Otrdiena, 2019. gada 22. janvāris
Austris

Džūkstē problēmas rada apkure, bezdarbs un sliktā satiksme (3)

Pagājušajā trešdienā, 21. martā 16.00, notika iedzīvotāju sapulce Džūkstē. Tajā piedalījās arī domes priekšsēdētājs Juris Šulcs un deputāti.

Sēmē atklāj jauno sporta zāli (3)

22. februārī, Sēmes pagastā atklāja jauno sporta zāli, kuru pagastā gaidījuši desmit gadus. Lai arī gaidīšanas laiks bijis ilgs, SIA «Abora» jauno ēku pie sākumskolas uzbūvējusi četrarpus mēnešu laikā.

Zemgales vidusskolas direktors paliek savā vietā (29)

Trešdien, 8. februārī, Tukuma novada domes Izglītības, kultūras un sporta komitejas sēdē tika izskatīta Zemgales vidusskolas kolektīva vēstule, kurā runāts par konfliktu, kas radies jaunieceltajam Zemgales vidusskolas direktoram Zigfrīdam Grinpaukam un 31 no 35 šīs skolas skolotājiem.

Džūkstē kavējies autobuss un aizsalusi ūdens maģistrāle 

Trešdien ceļā uz Džūkstes skolu aizsalis SIA «Tukuma auto» autobuss, tie vecāki, kas varējuši, savus bērnus uz skolu atveduši ar automašīnām, pārējie visdrīzāk gājuši mājās. Otra problēma, ka otrdien ciemata centrā aizsalis maģistrālais ūdensvads, līdz ar to arī skola palikusi bez ūdens. Trešdienas rītā ūdens padeve uz laiku atjaunota, lai varētu nodrošināt skolas darbu.

Ņems kredītu Sēmes sporta zāles būvniecībai (12)

Lai varētu pabeigt Sēmes sporta zāles būvniecību, kam finansējumu piešķīrusi Eiropas Savienība, novada domei jāņem vēl viens kredīts.

Sporta zālei Pūrē mainīs grīdu (12)

Tukuma novada dome nolēmusi piešķirt Ls 7 183 lielu finansējumu Pūres pamatskolai, lai tā varētu renovēt sporta halles zāles grīdu.

Atrasts grīdas dēlis ar rakstnieka Anša Lerha-Puškaiša parakstu (10)

Šodien, 22. decembrī, Džūkstes Pasaku muzejā remonta-restaurācijas darbu laikā atrasts grīdas dēlis ar skolotāja un pasaku krājēja Anša Lerha-Puškaiša parakstu.

Ar helikopteriem attīra augstsprieguma līniju aizsargjoslas (6)

SIA «Sustainable Advanced Solutions» ar a/s «Latvenergo» Latvijas elektriskajiem tīkliem noslēgusi līgumu par 110 kW augstsprieguma līniju attīrīšanu. Kurzemes reģionā no koku zariem, kas var uzkrist uz vadiem, attīrīs līnijas 65 km garumā.

Zemgales vidusskolā kolektīvs atlūgums? (133)

Sestdien, 3. decembrī, redakcijas e-pastā bija iekritusi vēstulīte, kurā Zemgales vidusskolas vārdā bija uzrakstīts: "Pirmdien Zemgales vidusskolā notiks kolektīva atlūguma iesniegšana kā protests pret direktora darba stilu."

Irlavā notiek Bērnu sporta diena (1)

Irlavā 1. decembrī pirmoreiz notika Bērnu sporta diena. Pasākums bērniem patika.

Degolē noslēdzies ūdenssaimniecības projekts 

25. novembrī noslēdzās Tukuma novada Degoles pagasta Vienības ciema ūdenssaimniecības attīstības projekts, kas tika īstenots ar Eiropas Reģionālā attīstības fonda (ERAF) līdzfinansējumu.

Var ziedot Lestenes baznīcai 

Izgatavotas septiņas ziedojumu kastītes ar norādi «Ziedojums Lestenes baznīcas atjaunošanai».

Vai tiešām pie mums būvēs krematoriju? (10)

Pagājušajā nedēļā no Tumes pagasta Vecmoku puses redakcijai zvanīja vairāki iedzīvotāji un lūdza tikt skaidrībā – vai tiešām viņu pagastā blakus mājām būvēs krematoriju, kapsētu, kolumbāriju un dzīvnieku kapsētu?

Cenšas uzlabot sadarbību starp Tukuma novada pagastiem (11)

Kā informēja domes priekšsēdētāja vietnieks Indulis Zariņš, lai uzlabotu sadarbību pagastu pārvaldnieku vidū, lai viņi tuvinātos viens otram un "nevārītos savā sulā", ik pēc diviem mēnešiem plānots rīkot tikšanos kādā no pagastu pārvaldēm. Tajā piedalītos arī kāds no domes vadības. Pirmā tikšanās notiks jau šo ceturtdien, 3. novembrī 13.00, Tumes pagastā, kur Tumes un Degoles […]

Līdz Zemītei braukšana kā pa galdu (6)

Lielceļš Tukums-Kuldīga no Grenčiem līdz Zemītei ir rekonstruēts – brauktuvei asfalta sega uzklāta.

Pasākumu kalendārs

2019.01.22 | 13:00

Barikāžu atceres diena Tukuma «Pils tornī» 

2019.01.22 | 16:00

Radošā nodarbība «Naglā» 

2019.01.23 | 10:00

Māmiņu kluba atklāšana Engurē 

2019.01.23 | 17:00

Pērļošanas nodarbība Smārdē 

2019.01.23 | 19:30

Galda teniss Lapmežciemā 

Visi pasākumi
Jaunākās galerijas
Mēness kalendārs
Decembris
Atvērt kalendāru
Horoskopi
Auns Vērsis Dvīņi Vēzis Lauva Jaunava Svari Skorpions Strēlnieks Mežāzis Ūdensvīrs Zivs Visi horoskopi
Facebook.com
Neatkarīgās Tukuma Ziņas iekš tā Facebook.com
Draugiem.lv
Eirokalkulators
coloring.cool