Magda, Magone, Mērija, Magdalēna

Ar helikopteriem attīra augstsprieguma līniju aizsargjoslas (6)

SIA «Sustainable Advanced Solutions» ar a/s «Latvenergo» Latvijas elektriskajiem tīkliem noslēgusi līgumu par 110 kW augstsprieguma līniju attīrīšanu. Kurzemes reģionā no koku zariem, kas var uzkrist uz vadiem, attīrīs līnijas 65 km garumā.

Zemgales vidusskolā kolektīvs atlūgums? (133)

Sestdien, 3. decembrī, redakcijas e-pastā bija iekritusi vēstulīte, kurā Zemgales vidusskolas vārdā bija uzrakstīts: "Pirmdien Zemgales vidusskolā notiks kolektīva atlūguma iesniegšana kā protests pret direktora darba stilu."

Irlavā notiek Bērnu sporta diena (1)

Irlavā 1. decembrī pirmoreiz notika Bērnu sporta diena. Pasākums bērniem patika.

Degolē noslēdzies ūdenssaimniecības projekts 

25. novembrī noslēdzās Tukuma novada Degoles pagasta Vienības ciema ūdenssaimniecības attīstības projekts, kas tika īstenots ar Eiropas Reģionālā attīstības fonda (ERAF) līdzfinansējumu.

Var ziedot Lestenes baznīcai 

Izgatavotas septiņas ziedojumu kastītes ar norādi «Ziedojums Lestenes baznīcas atjaunošanai».

Vai tiešām pie mums būvēs krematoriju? (10)

Pagājušajā nedēļā no Tumes pagasta Vecmoku puses redakcijai zvanīja vairāki iedzīvotāji un lūdza tikt skaidrībā – vai tiešām viņu pagastā blakus mājām būvēs krematoriju, kapsētu, kolumbāriju un dzīvnieku kapsētu?

Cenšas uzlabot sadarbību starp Tukuma novada pagastiem (11)

Kā informēja domes priekšsēdētāja vietnieks Indulis Zariņš, lai uzlabotu sadarbību pagastu pārvaldnieku vidū, lai viņi tuvinātos viens otram un "nevārītos savā sulā", ik pēc diviem mēnešiem plānots rīkot tikšanos kādā no pagastu pārvaldēm. Tajā piedalītos arī kāds no domes vadības. Pirmā tikšanās notiks jau šo ceturtdien, 3. novembrī 13.00, Tumes pagastā, kur Tumes un Degoles […]

Līdz Zemītei braukšana kā pa galdu (6)

Lielceļš Tukums-Kuldīga no Grenčiem līdz Zemītei ir rekonstruēts – brauktuvei asfalta sega uzklāta.

Zemgales vidusskola izvēlējusies citu ēdinātāju 

Finanšu komitejas sēdē 14. oktobrī deputāti izskatīja jautājumu par ēdinātāja maiņu Zemgales vidusskolā un Slampes pagasta bērnudārzā «Pienenīte».

Irlavas bērnudārzs kļūst par Eko skolu (2)

Šodien vēl viens Eko skolas zaļais karogs mastā! Šoreiz pirmskolas mācību iestādes «Cīrulītis» bērnu zaļiem darbiem nopelnīts.

Atklāj piemiņas zīmi Praviņu un Degoles represētajiem 

Sestdien, 8. oktobrī, Degoles pagastā pie «Garaušu» mājām tika atklāta piemiņas zīme Praviņu un Degoles represētajiem iedzīvotājiem un izcilajam tautsaimniekam Jānim Blumbergam.

Sēmē top jauna sporta zāle (10)

Šodien, 4. oktobrī, Tukuma novada Sēmes pagastā blakus Sēmes sākumskolai jaunās sporta zāles pamatos iemūrēja kapsulu ar vēstījumu nākamajām paaudzēm.

Vai Pastariņa muzejā redzēsim arī govi? 

Sestdien, 9. septembrī, Eiropas Kultūras mantojuma dienu koši zilais karogs uzvijās Pastariņa muzejā.

Lestenes baznīcā darbi turpinās 

Otrdien, 13. septembrī, Kultūras ministrijā tiks parakstīts nodomu protokols starp Kultūras ministriju, Rundāles pils muzeju, Lestenes baznīcas fondu un Tukuma novada domi par savstarpējo sadarbību Lestenes baznīcas atjaunošanā.

Zināms skolēnu skaits Tukuma novada skolās 

Līdz 5. septembrim izglītības iestādēm bija uzdots noziņot Izglītības pārvaldei skolēnu skaitu. Salīdzinot iepriekšējā mācību gada un šī mācību gada rezultātus, jāsecina, ka šogad gandrīz visās skolās bērnu ir mazāk (3878) nekā pērn (4063).

Pasākumu kalendārs

2019.07.26 | 13:00

Brīvbode «Ligzdā» Tukumā 

2019.07.27 | 12:00

Brīvbode «Ligzdā» Tukumā 

Visi pasākumi
Jaunākās galerijas
Mēness kalendārs
Jūlijs
Atvērt kalendāru
Horoskopi
Auns Vērsis Dvīņi Vēzis Lauva Jaunava Svari Skorpions Strēlnieks Mežāzis Ūdensvīrs Zivs Visi horoskopi
Facebook.com
Neatkarīgās Tukuma Ziņas iekš tā Facebook.com
Draugiem.lv
Eirokalkulators
coloring.cool