Ceturtdiena, 2018. gada 20. septembris
Marianna, Ginters, Guntra

Sēmes skoliņa izaugusi 

Pamatskolas vietā izveidotajā Sēmes sākumskolā zem viena jumta mācās un rotaļājas sākumskolas klašu un pirmskolas grupu bērni. No šīs nedēļas skoliņa kļuvusi par vienu grupu bagātāka.

Par apkuri Tukuma novada pagastos 

7. oktobra laikrakstā publicējām informāciju par to, kā uzsākta apkures sezona piecos novada pagastos. Šoreiz ar informāciju par otriem pieciem pagastiem aptauju noslēdzam.

Tumes vidusskola uzņem ārzemju viesus 

7. oktobrī «Comenius» Mūžizglītības programmas ietvaros Tumes vidusskola uzņēma skolēnus un skolotājus no Norvēģijas, Nīderlandes, Spānijas un Anglijas.

Atjauno tiltu pār Abavu Jaunsātos (2)

SIA «Rīgas tilti» darbinieki veic uzturēšanas darbus tiltam pār Abavu Jaunsātos.

Irlavas interešu klubiņam – jaunas telpas 

Jau trīs gadus Irlavas pagastā darbojas biedrība «Irlavas interešu klubiņš», kas pulcē aktīvus, zinātgribošus un darboties varošus cilvēkus no tuvākas un tālākas apkaimes.

Jaunsāti grib atvienoties (11)

Trešdien, 25. augustā, Jaunsātu kultūras namā satikās Tukuma novada domes deputāti, Jaunsātu pagasta konsultatīvās padomes locekļi un iedzīvotāji. Sarunas temats, ko ar vēstuli domei rosinājusi konsultatīvā padome, pagasta vēlme atvienoties no Pūres pagasta.

Lai skan Sātu baznīcas ērģeles! (3)

Otrdienas, 17. augusta vakarā, Sātu dievnamā pulcējās ciešākie draudzes locekļi, mācītājs Edvīns Vilks un ērģeļu mūzikas mīlētāji no apkaimes, lai atzīmētu 200-gadīgo ērģeļu restaurācijas viena posma – plēšu atjaunošanas – noslēgumu.

Praviņu pamatskolu neslēdz 

Lielo mediju nedēļas beigās publiskotā ziņa par Praviņu pamatskolas slēgšanu radījusi apjukumu gan pašā skolā, gan skolēnu vecākos.

Piektdien Pūrē Grāmatu svētki 

6. augustā, Pūres Kultūras namā notiek Grāmatu svētki, kas līdzās politisko partiju aktivitātēm un grāmatu tirdzniecībai piedāvā arī plašu izglītojošu programmu gan bērniem, gan pieaugušajiem. Pieaugušajiem: 9.00-14.00 – grāmatu komercizstāde; 10.00 – grāmatu svētku atklāšana; 10.30 – publiskā diskusija sadarbībā ar Sorosa fondu Latvija «Gads pēc novadu reformas»; 12.30 – deputātu kandidātu preses konference; 12.30 – […]

Vai skolēnu autobuss – vienīgais transports laukos? 

Tā kā jau pēc mēneša sākas jaunais mācību gads, domes sēdē tika spriests, kā sakārtot autobusu maršrutus tā, lai skolēni ērti aizbrauktu uz skolu. Līdz šim apkopoti iepriekšējā mācību gada dati, taču pilna informācija pagastu pārvaldēm jāiesniedz līdz 10. augustam.

Kopīgiem sporta svētkiem gatavojas Sēme un Zentene 

Sēmes un Zentenes pagasta iedzīvotāji aicināti nopietni gatavoties sporta svētkiem, kas 7. augustā notiks Sēmes pagastā pie sporta angāra. Konkurence soloties būt liela – kā nekā divi pagasti kopā. Iepriekšēja pieteikšanās netiekot prasīta, vien jāatnāk vismaz minūtes 20 pirms sacensību sākuma.

Degolē būs sporta svētki 

31. jūlijā 11.00 Vienības centrā pie dīķa norisināsies Degoles pagasta sporta svētki.

Pūre svinēs pagasta 780. dzimšanas dienu 

No 22. līdz 25. jūlijam Pūre svinēs svētkus:

Ģimeņu diena – Irlavā 

Svētki Tukuma novada pagastos šogad notiek jau trešo reizi. Pirmoreiz – Jaunsātos un pēc tam – Sēmē. 17. jūlijā Irlavā sportot gribošu un arī varošu ģimeņu saradās kupls pulks.

Sēmes ģimenes pārbauda spēkus 

Sestdien, 3. jūlijā, laukumā pie angāra spēkus dažādās sportiskās, veiklības, izdomas un saules karstuma aktivitātēs pārbaudīja Sēmes un Zentenes pagasta ģimenes.

Pasākumu kalendārs

2018.09.20 | 10:30

Tikšanās ar dzejnieci Tumē 

2018.09.21 | 9:30

Olimpiskā diena Kandavā 

2018.09.21 | 10:00

«Olimpiskā diena» Tukumā 

2018.09.21 | 13:00

Izrāde «Dželsamīno melu zemē» Tukumā 

2018.09.21 | 16:00

Vakartirgus Pūrē 

Visi pasākumi
Jaunākās galerijas
Mēness kalendārs
Septembris
Atvērt kalendāru
Horoskopi
Auns Vērsis Dvīņi Vēzis Lauva Jaunava Svari Skorpions Strēlnieks Mežāzis Ūdensvīrs Zivs Visi horoskopi
Facebook.com
Neatkarīgās Tukuma Ziņas iekš tā Facebook.com
Draugiem.lv
Eirokalkulators
coloring.cool