Trešdiena, 2019. gada 20. februāris
Smuidra, Vitauts, Smuidris

Krusa un pērkona negaiss plosījies Slampes pusē /FOTO/ 

21. jūlija vakarā ap pulksten 20.20 Slampes centrā, pērkona negaisa laikā, tika nolauzti vairāki veci koki. Viens no tiem apskādēja ielas malā atstātu automašīnu. Lielākie zaudējumi, šķiet, būs salauztais Zemgales vidusskolas stadiona žogs. Spēcīgā krusa krietni papostījusi arī mazdārziņus.

Lestenes baznīcā kāzas – pēc 60 un vairāk gadiem (1)

Pēc aptuveni 60 gadu pārtraukuma Lestnes Dievnams atkal sagaidīja laimīgos, kuri altāra priekšā solīja viens otru mūža garumā mīlēt, godāt un cienīt. Turklāt jaunlaulātie ir pašu pagasta ļaudis – Kristīne un Artūrs Bunkši.

Mazpulcēnu seminārā Irlavā 

Šodien, 5. jūlijā, Irlavas vidusskolā sākās Tukuma novada mazpulcēnu seminārs «Visu darām mēs ar prieku».

Sēmē uzņem draugus no Šveices 

Aizvadītās nedēļas nogalē Sēmes pagasts uzņēma viesus – draugus no Sēnes (Seen) pašvaldības Šveicē, ar kuriem sadarbība turpinās jau 13.-to gadu.

Sestdien nogāzusies Pastariņa liepa (3)

Sestdien, 2. jūlijā, Pastariņa muzejā nogāzusies lielā Pastariņa liepa, kas auga pie šūpolēm un bija viens no īpašajiem apskates objektiem, turklāt muzeja programmā bija iekļauta šīs liepas mērīšana.

Tumē noritējis “Ēdamo pagastu saiets” 

Sestdien, 2. jūlijā, Tumes pagastā norisinājās 13. Ēdamo pagastu saiets, kura ietvaros Tumē ieradās viesi no Pampāļiem, Kūku pagasta, Bārbeles un Zirņiem.

Neatrod Zemgales vidusskolas direktoru (3)

Ceturtdienas, 30. jūnija, Tukuma novada domes sēdē secināts, ka pat divās konkursa kārtās nav izdevies atrast jaunu Zemgales vidusskolas direktoru. Šai situācijai minēti vairāki iemesli – tai skaitā izglītības zemais prestižs, iespējams, pārāk augstās prasības konkursa nolikumā, kā arī it kā tendenciozas publikācijas «Neatkarīgajās Tukuma Ziņās». Domes deputāti nolēma atļaut Izlgītības pārvaldei meklēt kandidātus Zemgales vidusskolas direktora amatam pārrunu ceļā. Atgādinām, ka līdzšinējais skolas direktors Vladimirs Skuja darbu ir uzteicis un piekritis strādāt skolā līdz augustam.

Slampē vēlas ierīkot rotaļlaukumu 

Izstrādāts projekts, lai Slampes pirmsskolas izglītības iestādē «Pienenīte» ierīkotu rotaļlaukumu pirmsskolas un jaunākā skolas vecuma bērniem.

Viesosies Nīderlandes vēstnieks 

Rīt, 17. maijā, Dzirciema internātpamatskolu apmeklēs Nīderlandes vēstnieks V. E. Jurians Krāks (V.E. Jurriaan Kraak). Skola pagājušajā gadā saņēmusi Nīderlandes sabiedriskās organizācijas «Humaneth» palīdzību, un jūnija sākumā atkal tiek plānots sūtījums, kurā būs grīdas segums, veļasmašīnas un datori. Cik zināms, arī Latvijas vēstnieks Nīderlandē Māris Klišāns apmeklējis «De Brug» skolu, līdz ar to iespējams, ka […]

Naudu par Zentenes pili maksā pa daļām (3)

Līdz šodienai, 6. maijam, Zentenes pils (īpašums «Skolas pils») izsoles uzvarētājam un potenciālajam īpašniekam Sergejam vai Bezstuževam bija jāsamaksā visa naudas summa par šo īpašumu (Ls 13 000 bija iemaksāti līdz izsolei, pēc tās bija jāsamaksā Ls 118 000). To paredzēja Tukuma domes pieņemtais lēmums domes sēdē 28. aprīlī.

Ģ. V. Kristovskis piedalās Meierovica pieminekļa sakopšanas talkā 

Šodien Sēmes pagastā talkotāji pulcējās divās vietās – pirmā Latvijas Republikas ārlietu ministra Zigfrīda Annas Meierovica piemiņas vietā Brizulē un pie Senču ozola Kaivē.

Talkai Jaunsātos – pieci gadi (2)

Lielā talkošana Abavniekos Jaunsātu pagastā sākās 9.00 no rīta. Vispirms Pūres un Jaunsātu pagasta pārvaldes vadītāja Santa Heimane mastā pie pagastmājas uzvilka karogu, kas veltīts gan Lielajai talkai, gan piecu gadu jubilejai, kopš jaunsātnieki aizsākuši talku tradīciju.

SIA «Pure Food», iespējams, tiek pārdota beļģiem (12)

Redakcijai kļuvis zināms, ka, iespējams, jau šodien, 26. aprīlī, tiks parakstīts līgums par pagasta lielākā uzņēmuma un nodokļu maksātāja SIA «Pure Food» pārdošanu. Par to pagājušās nedēļas pēdējās darbadienas sapulcē savus darbiniekus informējis uzņēmuma dibinātājs un īpašnieks Aivars Žimants.

Par tukšiem dzīvokļiem, Zentenes pili un komunālām problēmām 

11. aprīlī Zentenes pagastā notika iedzīvotāju sapulce. Tajā piedalījās Tukuma novada domes un Sēmes un Zentenes pagastu pārvaldes pārstāvji, sanāksmi vadīja pārvaldes vadītāja Silvija Rabkēviča.

Zentenes pils izsole notikusi 

Vakar, 12. aprīlī, Tukuma novada dome rīkoja Zentenes muižas izsoli. Atbilstoši izsoles noteikumiem, kas tika apstiprināti februāra Tukuma novada domes sēdē, tās sākuma cena bija Ls 130 000, izsoles solis Ls 1000, nodrošinājuma maksa 10% no sākuma cenas – Ls 13 000. Tā līdz izsoles dienai bija samaksāta.

Pasākumu kalendārs

2019.02.20 | 11:00

Izstāde Pūrē 

2019.02.20 | 18:00

Iedzīvotāju sapulce Jauntukumā 

2019.02.20 | 19:00

Galda teniss Smārdē 

2019.02.20 | 19:30

Volejbols Pūrē 

2019.02.20 | 20:00

Volejbols Lapmežciemā 

Visi pasākumi
Jaunākās galerijas
Mēness kalendārs
Februāris
Atvērt kalendāru
Horoskopi
Auns Vērsis Dvīņi Vēzis Lauva Jaunava Svari Skorpions Strēlnieks Mežāzis Ūdensvīrs Zivs Visi horoskopi
Facebook.com
Neatkarīgās Tukuma Ziņas iekš tā Facebook.com
Draugiem.lv
Eirokalkulators
coloring.cool