadā nāksies maksāt paaugstinātu nekustamā īpašuma nodokļa likmi par zemi. Pavisam nekopti esot vairāk nekā 1000 īpašumi ar kopējo platību 7 019 hektāri.

Pagasta pašvaldības nolaidība izraisa augstspriegumu attiecības (10)

Liels bija Slampes pagasta Ozolnieku Zaļās ielas iedzīvotāju pārsteigums, kad pēkšņi viņi ieraudzīja uz Zaļās ielas ceļa zīmi «Traktoriem braukt aizliegts». Tad nu iznāk, ka, piemēram, «Saktu» un vēl dažu Zaļās ielas māju saimnieki ar saviem transporta un darba rīkiem atgriezties mājas, kur traktoriem stāvvieta, nemaz vairs nevar.

Sēmes skoliņa izaugusi 

Pamatskolas vietā izveidotajā Sēmes sākumskolā zem viena jumta mācās un rotaļājas sākumskolas klašu un pirmskolas grupu bērni. No šīs nedēļas skoliņa kļuvusi par vienu grupu bagātāka.

Par apkuri Tukuma novada pagastos 

7. oktobra laikrakstā publicējām informāciju par to, kā uzsākta apkures sezona piecos novada pagastos. Šoreiz ar informāciju par otriem pieciem pagastiem aptauju noslēdzam.

Tumes vidusskola uzņem ārzemju viesus 

7. oktobrī «Comenius» Mūžizglītības programmas ietvaros Tumes vidusskola uzņēma skolēnus un skolotājus no Norvēģijas, Nīderlandes, Spānijas un Anglijas.

Atjauno tiltu pār Abavu Jaunsātos (2)

SIA «Rīgas tilti» darbinieki veic uzturēšanas darbus tiltam pār Abavu Jaunsātos.

Pasākumu kalendārs

2019.09.18 | 10:00

Dzejas dienu pasākums Tumē 

2019.09.18 | 10:15

Lasīšanas pasākums bērniem Pūrē 

2019.09.18 | 11:15

Kino Lapmežciemā 

2019.09.18 | 17:00

Keramikas nodarbība Tukumā 

2019.09.18 | 18:00

Runās par Vecupes projektu Engurē 

Visi pasākumi
Jaunākās galerijas
Mēness kalendārs
Septembris
Atvērt kalendāru
Horoskopi
Auns Vērsis Dvīņi Vēzis Lauva Jaunava Svari Skorpions Strēlnieks Mežāzis Ūdensvīrs Zivs Visi horoskopi
Facebook.com
Neatkarīgās Tukuma Ziņas iekš tā Facebook.com
Draugiem.lv
Eirokalkulators
coloring.cool