Otrdiena, 2018. gada 13. novembris
Jevgēņija, Jevgēņijs, Eižens

Irlavas bērnudārzs kļūst par Eko skolu (2)

Šodien vēl viens Eko skolas zaļais karogs mastā! Šoreiz pirmskolas mācību iestādes «Cīrulītis» bērnu zaļiem darbiem nopelnīts.

Atklāj piemiņas zīmi Praviņu un Degoles represētajiem 

Sestdien, 8. oktobrī, Degoles pagastā pie «Garaušu» mājām tika atklāta piemiņas zīme Praviņu un Degoles represētajiem iedzīvotājiem un izcilajam tautsaimniekam Jānim Blumbergam.

Sēmē top jauna sporta zāle (10)

Šodien, 4. oktobrī, Tukuma novada Sēmes pagastā blakus Sēmes sākumskolai jaunās sporta zāles pamatos iemūrēja kapsulu ar vēstījumu nākamajām paaudzēm.

Vai Pastariņa muzejā redzēsim arī govi? 

Sestdien, 9. septembrī, Eiropas Kultūras mantojuma dienu koši zilais karogs uzvijās Pastariņa muzejā.

Lestenes baznīcā darbi turpinās 

Otrdien, 13. septembrī, Kultūras ministrijā tiks parakstīts nodomu protokols starp Kultūras ministriju, Rundāles pils muzeju, Lestenes baznīcas fondu un Tukuma novada domi par savstarpējo sadarbību Lestenes baznīcas atjaunošanā.

Zināms skolēnu skaits Tukuma novada skolās 

Līdz 5. septembrim izglītības iestādēm bija uzdots noziņot Izglītības pārvaldei skolēnu skaitu. Salīdzinot iepriekšējā mācību gada un šī mācību gada rezultātus, jāsecina, ka šogad gandrīz visās skolās bērnu ir mazāk (3878) nekā pērn (4063).

Tukuma novadā divas jaunas piecgadīgo grupas (1)

No jaunā mācību gada Tukuma novadā darbu sāks divas jaunas piecgadīgo bērnu apmācības grupas.

Sēmē būvēs sporta halli 

Šķiet, Sēmes porta halle ir viena no tām novada būvēm, par kuru šķēpi lauzti visvairāk. Būvēt jaunu ēku vai rekonstruēt veco – tieši par to viedokļi mainījās vairākkārt, līdz beidzot tika nolemts būvēt jaunu ēku un izsludināts iepirkums.

Baroka lietas atgriezīsies mājās – Lestenes baznīcā (2)

28. jūlijā, Lestenes baznīcā notika vēsturiska tikšanās – lai arī ne pirmoreiz, tomēr daudz plašākā līmenī tika runāts par līdzekļu piesaistīšanu baznīcas atjaunošanai un Rundāles pils muzejā saglabāto unikālo baroka laika iekārtu atgriešanai, tā teikt – mājās.

Krusa un pērkona negaiss plosījies Slampes pusē /FOTO/ 

21. jūlija vakarā ap pulksten 20.20 Slampes centrā, pērkona negaisa laikā, tika nolauzti vairāki veci koki. Viens no tiem apskādēja ielas malā atstātu automašīnu. Lielākie zaudējumi, šķiet, būs salauztais Zemgales vidusskolas stadiona žogs. Spēcīgā krusa krietni papostījusi arī mazdārziņus.

Lestenes baznīcā kāzas – pēc 60 un vairāk gadiem (1)

Pēc aptuveni 60 gadu pārtraukuma Lestnes Dievnams atkal sagaidīja laimīgos, kuri altāra priekšā solīja viens otru mūža garumā mīlēt, godāt un cienīt. Turklāt jaunlaulātie ir pašu pagasta ļaudis – Kristīne un Artūrs Bunkši.

Mazpulcēnu seminārā Irlavā 

Šodien, 5. jūlijā, Irlavas vidusskolā sākās Tukuma novada mazpulcēnu seminārs «Visu darām mēs ar prieku».

Sēmē uzņem draugus no Šveices 

Aizvadītās nedēļas nogalē Sēmes pagasts uzņēma viesus – draugus no Sēnes (Seen) pašvaldības Šveicē, ar kuriem sadarbība turpinās jau 13.-to gadu.

Sestdien nogāzusies Pastariņa liepa (3)

Sestdien, 2. jūlijā, Pastariņa muzejā nogāzusies lielā Pastariņa liepa, kas auga pie šūpolēm un bija viens no īpašajiem apskates objektiem, turklāt muzeja programmā bija iekļauta šīs liepas mērīšana.

Tumē noritējis “Ēdamo pagastu saiets” 

Sestdien, 2. jūlijā, Tumes pagastā norisinājās 13. Ēdamo pagastu saiets, kura ietvaros Tumē ieradās viesi no Pampāļiem, Kūku pagasta, Bārbeles un Zirņiem.

Pasākumu kalendārs

2018.11.12 | 9:00

Lāčplēša stunda Rubuļu kapos Jaunpilī 

2018.11.12 | 9:00

Lasījumi Jaunpils bibliotēkā 

2018.11.12 | 10:15

Lāčplēša diena Džūkstē 

2018.11.12 | 10:15

Grāmatu lasīšana Pūres bibliotēkā 

2018.11.13 | 12:30

Lasījumi Jaunpils bibliotēkā 

Visi pasākumi
Jaunākās galerijas
Mēness kalendārs
Novembris
Atvērt kalendāru
Horoskopi
Auns Vērsis Dvīņi Vēzis Lauva Jaunava Svari Skorpions Strēlnieks Mežāzis Ūdensvīrs Zivs Visi horoskopi
Facebook.com
Neatkarīgās Tukuma Ziņas iekš tā Facebook.com
Draugiem.lv
Eirokalkulators
coloring.cool