Trešdiena, 2019. gada 20. marts
Made, Irbe

Dievkalpojumi Lieldienās 

Tukuma evaņģēliski luteriskā baznīcā dievkalpojumi Lieldienu nedēļā: Zaļajā Ceturtdienā, 28. martā, 18.00, Lielajā Piektdienā, 29. martā, 18.00, Lieldienu naktī, 30. martā, 22.00; Lieldienu rītā, 31. martā, 7.00 un 11.00. 29. martā 20.00 Draudzes namā būs meditācija, lūgšanu nakts. Visi dievkalpojumi ar Svēto vakarēdienu.

Tukumniece saņēmusi pirmo mobilitātes pabalstu (1)

Kāda kundze no Tukuma kļuvusi par pirmo pērn Labklājības ministrijas (LM) ieviestā bezdarbnieka mobilitātes pabalsta saņēmēju Latvijā – viņai valsts apmaksās degvielas iegādi nokļūšanai no mājām uz darbavietu.

Lasītāji aktīvi piesaka bibliotekārus „gaismas nesēja” balvai 

Latvijas Nacionālās bibliotēkas Atbalsta biedrība arī šogad izsludināja konkursu bibliotekāriem «Pagasta bibliotekārs – Gaismas nesējs». Balvai pieteikti 49 entuziasma pilni, darbīgi un pašaizliedzīgi bibliotekāri no visas Latvijas.

Partija «Tukuma pilsētai un novadam» pirmā izveido kandidātu sarakstu (92)

12. aprīlī sāksies deputātu kandidātu sarakstu iesniegšana 2013. gada pašvaldības vēlēšanu komisijai. (Sarakstus varēs iesniegt līdz 22. aprīlim.) 20. marta vakarā pirmā savu sarakstu biedriem publiskoja partija «Tukuma pilsētai un novadam».

Jauna automaģistrāle Rīga-Ventspils un apvedceļš Pūrē, iespējams, pēc 12 gadiem (11)

Lai uzlabotu satiksmi un tās drošību, nākotnē – ap 2025. gadu – iecerēts veikt vērienīgus autoceļa Rīga-Venspils rekonstrukcijas darbus 46,7 km garumā, posmā no Ķemeru līdz Kandavas pagriezienam. Autoceļa posms līdz Ķemeru pagriezienam jau ir izpētīts.

Līgumu ar sadzīves atkritumu apsaimniekotāju nenoslēdz (5)

20. martā SIA «AAS «Piejūra»» telpās Tukumā, Pils ielā 18, Talsu, Dundagas, Engures, Jaunpils, Mērsraga, Rojas un Tukuma pašvaldību vadītāji bija plānojuši noslēgt “jumta” līgumu ar konkursa uzvarētāju – personu apvienību SIA «Kurzemes ainava» un «Jūrmalas ATU».

Lestenē piemin latviešu leģionārus (5)

Kupls bija šodien, 16. martā,  latviešu karavīru draugu un viņu cīņu atbalstītāju pulks Lestenes Brāļu kapsētā. Saulīte vēl dzīvos karavīrus palutināja. Ap 500 ļaužu svinīgajā brīdī bija klāt. Sirmie vīri savu cīņubiedru kapsētā, pieminekļa „Māte Latvija” pakājē pie Nezināmā karavīra kapa, atklāti izteica neapmierinātību un savu sašutumu par notikumiem Rīgā pie Brīvības pieminekļa. Pārmetumus saņēma […]

Vai Tukuma novadam vajadzīga «Dzīvā skola»? (37)

Trešdienas, 13. marta, Tukuma novada domes Izglītības, kultūras un sporta komitejas sēdes darba kārtībā bija iekļauts jautājums «Par biedrības «Tautskola 99 Baltie Zirgi» pamatskolas teritoriālās struktūrvienības «Dzīvā skola» iesniegumu un vecāku iesniegumu».

Tik dēļ jums, latvju zēni, dēļ jums… 

Kādreizējā kandavniece, tagad tukumniece Emīlija Ušpele 9. martā nosvinēja 93. dzimšanas dienu. Par kādreiz labi zināmo mediķi, iecienītu un ļoti zinošu masieri jau esam rakstījuši, gan vairāk stāstot par viņas vīru – leģendām apvītu personību Jāni Ušpeli.

Tikšanās ar «Komunālsabiedrības TILDe» un Tukuma novada domes pārstāvjiem Slampē (2)

6. martā Slampes kultūras pilī notika iedzīvotāju tikšanās ar «Komunālsabiedrības TILDe» un Tukuma novada domes pārstāvjiem par dalītā maksājuma ieviešanu.

Skolēnu tautas deju sadancošana «Zemgales bļodā» /FOTO/ 

7. martā Slampes kultūras pilī skatuves dēļus dimdināja 402 jauno dejotāju kāju pāri. Te notika skolēnu tautas deju tusiņš «Zemgales bļoda».
«Zemgales bļoda» sākās pirms 19 gadiem.

Tukumniek, uzmanies no viltus probācijas dienesta darbinieces! (2)

Valsts probācijas dienesta Tukuma teritoriālā struktūrvienība lūdz Tukuma novada iedzīvotājus būt uzmanīgiem no sievietes, kura uzdodas par probācijas dienesta darbinieci.

Operatīvi novērš elektrobojājumus Tukuma novadā 

Svētdien, 3. martā AS «Sadales tīkls» operatīvi novērsa elektroapgādes traucējumus Tukuma novadā. Šī gada pirmā vētra ar spēcīgām vēja brāzmām no 15 līdz 25 m/s kopā ar apledojošo sniegu un ilgstošo puteni lauza kokus, kas atrodas ārpus elektrolīniju aizsargjoslām, un radīja avārijas elektroapgādes atslēgumus Kurzemē, Zemgalē un Pierīgas novados.

Zemledus makšķerēšana Bišpēteru ūdenskrātuvē (2)

Lai sacenstos, izrādās, ne vienmēr ir jānovelk virsdrēbes, un tad piemērotā sporta kostīmā – aiziet! Piedaloties Irlavas atklātajās sacensībās zemledus makšķerēšanā sestdien, 23. februārī, 17 vīri bija spiesti skapī sameklēt tās biezākās zeķes un piemērotāko apģērbu.

Mūspuses dziedones – Rita un Agita – «Koru karos» (5)

3. martā TV ekrānos atgriezīsies dziedamšovs «Koru kari». Un arī mums – bijušā Tukuma rajona iedzīvotājiem – būs, par ko īkšķus turēt un balsot, jo Dobeles violetos toņos ieturētajā korī savu vietu uz podestiem izcīnījušas mūspuses dziedones Rita Lazare un Agita Kalviņa.

Pasākumu kalendārs

2019.03.20 | 8:50

Atklātā stunda Tukumā 

2019.03.20 | 13:00

Kino Cērē 

2019.03.20 | 17:00

Dūceņu gatavošana Kandavā 

2019.03.20 | 18:00

«Atvērto durvju» diena Lapmežciema pamatskolā 

2019.03.20 | 19:00

Galda teniss Lapmežciemā 

Visi pasākumi
Jaunākās galerijas
Mēness kalendārs
Marts
Atvērt kalendāru
Horoskopi
Auns Vērsis Dvīņi Vēzis Lauva Jaunava Svari Skorpions Strēlnieks Mežāzis Ūdensvīrs Zivs Visi horoskopi
Facebook.com
Neatkarīgās Tukuma Ziņas iekš tā Facebook.com
Draugiem.lv
Eirokalkulators
coloring.cool