Otrdiena, 2019. gada 19. februāris
Zane, Zuzanna

Praviņās – ar domām par jaunu skolu un jaunām metodēm (12)

Otrdien, 5. aprīlī, uz sanāksmi par Praviņu pamatskolas turpmāko nākotni un iespējamo alternatīvās skolas izveidošanu stāstīja Drustu tautskolas «99 Balti zirgi» vadītājs Ojārs Rode un biedrības «Tautskola 99 Baltie zirgi» pārstāvji Silva Balode un Reinis Ziļevs. Viņi Praviņās plāno veidot Drustu skolas filiāli.

Degoles pagasta iedzīvotāju sapulcē (8)

28. martā notika Degoles pagasta iedzīvotāju sapulce. To vadīja Tumes un Degoles pagastu pārvaldes vadītāja Lidija Legzdiņa, tajā piedalījās novada domes priekšsēdētāja vietnieks Indulis Zariņš, domes deputāti Arvīds Driķis, Artis Jomerts un Saeimas deputāts Aivars Volfs.

Iepazīstinās ar alternatīvās izglītības iestādes ideju Praviņu pamatskolā (2)

Rīt 5. aprīlī, 13.00 Praviņu pamatskolā notiks sapulce, kurā interesenti tiks iepazīstināti ar alternatīvas izglītības iestādes ideju. Domes priekšsēdētāja vietnieks Ēriks Lukmans stāstīja, ka iecerējis sanāksmē piedalīties, lai varētu skaidrot domes viedokli un iespējas. Viņš arī ieplānojis 7. aprīlī doties uz kādu skolu Ikšķilē, kas jau īsteno alternatīvu apmācības programmu. Par šo jautājumu tikšot runāts […]

Pūres dārzkopības izmēģinājumu centrā notiek ābolu izstāde (2)

Pūres dārzkopības izmēģinājumu centrā pašlaik vērtēšanai sakārtota dažādu krāsu un šķirņu ābolu izstāde. Augļi ir izņemti no glabāšanas kamerām, un tiek vērtēta gan to krāsa, gan garša, gan citi kvalitātes rādītāji.

Ceļa pārrakšana, kā protests ātrbraucējiem un novada domei (12)

Pērn maijā Tumes pagastā «Apsīšu» māju saimnieks Vilnis Zekunde pārraka līdzās esošo Vīnkalnu – Dāres ceļu. Iemesls – garāmbraucošie neievērojot noteikto ātruma ierobežojumu un saceļot pārāk lielus putekļus.

Četriem pagastiem – jauns komunālais uzņēmums (3)

Tukuma novada domes sēdē 24. februārī deputāti nolēma dibināt jaunu komunālo uzņēmumu, kam dots nosaukums «TILDe» un kas sniegtu ūdensapgādes un kanalizācijas, siltumapgādes, notekūdeņu savākšanas, novadīšanas un attīrīšanas pakalpojumus Tumes, Irlavas, Lestenes un Degoles pagastu iedzīvotājiem.

Atgriežoties pie kultūras pils logu tēmas 

Lai arī nu jau kāds laiks pagājis, kopš Zemgales kultūras pilij ielikti jauni logi, kaislības ap vecajiem – alumīnija, nerimst. Ir viedoklis, ka logu atdošana bez atlīdzības būvniekiem bijis galēji nesaimniecisks solis. Ļaudis nemierā arī ar pašvaldības vadītāja Jura Šulca skaidrojumu par to, ka tas atzīts par lietderīgāko risinājumu («NTZ», 17. februāris «Kur palika alumīnija logi?»).

Praviņu pamatskolas vecāki piketēs (10)

Jau sapulcē 22. februārī Praviņu pamatskolas skolēnu vecāki pauda viedokli, ka skolas likteni savā vaļā neatstās un ka darīs visu, kas viņu spēkos, lai skolu saglabātu.

Praviņu skola vēl cīnīsies (46)

Otrdien, 22. februārī, Praviņu pamatskolā notika vecāku sapulce, kurā skolēnu vecāki izvaicāja Tumes un Degoles pagasta pārvaldes vadītāju Lidiju Legzdiņu.

Tukuma novada dome nolemj pārdot Zentenes pili (15)

Finanšu komitejas sēdē novada domes deputāti spieda par pašvaldībai piederoša nekustamā īpašuma «Skolas pils» Zentenes pagastā atsavināšanu jeb pārdošanu.

Lestenes tautas namā – pirmās nodarbības pašiem mazākajiem (1)

2. februārī Lestenes tautas namā notika pirmā nodarbība vismazākajiem pagasta iedzīvotājiem – iepazīšanas, draudzēšanās, kā arī rotaļu un spēļu stunda mazuļiem, kuri vēl neapmeklē bērnudārzu.

Lestenes pasta nodaļa – jaunās telpās 

No februāra Lestenes pasta nodaļa strādā jaunās telpās – pakalpojumu centra ēkā «Saules». Tas atvērts katru dienu no 9.00 līdz 12.30, izņemot svētdienas un pirmdienas.

Sporta zāle Džūkstē gatava /FOTO/ (16)

Šodien, jaunā gada pirmajā mācību dienā un Zvaigznes dienā, Džūkstes pamatskolas skolēni un skolotāji svinēja jaunās sporta halles atklāšanas svētkus.

Skolēni Zemgales vidusskolā nav apdraudēti 

Rīt Zemgales vidusskolā, tāpat kā citās novada izglītības iestādēs, sāksies mācības. Kā dienu iepriekš stāstīja skolas direktors Vladimirs Skuja, 31. decembrī iebrukušas aktu zāles teritorija ir norobežota un jau pirmās stundas laikā skolēnus informēs, kurus gaiteņus viņi varēs izmantot. Direktors arī stāstīja, ka 4. janvārī negadījuma vietu apskatīja SIA «LBS-konsultants» eksperts Artūrs Kravcovs.

Sabrucis Zemgales vidusskolas aktu zāles jumts /FOTO/ (87)

Naktī no ceturtdienas uz piektdienu sniega svaru neizturēja un iebruka Zemgales vidusskolas aktu zāles jumts 500 kvadrātmetru platībā.

Pasākumu kalendārs

2019.02.19 | 18:00

Iedzīvotāju sapulce Jauntukumā 

2019.02.20 | 11:00

Izstāde Pūrē 

2019.02.20 | 18:00

Iedzīvotāju sapulce Jauntukumā 

2019.02.20 | 19:00

Galda teniss Smārdē 

2019.02.20 | 19:30

Volejbols Pūrē 

Visi pasākumi
Jaunākās galerijas
Mēness kalendārs
Februāris
Atvērt kalendāru
Horoskopi
Auns Vērsis Dvīņi Vēzis Lauva Jaunava Svari Skorpions Strēlnieks Mežāzis Ūdensvīrs Zivs Visi horoskopi
Facebook.com
Neatkarīgās Tukuma Ziņas iekš tā Facebook.com
Draugiem.lv
Eirokalkulators
coloring.cool