Otrdiena, 2018. gada 25. septembris
Rauls, Rodrigo

Plāno digitalizēt Lestenes Brāļu kapus 

Jūnija sākumā notikušas sarunas ar SIA «Cemety», kas nodarbojas ar apbedījumu uzskaiti, un pārrunātas iespējas veikt Lestenes Brāļu kapu digitalizāciju.

Jauni tirgus namiņi Pūres centrā (6)

Tieši pirms Jāņiem laukums pie Pūres veikala pārmainījās līdz nepazīšanai, jo veco koka kiosku vietā tika uzliktas jaunas tirdzniecības vietas. Ābola – Pūres simbola – formā veidotas, tās pamanāmas jau pa lielu gabalu un, kā novērojām, pašā aktīvākajā zemeņu laikā ir tirgotāju iecienītas.

Pagastos labo grants ceļus (2)

2013. gada novada budžetā novada dome Ls 50 000 ieplānoja pašvaldības ceļu sakārtošanai pagastu pārvaldēs, tostarp katrai pārvaldei iedalot Ls 10 000.

Arī Irlavas vidusskolā izlaidumu diena /papildināts ar fotoattēliem/ (11)

15. jūnijā, kas Tukuma novadā noteikti bija lielā izlaidumu diena, skolu beidza arī Irlavas vidusskolas 9. un 12. klašu skolēni.

Par Tukuma novada domes priekšsēdētāju vienbalsīgi ievēl Juri Šulcu (11)

Šodien, 14. jūnijā, notika Tukuma novada domes sēde, kuru sasauca novada vēlēšanu komisija, lai informētu par vēlēšanu rezultātiem un aicinātu deputātus ievēlēt domes priekšsēdētāju. Pēc šīs sēdes notika arī ārkārtas sēde, kuras darba kārtībā bija trīs jautājumi.

Par jaunajiem patriotiem jādomā 

Šodien komunistiskā genocīda upuru piemiņas dienā atceres vietā netālu no dzelzceļa stacijas Tukums II pulcējās vairāki desmiti cilvēku

Kolhoza stāsti Džūkstes pasaku muzejā 

Sestdien, 8. jūnijā, Džūkstes Pasaku muzejā ļaudis stājās kolhozā. Rakstīja iesniegumu, izvēlējās amatu un piedalījās īstā kolhoznieku sapulcē, kuru vadīja partijas sekretāre “no rajona”

Lielās Ķemeru tīreļa laipas atklāšana plānota vasaras otrajā pusē (2)

Lielā Ķemeru tīreļa laipa netiks atklāts jūnija sākumā, jo būvniecības darbi šajā objektā joprojām turpināsies un Dabas aizsardzības pārvalde šī objekta atklāšanu plāno vasaras otrajā pusē.

«Vidums» un «Svīta» piedalīsies Tautas tērpu skatē 

Šodien un rīt, 7. un 8. jūnijā, Latvijas Nacionālajā kultūras centrā Rīgā notiks XXV Vispārējo latviešu Dziesmu un XV Deju svētku Tautas tērpu skates otrā kārta.

Darbi Zemītes ielā rit pilnā sparā 

Ielu pārbūvē no tilta pār Sloceni līdz dzelzceļa pārbrauktuvei. Darbu vadītājs Gatis Puķe pastāstīja: ”Veicam ceļa seguma rekonstrukciju 1 km garumā. Lai iela taptu, ap 50 000 m³ zemes, grants, šķembu būvniecības laikā pārvietosim.

Skolēniem zudusi interese par IT; informātiku jāsāk mācīt agrāk (3)

Vārds ”dators” un datorspēles jaunajai paaudzei ir ikdiena, taču vien retais zina, kas šīm spēlēm “ir vēderā” un kā tās darbojas, taču vēl mazāk jauniešu spēj paši izdomāt programmu, lai kaut jel ko līdzīgu spēlei veidotu paši.

Ozolniekos jauns bērnu rotaļlaukums (7)

1. jūnijā, Bērnu aizsardzības dienā, Ozolniekos atklāja bērnu rotaļlaukumu. Patiesībā gan jāsaka, ka tā kā iekārtas bija uzliktas iepriekš, bērni tā labumus jau bija paguvuši izmēģināt un novērtēt, un atzina, ka katram te esot ko darīt – gan mazajiem, gan lielajiem.

Uzzini, ko darīt nedēļas nogalē Tukuma pusē 

Šajā nedēļas nogalē pasākumi Tukuma pusē būs piemēroti dažādām gaumēm un ieinteresēs gan mūzikas un mākslas cienītājus, gan aktīvās atpūtas piekritējus.

Ozolnieku novada «Līči» – Latviskais kultūras mantojums tūrismā 

Pie Māras un Aivara Liepiņiem Ozolnieku novada «Līčos» esam viesojušies jau vairākkārt. Pirmā reize bija, kad viņi tikko kā bija sākuši saimniekot un bija teju vai vienīgie apmēram 40 galvu lielas kazu fermas īpašnieki Latvijā.

Tukuma muzejam jauna mājas lapa 

Nesen sākusi darboties Tukuma muzeja jaunā interneta mājas lapa www.tukumamuzejs.lv, kura no iepriekšējās atšķiras ar mūsdienīgāku dizainu un lietošanai ērtāku informācijas izvietojumu.

Pasākumu kalendārs

2018.09.26 | 13:00

Seminārs par atkarībām Cērē 

2018.09.26 | 13:00

Dzejas dienas Džūkstē 

2018.09.26 | 17:00

Rokdarbi Kandavā 

2018.09.26 | 18:00

Vingrošana «Naglā» Kandavā 

2018.09.26 | 19:00

Pirmais kora mēģinājumus Slapmē 

Visi pasākumi
Jaunākās galerijas
Mēness kalendārs
Septembris
Atvērt kalendāru
Horoskopi
Auns Vērsis Dvīņi Vēzis Lauva Jaunava Svari Skorpions Strēlnieks Mežāzis Ūdensvīrs Zivs Visi horoskopi
Facebook.com
Neatkarīgās Tukuma Ziņas iekš tā Facebook.com
Draugiem.lv
Eirokalkulators
coloring.cool