Krista, Kristiāna, Kristiāns, Kristīne, Kristīna

Sporto mazie irlavnieki 

Vidusskolas stadionā 22. maijā ar sportiskajām prasmēm, veiklību un spēkiem mērojās ap simts bērnu.

Lestenē atklāj lielfermu (1)

Sestdien, 19. maijā, SIA «Lestene» atklāja jauno govju kompleksu. Uz pasākumu bija ieradušies sadarbības partneri, kas piedalījās jaunā kompleksa celtniecībā, kā arī tuvākie kaimiņi, kuri paši ir jau uzcēluši vai ceļ līdzīgus kompleksus.

Labs noskaņojums – visam pavasarim! 

Tā droši var apgalvot tie, kas aizvadītajā sestdienā pamanījās nosvinēt gan Mātes dienu, gan Ģimenes dienu, gan arī Tukuma novada Mākslas dienu.

Lestenes baznīcā – jauni soli (2)

Ar Rīgas Amatniecības vidusskolas skolēnu un skolotāja Arvīda Verzas aktīvu līdzdalību Lestenes baznīcai tapuši 16 jauni soli – tieši tādi, kādi šajā baznīcā reiz bijuši. Šobrīd apskatāma tikai daļa, taču drīzumā tikšot atvesti arī pārējie. Taču tie jau "apdzīvoti" – visus solus rotā koši spilventiņi.

SIA «Dzimtene» atklāj piena kompleksu «Pienupes» (2)

Šodien 16. aprīlī, SIA «Dzimtene» svinīgos apstākļos tika griezta lenta un atklāta jaunā slaucamo govju ferma «Pienupes». Celtniecības izmaksas – 1 340 000 latu. Būvniecībai ņemts kredīts, izmantots Eiropas Savienības finansējums un saimniecības līdzekļi.

Abavniekos ūdens atbilst normai (2)

Vairākās sanāksmēs Jaunsātu pagastā kā viens no aktuālākajiem jautājumiem tika minēta dzeramā ūdens sliktā kvalitāte. Par to runāja iedzīvotāju sanāksmē 2011. gada pavasarī, iedzīvotāju un konsultatīvās padomes sanāksmē 22. novembrī un arī šī gada iedzīvotāju sapulcē 21. februārī.

Abavniekos ūdens atbilst normai 

Vairākās sanāksmēs Jaunsātu pagastā kā viens no aktuālākajiem jautājumiem tika minēta dzeramā ūdens sliktā kvalitāte. Par to runāja iedzīvotāju sanāksmē 2011. gada pavasarī, iedzīvotāju un konsultatīvās padomes sanāksmē 22. novembrī un arī šī gada iedzīvotāju sapulcē 21. februārī.

Lestenes amatierteātris gatavojas pirmizrādei (1)

Pašā nedēļas sākumā braucām apciemot Lestenes amatierteātri «Vitamīns», kas sava ciema ļaudis Lieldienās, 8. aprīlī 16.00 – iepriecinās ar pirmizrādi – Eduarda Vulfa komēdiju «Līnis murdā».

Pašvaldība atdod daļu mazdārziņu teritorijas «Pure Food» paplašināšanai (5)

Tukuma novada teritorijas plānojuma izstrādāšanas dēļ aktualizējies arī Pūres mazdārziņu jautājums. Šo pagasta centrā esošo dārziņu vietā pēc plānojuma paredzēta ražošanas un komercapbūve.

Džūkstē problēmas rada apkure, bezdarbs un sliktā satiksme (3)

Pagājušajā trešdienā, 21. martā 16.00, notika iedzīvotāju sapulce Džūkstē. Tajā piedalījās arī domes priekšsēdētājs Juris Šulcs un deputāti.

Sēmē atklāj jauno sporta zāli (3)

22. februārī, Sēmes pagastā atklāja jauno sporta zāli, kuru pagastā gaidījuši desmit gadus. Lai arī gaidīšanas laiks bijis ilgs, SIA «Abora» jauno ēku pie sākumskolas uzbūvējusi četrarpus mēnešu laikā.

Zemgales vidusskolas direktors paliek savā vietā (29)

Trešdien, 8. februārī, Tukuma novada domes Izglītības, kultūras un sporta komitejas sēdē tika izskatīta Zemgales vidusskolas kolektīva vēstule, kurā runāts par konfliktu, kas radies jaunieceltajam Zemgales vidusskolas direktoram Zigfrīdam Grinpaukam un 31 no 35 šīs skolas skolotājiem.

Džūkstē kavējies autobuss un aizsalusi ūdens maģistrāle 

Trešdien ceļā uz Džūkstes skolu aizsalis SIA «Tukuma auto» autobuss, tie vecāki, kas varējuši, savus bērnus uz skolu atveduši ar automašīnām, pārējie visdrīzāk gājuši mājās. Otra problēma, ka otrdien ciemata centrā aizsalis maģistrālais ūdensvads, līdz ar to arī skola palikusi bez ūdens. Trešdienas rītā ūdens padeve uz laiku atjaunota, lai varētu nodrošināt skolas darbu.

Ņems kredītu Sēmes sporta zāles būvniecībai (12)

Lai varētu pabeigt Sēmes sporta zāles būvniecību, kam finansējumu piešķīrusi Eiropas Savienība, novada domei jāņem vēl viens kredīts.

Sporta zālei Pūrē mainīs grīdu (12)

Tukuma novada dome nolēmusi piešķirt Ls 7 183 lielu finansējumu Pūres pamatskolai, lai tā varētu renovēt sporta halles zāles grīdu.

Pasākumu kalendārs

2019.07.24 | 18:00

Pikniks pie Bruņinieku pilskalna 

2019.07.24 | 19:00

Volejbols Irlavā 

2019.07.24 | 19:00

Futbols Kandavā 

2019.07.25 | 18:30

Skriešana pie Melnezera 

2019.07.25 | 18:30

Volejbols Smārdē 

Visi pasākumi
Jaunākās galerijas
Mēness kalendārs
Jūlijs
Atvērt kalendāru
Horoskopi
Auns Vērsis Dvīņi Vēzis Lauva Jaunava Svari Skorpions Strēlnieks Mežāzis Ūdensvīrs Zivs Visi horoskopi
Facebook.com
Neatkarīgās Tukuma Ziņas iekš tā Facebook.com
Draugiem.lv
Eirokalkulators
coloring.cool