Ceturtdiena, 2019. gada 17. janvāris
Tenis, Dravis

Mūžībā aizgājis dzejnieks Imants Ziedonis 

Trešdien, 27. februārī, 79 gadu vecumā miris izcilais Tautas dzejnieks, Tukuma novada Goda pilsonis Imants Ziedonis.
Atvadīšanās notiks 6. martā Rīgas Domā.

«Slidošanas svētkos» Irlavā (2)

Ziemā plānot un rīkot sacensības brīvā dabā ir diezgan riskanti, jo laika apstākļi visai bieži veic korekcijas plānos. Tāpēc bez īpaši skaļas reklāmas Irlavā noorganizējām «Slidošanas svētku» dienu.

Ekspresis «Rīga-Tukums-Rīga» darba dienu vakaros – no 1. marta /precizēts/ (8)

Akciju sabiedrība «Pasažieru vilciens» informē, ka no 1. marta, pasažieru pārvadājumu uzlabošanai maršrutā Rīga-Tukums darba dienās tiks norīkots papildu elektrovilciens-ekspresis «Rīga-Tukums-1-Rīga», kā arī noteiktas izmaiņas vairāku elektrovilcienu kustības sarakstos.

Tukumā un Jaunpilī notiks bezmaksas semināri par maksātnespējas procesu 

Maksātnespējas administrācija sadarbībā ar ieinteresētajām pašvaldībām organizēs izglītojošu bezmaksas semināru ciklu iedzīvotājiem par fiziskās personas maksātnespējas procesu un darbinieku aizsardzību to darba devēja maksātnespējas gadījumā.

Atzinības raksts Oskaram Petersonam par sadarbību jau 25 gadus 

18. februārī Tukuma novada domes priekšsēdētājs Juris Šulcs pasniedza domes apbalvojumu «Atzinības raksts» gotlandietim Oskaram Petersonam (Oscar Pettersson) par ilggadēju sadarbību ar nevalstiskajām organizācijām un palīdzīb

Bērndārzniekiem 14. februāris – Draudzības diena (2)

14. februārī Dzirciema skolas puiši kopā ar skolotājiem Līgu Jansoni un Kārli Šeiniņu ciemojās bērnudārzā «Karlsons», kur viņiem un Draudzības dienai par godu bērni bija sagatavojuši īpašu koncertu – divus uzvedumus un dziesmas.

Ēnu diena Tukuma policijā, novada domē un Kandavas internātvidusskolā /FOTO/ 

13. februāris daudzās valsts, pašvaldību iestādēs un uzņēmumos darba ikdienu citādāku padarīja dažāda vecuma jaunieši – ēnas, kas vēlējās ko vairāk uzzināt par konkrēto un iespējams, potenciālo darba vietu.

«Irlavas tīnis» – Austra Podniece (21)

9. februārī Irlavas kultūras namā notika ikgadējais radošo talantu konkurss «Irlavas Tīnis», kurā prasmes un talantus izrādīja 10 meitenes vecumā no 10 līdz 14 gadiem.

Kandavas «Sniegbaltīte un 7 rūķīši» uz Tukuma kultūras nama skatuves /FOTO/ (1)

7. februārī Tukuma kultūras namā Kandavas deju skolas audzēkņi izrādīja deju pasaku «Sniegbaltīte uz septiņi rūķīši». Uzvedumā piedalījās gandrīz visi Kandavas deju skolas audzēkņi.

Deputāti saka “nē” biogāzes koģenerācijai Slampē (1)

31. janvārī notika Tukuma novada domes sēde, kurā kā otrais darba kārtībā bija iekļauts jautājums par biogāzes koģenerācijas stacijas būvniecības ieceri Slampes pagasta «Bezdelīgās». Sēdē piedalījās arī vairāki Slampes pagasta iedzīvotāji.

Apgabaltiesa negroza lēmumu par tiesvedības izbeigšanu Tukumu lidlauka attīstīšanas lietā (34)

Administratīvā apgabaltiesa šodien atstāja negrozītu zemākās instances lēmumu daļā, ar kuru pērn bija izbeigta tiesvedība iedzīvotāju prasībā pret Tukuma lidlauka attīstīšanu.

Atraktīvākās brīvdienas izdevušās pūreniekiem 

Aizvadītās brīvdienas pagājušas sportiskā garā arī Pūrē. Sestdien, 26. janvārī, Pūres estrādē notika 3. šīs ziemas autoveiklības sacensību posms, pulcējot 22 dalībniekus.

Tukumā populāra kļūst distanču slēpošana (4)

Svētdien, 27. janvārī, Zigfrīda Freimaņa atpūtas bāzē «Sveikuļi» visas dienas garumā rosījās distanču slēpotāji – gan Tukuma slēpošanas čempionāta uzvarētāju lauru kārotāji, gan tāpat – svētdienas atpūtnieki.

Vai sporta bāzes Tukuma novadā – kā Napoleona plāni? (26)

Ikreiz, kad kādā no novada pagastiem tika atklāta jauna sporta būve, tukumniekiem atlika vien noskatīties un skaitīt makā naudiņu, lai brauktu trenēties uz Pūri, Irlavu un citiem pagastiem. Kad pirms gada jaunu sporta zāli atklāja Sēmē, novada domes priekšsēdētājs Juris Šulcs solīja nākamo atklāšanas lenti noteikti griezt Tukumā.

Džūkstē viesojas veselības ministre Ingrīda Circene /FOTO/ (2)

«Papardes zieda» izveidotā un «Grindex» atbalstītā projekta «Veselības stacija: Es augu vesels» ieceri – parādīt un pierādīt, kā iespējams saistoši jauniešiem pastāstīt par attiecībām, atkarībām, veselīgu uzturu un veselīgu dzīves veidu veicinošiem tematiem – atzina arī veselības ministre Ingrīda Circene, kura Džūkstē viesojās trešdien, 16. janvārī.

Pasākumu kalendārs

2019.01.17 | 13:00

Foto izstādes atklāšana Lapmežciemā 

2019.01.18 | 15:00

«Zaļā pēcpusdiena» Kandavā 

2019.01.18 | 17:00

Interešu klubiņa pasākums Irlavā 

2019.01.18 | 17:00

Leļļu teātris Lestenē 

2019.01.18 | 18:00

Florbols Kandavā 

Visi pasākumi
Jaunākās galerijas
Mēness kalendārs
Decembris
Atvērt kalendāru
Horoskopi
Auns Vērsis Dvīņi Vēzis Lauva Jaunava Svari Skorpions Strēlnieks Mežāzis Ūdensvīrs Zivs Visi horoskopi
Facebook.com
Neatkarīgās Tukuma Ziņas iekš tā Facebook.com
Draugiem.lv
Eirokalkulators
coloring.cool