Pirmdiena, 2018. gada 19. novembris
Liza, Līze, Elizabete, Betija

Nepļautu platību dēļ – lielāks nodoklis (1)

Finanšu komitejas sēdē 16. novembrī īpašumu nodaļas vadītājs Viesturs Bērzājs informēja deputātus par to, ka no Lauku Atbalsta dienesta saņemta informācija par tiem zemes īpašumiem Tukuma novadā, kuri netiek apstrādāti un kuriem šī iemesla dēļ nākamajā gadā nāksies maksāt paaugstinātu nekustamā īpašuma nodokļa likmi par zemi. Pavisam nekopti esot vairāk nekā 1000 īpašumi ar kopējo platību 7 019 hektāri.

Pagasta pašvaldības nolaidība izraisa augstspriegumu attiecības (10)

Liels bija Slampes pagasta Ozolnieku Zaļās ielas iedzīvotāju pārsteigums, kad pēkšņi viņi ieraudzīja uz Zaļās ielas ceļa zīmi «Traktoriem braukt aizliegts». Tad nu iznāk, ka, piemēram, «Saktu» un vēl dažu Zaļās ielas māju saimnieki ar saviem transporta un darba rīkiem atgriezties mājas, kur traktoriem stāvvieta, nemaz vairs nevar.

Sēmes skoliņa izaugusi 

Pamatskolas vietā izveidotajā Sēmes sākumskolā zem viena jumta mācās un rotaļājas sākumskolas klašu un pirmskolas grupu bērni. No šīs nedēļas skoliņa kļuvusi par vienu grupu bagātāka.

Par apkuri Tukuma novada pagastos 

7. oktobra laikrakstā publicējām informāciju par to, kā uzsākta apkures sezona piecos novada pagastos. Šoreiz ar informāciju par otriem pieciem pagastiem aptauju noslēdzam.

Tumes vidusskola uzņem ārzemju viesus 

7. oktobrī «Comenius» Mūžizglītības programmas ietvaros Tumes vidusskola uzņēma skolēnus un skolotājus no Norvēģijas, Nīderlandes, Spānijas un Anglijas.

Atjauno tiltu pār Abavu Jaunsātos (2)

SIA «Rīgas tilti» darbinieki veic uzturēšanas darbus tiltam pār Abavu Jaunsātos.

Irlavas interešu klubiņam – jaunas telpas 

Jau trīs gadus Irlavas pagastā darbojas biedrība «Irlavas interešu klubiņš», kas pulcē aktīvus, zinātgribošus un darboties varošus cilvēkus no tuvākas un tālākas apkaimes.

Jaunsāti grib atvienoties (11)

Trešdien, 25. augustā, Jaunsātu kultūras namā satikās Tukuma novada domes deputāti, Jaunsātu pagasta konsultatīvās padomes locekļi un iedzīvotāji. Sarunas temats, ko ar vēstuli domei rosinājusi konsultatīvā padome, pagasta vēlme atvienoties no Pūres pagasta.

Lai skan Sātu baznīcas ērģeles! (3)

Otrdienas, 17. augusta vakarā, Sātu dievnamā pulcējās ciešākie draudzes locekļi, mācītājs Edvīns Vilks un ērģeļu mūzikas mīlētāji no apkaimes, lai atzīmētu 200-gadīgo ērģeļu restaurācijas viena posma – plēšu atjaunošanas – noslēgumu.

Praviņu pamatskolu neslēdz 

Lielo mediju nedēļas beigās publiskotā ziņa par Praviņu pamatskolas slēgšanu radījusi apjukumu gan pašā skolā, gan skolēnu vecākos.

Piektdien Pūrē Grāmatu svētki 

6. augustā, Pūres Kultūras namā notiek Grāmatu svētki, kas līdzās politisko partiju aktivitātēm un grāmatu tirdzniecībai piedāvā arī plašu izglītojošu programmu gan bērniem, gan pieaugušajiem. Pieaugušajiem: 9.00-14.00 – grāmatu komercizstāde; 10.00 – grāmatu svētku atklāšana; 10.30 – publiskā diskusija sadarbībā ar Sorosa fondu Latvija «Gads pēc novadu reformas»; 12.30 – deputātu kandidātu preses konference; 12.30 – […]

Vai skolēnu autobuss – vienīgais transports laukos? 

Tā kā jau pēc mēneša sākas jaunais mācību gads, domes sēdē tika spriests, kā sakārtot autobusu maršrutus tā, lai skolēni ērti aizbrauktu uz skolu. Līdz šim apkopoti iepriekšējā mācību gada dati, taču pilna informācija pagastu pārvaldēm jāiesniedz līdz 10. augustam.

Kopīgiem sporta svētkiem gatavojas Sēme un Zentene 

Sēmes un Zentenes pagasta iedzīvotāji aicināti nopietni gatavoties sporta svētkiem, kas 7. augustā notiks Sēmes pagastā pie sporta angāra. Konkurence soloties būt liela – kā nekā divi pagasti kopā. Iepriekšēja pieteikšanās netiekot prasīta, vien jāatnāk vismaz minūtes 20 pirms sacensību sākuma.

Degolē būs sporta svētki 

31. jūlijā 11.00 Vienības centrā pie dīķa norisināsies Degoles pagasta sporta svētki.

Pūre svinēs pagasta 780. dzimšanas dienu 

No 22. līdz 25. jūlijam Pūre svinēs svētkus:

Pasākumu kalendārs

2018.11.18 | 11:00

Svētku skrējiens Tukumā 

2018.11.18 | 11:00

Simtgades velobrauciens Pūrē 

2018.11.18 | 11:00

Valsts svētki Tukumā 

2018.11.18 | 15:30

Valsts svētki Kandavā 

2018.11.18 | 19:00

Valsts svētki Matkulē 

Visi pasākumi
Jaunākās galerijas
Mēness kalendārs
Novembris
Atvērt kalendāru
Horoskopi
Auns Vērsis Dvīņi Vēzis Lauva Jaunava Svari Skorpions Strēlnieks Mežāzis Ūdensvīrs Zivs Visi horoskopi
Facebook.com
Neatkarīgās Tukuma Ziņas iekš tā Facebook.com
Draugiem.lv
Eirokalkulators
coloring.cool