Trešdiena, 2019. gada 20. marts
Made, Irbe

Tukumā atslēdz apkuri (2)

Ar Tukuma novada domes rīkojumu no piektdienas, 18. aprīļa, Tukumā tiek pārtraukta apkures sezona. Kā skaidroja novada domes izpilddirektors Māris Rudaus-Rudovskis, tā kā Lieldienās tiek solīts silts laiks, ticis izdots rīkojums par apkures pārtraukšanu, kas vispirms attiecas uz iestādēm.

Par derīgo izrakteņu ieguvi Slampē vairāk jautājumu nekā atbilžu 

Ceturtdien, 10. aprīlī, Slampes kultūras pilī norisinājās smilts un smilts-grants atradņu «Dižkabārži» (īpašumā «Dižkabārži») un «Skabārži» (īpašumā «Ozoliņi») sākotnējā sabiedriskā apspriešana, kuru pēc atradņu īpašnieka SIA «Z Group» pasūtījuma organizēja projekta izstrādātājs SIA «Firma L4».

Konkurss 5. klasēm «Esi gudrs – būsi vesels!» – Tukumā /FOTO/ 

Otrdien, 15. aprīlī, Tukuma kultūras namā norisinājās jau trešais konkurss 5. klasēm «Esi gudrs – būsi vesels!», kuru Tukuma, Engures un Jaunpils novada skolēniem rīko Kurzemes Mutes veselības centrs sadarbībā ar Tukuma novada Izglītības pārvaldi.

Kā Tukuma lidlauka darbības paplašināšana ietekmēs vidi (43)

9. aprīlī Smārdē un 10. aprīlī Tukumā tika publiski apspriests, kā Tukuma lidlauka darbības paplašināšana ietekmēs vidi. Kā klātesošiem stāstīja novērtējuma izstrādātāja – SIA «Latekoil» pārstāvis Valdis Feldbergs, iepriekš bija modelēta lidostas darbība bez speciāliem nosacījumiem.

Putnu dienās Jaunmokās 

Kad putni dedzīgi skandina savus treļļus visapkārt, skaidrs, ka pavasaris klāt ar Putnu dienām. Jaunmoku pils ļaudis jau vairākus gadus aicina pie sevis gan ornitologus, gan skolēnus uz jauku pasākumu. Šoreiz bija sabraukuši Tumes, Džūkstes un Zemītes skolu ļaudis.

Zemītes, Irlavas un Pūres bērni stāda priedītes (2)

Pirmdien, 14. aprīlī, Zemītes pamatskolas Vides pulciņa dalībnieki skolotājas Lauras Bergmanes vadībā un zaļi domājošie piekritēji devās stādīt priedītes Latvijas valsts mežos.

Jāņupītes dabas takā Dzirciemā iestāda 1800 ozolus /FOTO/ (10)

Ceturtdien, 10. aprīlī, Tukuma novada domes un citu organizāciju ļaudis valsts mežu Zemgales mežsaimniecības Engures iecirknī (jeb Zentenes pagasta Dzirciema «Kaziņās») viena hektāra platībā iestādīja ozolu mežu.

Irlavā aizsākts projekts «Aktīvs iedzīvotājs – laimīgs iedzīvotājs!» 

Trešdien, 9. aprīlī, biedrība «Irlavas interešu klubiņš» aizsāka jau piekto projektu, kuram dots nosaukums «Aktīvs iedzīvotājs – laimīgs iedzīvotājs!». Sporta nama zālē satikās dažāda vecuma kundzes un jaunkundzes, lai, iespējams, pirmo reizi tā pa īstam atvēlētu laiku sev

Zenteniekus satrauc pils, Pastariņa muzejs, Rindzele un atkritumu izvešana 

Pirmdien, 7. aprīlī, Zentenes kultūras namā notika gadskārtējā iedzīvotāju sapulce, kurā Sēmes un Zentenes pagastu pārvaldes vadītāja Silvija Rabkēviča stāstīja par pērn padarīto un šogad plānoto, par kultūras darbu pastāstīja tā organizatore Anita Zēne.

«Satiec savu meistaru» Tukuma un Jaunpils novados /FOTO; VIDEO/ 

«Satiec savu meistaru» svētdien, 6. aprīlī, norisinājās visā Latvijā. Mūsu žurnālisti pabija pie meistariem Pūrē, Jaunpilī un Tukumā.

Birznieku dzimta satiekas «Bisniekos» 

Šodien Pastariņa muzejā Zentenes pagasta «Bisniekos» satikās rakstnieka Ernesta Birznieka-Upīša tuvinieki un atcerējās viņu 143. dzimšanas dienā.

Zemgales vidusskolas skololāji apgūst video un animāciju veidošanu 

Maijā noslēgsies vērienīgākās skolotāju bezmaksas digitālās mācības programmā «Samsung Skola nākotnei». Tajā 120 skolotāji un direktori no visas Latvijas jau četrus mēnešus apgūst digitālās prasmes un gatavo digitālo pārmaiņu projektus savai skolai.

Irlavā atklāts Kopienu centrs /FOTO/ (6)

Kopienu centrs Irlavā par Tukuma novada budžeta naudu piektdien, 28. martā, durvis vēra pagastmājā.

Kur tu esi, mans saimniek?! (3)

Pirmdien, 24. martā, 19.00 ceļa posmā Klapkalnciems-Ragaciems, mežā atrasts vilka tipa suns, kuram ap kaklu bija brezenta siksna. Suns ir labi barots, taču mežā gulēja bezspēkā.

Pūres sieviešu vokālajam ansamblim «Smaidas» – 20 gadu jubileja /FOTO/ (5)

“Vienkārši un nesatricināmi”, kā Raimonda Paula dziesmā, jau 20 gadus Pūrē dzied sieviešu vokālais ansamblis «Smaidas». Teju vienmēr kvartetā – lai vajadzības gadījumā varētu satilpt vienā automašīnā; teju visos pasākumi – jo gan ansamblī, gan individuāli meitenes kuplina Pūres sabiedrisko dzīvi.

Pasākumu kalendārs

2019.03.19 | 11:00

Bezmaksas sporta nodarbība Kandavā 

2019.03.19 | 19:00

Bezmaksas vingrošana Kandavā 

2019.03.20 | 8:50

Atklātā stunda Tukumā 

2019.03.20 | 13:00

Kino Cērē 

2019.03.20 | 17:00

Dūceņu gatavošana Kandavā 

Visi pasākumi
Jaunākās galerijas
Mēness kalendārs
Marts
Atvērt kalendāru
Horoskopi
Auns Vērsis Dvīņi Vēzis Lauva Jaunava Svari Skorpions Strēlnieks Mežāzis Ūdensvīrs Zivs Visi horoskopi
Facebook.com
Neatkarīgās Tukuma Ziņas iekš tā Facebook.com
Draugiem.lv
Eirokalkulators
coloring.cool