Piektdiena, 2019. gada 26. aprīlis
Rūsiņš, Sandris, Alīna

Laukos sākušās traktortehnikas apskates 

Kaut gan mūs pārsteidzis tāds pamatīgāks cīruļputenis, tomēr laukos gatavojas gaidāmajai pavasara un vasaras darbu sezonai. Lai lielie pavasara lauku darbi varētu sākties, traktortehnikai jābūt darba kārtībā – tā atrādāma valsts inspektoriem ikgadējā tehniskajā apskatē.

Marts – kad jāveido augļu koku vainagus 

Marts ir īstais laiks, kad jāveido augļu koku vainagi. No tā, cik pareizi darbiņš būs veikts, atkarīga augļu dārza ražība, augļu kvalitāte gan šajā, gan nākamajos gados, kā arī pašu augļu kociņu veselība un dzīvotspēja.

Jaunsātos noskaidrots «Mazais zvirbulēns» 

Kad laukos jau saulīte pa zemes virsu staigā un putniņi čivina, Jaunsātu skoliņā pirmsskolas vecuma bērni, skolotājas Līgas Leidumas rosināti, mācās izteiksmīgi dzejoļus deklamēt, lai kāptu uz Tautas nama skatuves pasākumā «Mazais zvirbulēns».

Kas un kā var saņemt dzīvokļa pabalstu Tukuma novadā? (11)

Jau vairākās iedzīvotāju sapulcēs pagastos Tukuma novada sociālā dienesta speciālisti stāstīja, ka pašvaldība ir pacēlusi latiņu dzīvokļa/mājokļa pabalsta saņemšanai, lai uz to varētu pretendēt vairāk iedzīvotāju nekā 2013. gadā.

Tukuma dzīvnieku patversme martā 

Vai rīta saulīte košāk uzspīdējusi, vai diena gaišāka tapusi? Kas tur nāk un kam saulīte nopakaļ tek? Vai tik tā nav mūsu Žozefīnīte? Mazā, baltā laimīte, trausla kā pavasara ledutiņš.

Paaugstina elektroapgādes kvalitāti un drošumu Tukuma novadā 

Kvalitatīvas, nepārtrauktas un drošas elektroenerģijas piegādes nodrošināšanai uzņēmums AS «Sadales tīkls» 2013. gadā Tukuma nodaļā realizēja 38 investīciju projektus, elektrotīklu attīstībā ieguldot vairāk nekā 1,8 miljonu eiro.

Pūres iedzīvotāju sapulcē visskarbākās runas – par «Elvi» veikalu (10)

Ceturtdien, 6. martā, Pūres biedrības «Dzirnas» telpās notika gadskārtējā Tukuma novada Pūres pagasta iedzīvotāju sapulce. Tajā piedalījās Tukuma domes, valsts un pašvaldības policijas, Pūres un Jaunsātu pagastu pārvaldes, konsultatīvās padomes un SIA «Eco Baltia vide» pārstāvji un iedzīvotāji.

Irlavā noslēdzies konkurss «Ko tu proti?» /FOTO/ (1)

Pirmais pavasara mēnesis Irlavas kultūras namā sākās ar radošu, skanīgu un sirsnīgu konkursu «Ko tu proti?», kurš šogad notika pirmo reizi un kurā piedalījās mazie irlavnieki vecumā no 7 līdz 10 gadiem.

Šodien 8. marts – tikai jums, dārgās sievietes – dievietes! (1)

Tumes vidusskolas 3. klases deju kolektīva «Rikšiņš» dejotāji ar dzeltenām tulpēm mīlestības krāsā Starptautiskajā Sieviešu dienā sveic savas deju partneres, kolektīvu vadītājas, mammas, omammas, māsas, skolotājas un visas sievietes šajā dienā!

Jaunsātu iedzīvotāju sapulces galvenā tēma – atkritumi (10)

Otrdien, 4. martā, Jaunsātu tautas namā notika iedzīvotāju sapulce – šogad pirmā Tukuma novadā. Lai arī iedzīvotāji teica, ka uz tām nākot vieni un tie paši, jāsecina, ka interese ar gadiem nezūd.

Tukumā būs sievietēm veltīta nedēļas nogale (6)

Ir sācies pirmais pavasara mēnesis un saule silda mūs arvien siltāk, bet vēl vairāk siltuma izstaro sievietes smaids. Lai jūsu sievieti iepriecinātu un redzētu tās smaidam, mūspusē esam sarūpējuši dažādus īpaši sieviešu dienai veltītus pasākumus

Ar rakstnieka Kārļa Ķezbera vārdu 

Šodien Lazdu bibliotēkā Vecmokās, atzīmējot novadnieka rakstnieka Kārļa Ķezbera (1914-2006) 100. dzimšanas dienu, notika atmiņu sarīkojums, kurā stāstus par savu tēvu stāstīja viņa meitas Dace Ķezbere un Mārīte Plūme, savukārt tos klausījās ļaudis no tuvākas un tālākas apkārtnes.

Tukuma novada dome atceļ savu iepriekš pieņemto lēmumu (4)

27. februārī notika Tukuma novada domes sēde, kurā deputāti atcēla savu iepriekš pieņemto lēmumu, ar kuru SIA «Z Group» bija atļauts iegūt derīgos izrakteņus Slampes pagasta «Birzēs».

Slampes un Džūkstes pagastu pārvaldnieks uzrakstījis atlūgumu (27)

Pagājušās nedēļas nogalē kļuva zināms, ka atlūgumu uzrakstījis Slampes un Džūkstes pagastu pārvaldes vadītājs Visvaldis Girgensons.

Pūres šokolādes Prāta spēles sākušās (4)

Piektdien, 21. februārī, «Pure Chocolate» restorānā sākās pirmās šī uzņēmuma rīkotās Prāta spēles, kurām bija pieteikušās četras drosmīgu dalībnieku komandas.

Pasākumu kalendārs

2019.04.26 | 10:45

Atvērto durvju dienas tehnikumā 

2019.04.26 | 14:00

Talka un pikniks Kandavā 

2019.04.26 | 14:00

Kustību festivāls Jaunpilī 

2019.04.26 | 17:00

Sarunas par teātri Tukumā 

2019.04.26 | 17:00

Senioru balle Šlokenbekā 

Visi pasākumi
Jaunākās galerijas
Mēness kalendārs
Aprīlis
Atvērt kalendāru
Horoskopi
Auns Vērsis Dvīņi Vēzis Lauva Jaunava Svari Skorpions Strēlnieks Mežāzis Ūdensvīrs Zivs Visi horoskopi
Facebook.com
Neatkarīgās Tukuma Ziņas iekš tā Facebook.com
Draugiem.lv
Eirokalkulators
coloring.cool