Sestdiena, 2018. gada 22. septembris
Maigurs, Mārica, Māris

Slampē iecerēts būvēt biogāzes staciju (11)

No šī gada 17. decembra tiek uzsākta publiskā apspriešana, kurā iedzīvotāji aicināti izvērtēt un izteikties par biogāzes koģenerācijas stacijas būvniecības ieceri Slampes pagasta «Bezdelīgās».

Zelta nedēļas nogale Tukumā! (2)

Pirms aptuveni 100 gadiem Tukumā bija tradīcija – pēdējo svētdienu pirms Ziemassvētkiem saukt par «Zelta svētdienu». Tā ir viduslaiku tradīcija – pulcēties kopā svētdienā pirms Ziemassvētkiem un kopā gatavoties tiem.

Specbalva Baskāju takai konkursā «Jaunais tūrisma produkts 2012» 

7. decembrī tika noskaidroti un nosaukti konkursa «Jaunais tūrisma produkts 2012» uzvarētāji. Katrā kategorijā pieci augstāk novērtētie tūrisma produktu veidotāji saņēma arī «Q Latvia» kvalitātes zīmi.

Ieva Cīce – viena no biznesa konkursa laureātēm 

Pagājušajā nedēļā Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centrā notika Valsts Lauku tīkla projekta «Atbalsts lauku jauniešiem» biznesa konkursa jauniešiem «Laukiem būt!» noslēguma pasākums. Pavisam konkursā piedalījās 170 jaunieši no dažādām lauku teritorijām. No šiem projektiem tika atlasīti 10 perspektīvākie un ilgspējīgākie.

Irlavā sporta diena – pašiem mazākajiem (1)

Jau trešo reizi Irlavas sporta namā pulcējās paši mazākie Irlavas un Lestenes pagastu pārvaldes bērni, lai kopā pavadītu laiku un arī nedaudz pasportotu.

Sergejs Jēgers un mākslinieki – labdarības akcijā Zemgales vidusskolai 

3. decembrī Zemgales vidusskolas skolotājiem, skolēniem un visiem slampeniekiem dziedāja pasaules slavenais Latvijas kontrtenors Sergejs Jēgers.

Tūrisma balva «Lielais Jēkabs» – Ingrīdai Smuškovai un viesu namam «SPA Ainavas» (1)

Piektdien, 30. novembrī, Kuldīgā notika Kurzemes Tūrisma asociācijas rīkotā Gada balle, kurā apbalvojumus saņēma Kurzemes labākie tūrisma uzņēmēji 8 nominācijās.

Labdarības akcijā «Gaišu prieku katram!» piedalās mazpulcēni (3)

30. novembrī novadu mazpulcēni pulcējās Pūrē – šī gada noslēguma saietā. Pūres pamatskolā mazos darba rūķus sagaidīja un mīļi uzņēma pašmāju mazpulcēni un viņu vadītāja Gunita Siljāne.

Jaunmokās – starptautisks cūkaudzētāju forums 

1. decembrī Jaunmoku pilī notiks starptautiskais cūkaudzētāju forums «Cūkkopības nozares iespējas un izaicinājumi 2020», kurā pārrunās cūkaudzēšanas tehnoloģiju jautājumus, jaunākos nozares sasniegumus un atziņas. Forumā piedalīsies cūkaudzētāji no Lietuvas, Vācijas, Norvēģijas un Dānijas.

Labiekārtos Sēmes tautas nama teritoriju (1)

Lauku Atbalsta dienesta finansējumu plāno piesaistīt arī Sēmes pagasts, sakārtojot pagasta tautas nama apkārtni.

Slampē kaimiņš kaimiņam nošauj suni (66)

Šāviens atskanēja Slampes pagastā pie «Kronīšu» mājām 19. novembrī. Kaimiņu māju «Zandu» saimnieces Svetlana un Liena Sarmules gāja lūkot. Ģimenes mīlulis – suns Gudrītis – ne uz to pusi bija aizgājis. Suns bija sašauts, bet vēl dzīvs. Saimnieces viņu atnesa sētā, un tad suņa dzīvība izdzisa.

Zentenē godina labo darbu darītājus (4)

17. novembra svinīgais pasākums, veltīts Latvijas dzimšanas dienai, Zentenes kultūras namā bija pulcējis necerēti un nepieredzēti daudz ļaužu. Tur bija ne tikai Zentenes centra ļaudis, bet arī no Zentenes tālā gala – Jaunpļavām – un Dzirciema viensētām, no Sēmes pagasta centra un no Kaives apkārtnes sabraukušie.

VUGD ceturtdien pārbaudīs sirēnas 

Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests informē, ka ceturtdien, 22. novembrī, 10.00 uz trim minūtēm tiks iedarbinātas trauksmes sirēnas ar mērķi pārbaudīt to tehnisko gatavību un skaņas dzirdamību.

Pirmās dāvanas akcijai «Gaišu prieku katram» – no Gotlandes 

Šogad bez jebkādas iepriekšējas sludināšanas divas Gotlandes (Zviedrija) viešņas Annelija Johansone (Annelie Johansson) kopā ar bijušo tukumnieci Antu Ničmani atklāj mūsu redakcijas akciju «Gaišu prieku katram». Viņas ieradās Latvijā – tieši mūsu valsts svētku priekšvakarā.

Patriotiska nedēļa nogale Tukumā! 

Sestdienas, 17. novembra, pusdienas laikā – 13.00 Tukuma muzeja Audēju darbnīcā ikviens apmeklētājs tiek gaidīts uz izstādes «Bēgļu ceļi-stāsti un priekšmeti» atklāšanu. Izstādē būs redzami priekšmeti un ar tiem saistītie cilvēku stāsti, kas dažādos veidos atspoguļo latviešu bēgļu gaitas kara apstākļos. Izstādes mērķis – aicināt skatītājus aizdomāties, cik patriotiski un diženi bijuši mūsu senči.

Pasākumu kalendārs

2018.09.22 | 10:00

Sporta diena Tukumā 

2018.09.22 | 10:00

Sporta festivāls Jaunpilī 

2018.09.22 | 13:00

Izstādes atklāšana Slampē 

2018.09.22 | 13:00

Izstādes atklāšana Tukumā 

2018.09.22 | 13:00

Folkloras kopas jubileja Viesatās 

Visi pasākumi
Jaunākās galerijas
Mēness kalendārs
Septembris
Atvērt kalendāru
Horoskopi
Auns Vērsis Dvīņi Vēzis Lauva Jaunava Svari Skorpions Strēlnieks Mežāzis Ūdensvīrs Zivs Visi horoskopi
Facebook.com
Neatkarīgās Tukuma Ziņas iekš tā Facebook.com
Draugiem.lv
Eirokalkulators
coloring.cool