Svētdiena, 2018. gada 18. novembris
Doloresa, Aleksandrs

Vilciens, iespējams, kavēsies 

Posmā starp stacijām «Vaivari» un «Sloka» ir nogāzies koks. Iespējamie vilcienu kavējumi – vismaz 30 min. Informācija pa tālr. 67232135.

Rožu smaržas caurvīta nedēļas nogale Tukumā un apkārtnē 

Pašā vasaras pilnbriedā visi aicināti uz Tukuma apkārtni gan apjūsmot rožu skaistumu un iegādāties pašmāju ražojumus, gan svinēt Pūres pagasta svētkus ar koncertiem, ballēm un dažādām citām atrakcijām.

Rok siltumtrasi uz veikalu «Randa» (4)

Raiņa ielā starp tirgu un ugunsdzēsējiem izrakts plašs grāvis. Grāvī darbinieki rosās. Noskaidrojām, ka viņi – SIA «Amatnieks» ļaudis, kas siltumtrasi atjauno.

Pūrē ekspluatācijā nodota kūts ekoloģiski audzētiem lopiem (3)

Pūres pagasta zemnieku saimniecībā «Jaunluntes» bija īpaša diena – ekspluatācijā tika nodota kūts ekoloģiski audzētiem gaļas lopiem. Kūtī ir paredzēta vieta 40 govīm.

Tukumā top jauni rotaļlaukumi un atpūtas vietas (18)

Pēc Tukuma ainavu arhitektes Maijas Fogeles ierosmes, lēmuši Tukumā izveidot padsmitu jaunu rotaļu un atpūtas vietu. Par to, kur tieši šiem laukumiem būt, aptaujāti iedzīvotāji.

Kā pavadīt laiku? (19)

Pilsētas bērni vasaras brīvdienas aizvada rotaļu laukumā. Ja vecāki aizved līdz jūrai, ezeram, upei – veldzējas pie ūdeņiem. Ja izdodas, paši līdz Melnezeram vai Milzkalnes dīķim ar velosipēdiem vai stopojot aizbrauc. Pārējā laikā tepat, pilsētā nodarbošanos jāatrod.

Staigāšana pa veloceliņu izmaksā 5 līdz 20 latus (30)

Prieks, ka Tukumā, ierīkojot daudzos veloceliņus, domāts par pilsētnieku drošību. Diemžēl, to ignorējot, savu un citu veselību apdraud kājāmgājēji.

Sākušies Irlavas pagasta svētki /FOTO/ (1)

12. jūlijā 12.00, Irlavas kultūras namā atklāja pašmāju mākslinieces Irisas Kotleres gleznu izstādi un vienlaikus – Irlavas pagasta svētkus, kas te notiek jau 11. gadu pēc kārtas.

«Durvīs» Treijas gleznas un Daiņa keramika 

Rīt, 13. jūlijā 12.00, Tukuma Mākslas galerijā «Durvis» atklās gleznotājas Ingemāras Treijas un keramiķa Uģa Daiņa kopizstādi. Atstājot intrigai svaigi kurinātā cepļa devumu, uz sarunu aicinājām I. Treiju pastāstīt par to, kādi darbi būs redzami izstādē.

Grāmatu lasītāji no Irlavas laimē automašīnu (2)

10. jūlijā, kad Tukuma centrā – Brīvības laukumā, tika iebraukta balti mirdzoša ŠKODA RAPID ar velosipēdu uz jumta, bija skaidrs, ka jānotiek kam īpašam.

Bērniem draudzīga vēsture 

No 9. līdz 19. jūlijam Tukuma muzejs rīko jau par tradīciju kļuvušās radošās darbnīcas bērniem «Dārgumu meklētāji». Radošas un vienlīdz izglītojošas nodarbes iecerētas katrā no septiņām muzeja filiālēm.

Pasākumiem bagāta nedēļas nogale Tukumā (1)

Vasaras viducī Tukuma pusē sarūpēti pasākumi ikvienam „gardēdim”, sākot ar mūzikas festivālu un mākslas izstādēm un beidzot ar jūras svētkiem un jestrām zaļumballēm.

Audžuģimenes aicinātas uz salidojumiem Kandavā un Džūkstē (4)

Valsts bērnu tiesību aizsardzības inspekcija aicina Latvijas audžuģimenes uz ikgadējo audžuģimeņu salidojumiem – semināriem. Atšķirībā no iepriekšējiem gadiem, šis gads ir īpašs – šogad plānoti četri reģionālie audžuģimeņu salidojumi Vidzemes, Latgales, Kurzemes un Zemgales reģionos.

Gundega Reine atzīmē Imantdienu Jaunmokās 

1. jūlijā – Imantdienā – savdabīgā un reizē arī savā pirmajā izbraukumā kopš atrašanās Irlavas slimnīcā savu draugu pavadīta devās Gundega Reine, viena Imanta, viena Georga un vēl vairāku labu cilvēku skolotāja.

«Svītas» un «Viduma» tautas tērpi – laureātos 

Svētdien, izstāžu centrā Ķīpsala norisinājās XXV Vispārējo latviešu Dziesmu un XV Deju svētku Tautas tērpu skate, kurā savus tērpus rādīja 14 kori, 20 deju kolektīvi, trīs folkloras kopas un individuālie dalībnieki.

Pasākumu kalendārs

2018.11.18 | 11:00

Svētku skrējiens Tukumā 

2018.11.18 | 11:00

Simtgades velobrauciens Pūrē 

2018.11.18 | 11:00

Valsts svētki Tukumā 

2018.11.18 | 15:30

Valsts svētki Kandavā 

2018.11.18 | 19:00

Valsts svētki Matkulē 

Visi pasākumi
Jaunākās galerijas
Mēness kalendārs
Novembris
Atvērt kalendāru
Horoskopi
Auns Vērsis Dvīņi Vēzis Lauva Jaunava Svari Skorpions Strēlnieks Mežāzis Ūdensvīrs Zivs Visi horoskopi
Facebook.com
Neatkarīgās Tukuma Ziņas iekš tā Facebook.com
Draugiem.lv
Eirokalkulators
coloring.cool