Trešdiena, 2019. gada 24. aprīlis
Nameda, Visvaldis, Ritvaldis

Osvalda Embura dzīves garšas 

19. februārī Osvaldam Emburam apritēja divtik Jēzus vecums – 66. Irlavā viņš iedzīvojies un ne ar skatu, ne valodu virsū neskrien, taču – tik paklausies valodā! Heislera dzeju citē, par mākslu, jūru un jahtu Usmā stāsta…

Mazo mūzikas kolektīvu konkurss-festivāls Tukuma 2. pamatskolā /FOTO/ (1)

Ceturtdien, 20. februārī, Tukuma 2. pamatskolā notika mazo mūzikas kolektīvu konkurss-festivāls, kurā piedalījās popgrupas, vokāli instrumentālie ansambļi un džeza ansambļi.

Vai veikalu «Elvi» Pūrē cels mazdārziņu vietā? (18)

13. februārī Tukuma novada domē notika uzņēmēju konsultatīvās padomes sanāksme, kurā piedalījās gan šīs padomes, gan Tukuma uzņēmēju kluba dalībnieki un pašvaldības amatpersonas, tika pārrunāta SIA «Linde pārtika» vēlme Pūrē celt veikalu «Elvi».

Dzirciema skolas kolektīvs sagādā svētkus Pelču skolēniem un skolotājiem 

Otrdien, 18. februārī, svētkus sev un saviem draugiem – Kuldīgas rajona Pelču skolas audzēkņiem un skolotājiem (kā arī mums – redakcijas pārstāvjiem) – sagādāja Dzirciema skolas kolektīvs. Abu skolu audzēkņi bija sagatavojuši koncertu, kurā netrūka pārsteigumu.

Plāno tīrīt Sloceni un Džūkstes upi (15)

Par to, ka Slocenes upi no aizaugšanas varētu glābt tikai tās gultnes pamatīga tīrīšana, runāts ne reizi vien, taču līdzekļu trūkuma dēļ Tukuma pašvaldībai vienai šo darbu uzņemties līdz šim nav bijis pa spēkam.

Mazie pūrenieki dodas palīgā zvēriņiem (3)

Trešdien, 5. februārī, Pūres pagasta bērnudārza «Zemenīte» vidējās un vecākās grupas bērni devās uz mežu, lai aiznestu barību meža zvēriņiem. To bija sarūpējuši bērnu vecāki.

Grāmatas «Slampē vilcieni vēl nepietur» atvēršanas svētki /FOTO/ (1)

Svētdiena, 9. februāris, Slampes pagasta iedzīvotājiem bija ļoti liela diena – savas grāmatas «Slampē vilcieni vēl nepietur» atvēršanas diena. Grāmatas ideju īstenoja Māra Zālīte, Arnis Šablovskis, Sandra Ieviņa, Agris Dzenis, Ināra Znotiņa, Agris Jansons, Ints Vikmanis.

Zemledus makšķerēšanas mačos iesaistās arvien vairāk drosminieku (5)

Izmantojot dabas radītos labvēlīgos apstākļus, sporta klubs «Irlava» 2. februārī organizēja sacensības zemledus makšķerēšanā. Šogad atkal par sacensību vietu tika izraudzīta Bišpēteru ūdenskrātuve.

Praviņu «Dzīvā skola» pārvācas uz Tukumu (15)

Tukuma novada dome 30. janvārī nolēma pārtraukt līdzfinansēt «Dzīvo skolu» Degoles pagastā. No 1. februāra skolai vairs nav pašvaldības līdzfinansējuma un no otrdienas, 4. februāra, Praviņu «Dzīvā skola» strādā jaunās telpās – Tukumā, Pils ielā 9

Tukumā vairākas ūdensvada avārijas, pagastos aizsalst caurules, Slampē – ūdenstornis 

Ikreiz, kad laika apstākļi mainās un zeme strauji sasalst vai strauji atlaižas, ūdensvada un kanalizācijas caurules to izjūt pirmās. Īpaši sala radītās zemes svārstības izjūt komunikācijas, kuras labu laiku jau ir kalpojušas.

Apbalvoti konkursa «Lieliskais loms 2013» laureāti (3)

31. janvāra vakarā Tukuma ledus hallē uz mūsu laikraksta «Neatkarīgās Tukuma Ziņas» organizētā konkursa «Lieliskais loms 2013» noslēguma pasākumu pulcējas konkursa dalībnieki un tie, kurus interesē makšķerēšana.

Jaunsātu atklātajā hokeja čempionātā /FOTO/ (7)

Uz Jaunsātu grants karjera ledus hokeja sacensības notiek jau 3. gadu pēc kārtas. Mačus rosina un rīko pagasta kultūras un sporta dzīves vadītāja Ieviņa Vītiņa. Šodien karjerā spēkiem mērojas deviņas komandas.

Vecmokās skolēni sadarinājuši putnu barotavas 

Ziemas atnākšana mūs katrreiz pārsteidz nesagatavotus, vai ne? Komfortu mīlošais Cilvēks to vien zina, kā pukoties – te autoceļi nav pietiekami notīrīti, te apkures tarifi paaugstināti… Bet palūkojieties uz putniem gaisā!

Kas Tukuma novadā izdarīts 2013. gadā, un kas plānots paveikt šogad? (35)

Sācies daudz pieminētais jaunais plānošanas periods no 2014. līdz 2020. gadam, kurā pašvaldībām būs iespēja piesaistīt dažādu Eiropas programmu finansējumu. Juris Šulcs un Ēriks Lukmans sarunā par to, kā palīdzēt uzņēmējiem; kā novadam veicies ar 2013. gadā solīto darbu izpildi un kas plānots šogad.

Vecmokās izdeg dzīvoklis; māju izdodas glābt /FOTO/ 

Trešdien, 29. janvārī, ap 12.41 Tukuma novada Tumes pagasta Vecmokās, dzīvojamā mājā «Dārīši», izcēlās ugunsgrēks apmestu koka griestu pārsegumā koridorā un mansarda dzīvoklī.

Pasākumu kalendārs

2019.04.24 | 11:00

Teātra festivāls Kandavā 

2019.04.24 | 16:00

Ēst gatavošana «Naglā» 

2019.04.24 | 16:00

Tikšanās ar kolekcionāriem «Pils tornī» 

2019.04.24 | 17:00

Kino Kandavā 

2019.04.24 | 17:00

Mezglošana Kandavā 

Visi pasākumi
Jaunākās galerijas
Mēness kalendārs
Aprīlis
Atvērt kalendāru
Horoskopi
Auns Vērsis Dvīņi Vēzis Lauva Jaunava Svari Skorpions Strēlnieks Mežāzis Ūdensvīrs Zivs Visi horoskopi
Facebook.com
Neatkarīgās Tukuma Ziņas iekš tā Facebook.com
Draugiem.lv
Eirokalkulators
coloring.cool