Valgudis, Ralfs, Vitālijs

Pūres sporta svētki /FOTO/ (1)

Sestdien, 2. augustā, Pūres sporta laukumā norisinājās atklātie pagasta sporta svētki. Tajos piedalījās 11 vīru un četras sievu komandas, kopskaitā vairāk nekā 100 dalībnieku

Sēmes un Zentenes pagasta sporta svētki 

2. augustā Sēmē notika ikgadējie Sēmes un Zentenes pagasta sporta svētki, ko šogad kuplināja arī sportot gribētāji no Kaives, Raudas, Engures un Tukuma.

Ir iespēja ziedot, ugunsgrēkā cietušajai Pīpenbergu ģimenei (3)

Jau ziņojām, ka 29. jūlija negaisa laikā pēc zibens spēriena skurstenī nodegusi Pīpenbergu ģimenes māja Sēmē.

Irlavā noticis pludmales volejbola čempionāta 5. posms (2)

Kā mūs informēja Irlavas sporta dzīves vadītājs Andis Švāns, 23. jūlijā norisinājās pludmales volejbola čempionāta 5. posms. Šajā kārtā piedalījās 27 komandas.

Irlavai 560! (1)

Aizvadītās nedēļas nogalē – pašā vasaras viducī, saules apmirdzēti tika aizvadīti 18. Irlavas pagasta svētki. Šoreiz īpašā gaisotnē, jo Irlava atzīmēja savu 560. gadadienu.

Pūres pagasta svētki sākušies 

Vakar, 24. jūlijā, Pūres pagastā sākās svētki, kas norisināsies līdz pat svētdienai un iekustinās ļaudis Pūrē, Dzintarā un Lamiņos.

Slampes pagasta centrā – jauni šķūnīši 

Slampes centrā uzcelti pirmie desmit no pagastā nepieciešamajiem 30 šķūnīšiem. Diskusijas par to, ka vecie jānojauc, bardaks jāaizvāc un jāuzceļ jauni šķūņi, pagasta centrā iedzīvotāju vidū sākās jau pirms laba laika, iesaistot arī pagastu pārvaldi.

Dzirciema baznīcai 135. gadi 

Svētdien, 20. jūlijā, tieši dienvidū Dzirciema baznīcas 135. dzimšanas dienas dievkalpojumā satikās draudze, baznīcas draugi un viesi.

Tumes sporta svētki 

Dažādas sporta spēļu un individuālo disciplīnu sacensības Tumē tika aizvadītas draudzīgā un sportiskā gaisotnē. Minifutbola sacensībās uzvarēja Tumes jauniešu komanda «Давай поженимся», 2. vietu izcīnīja «Draugi» no Tukuma, bet 3. – «Kalibrs» (Kandava).

Tukuma novada domes Finanšu komiteja apstiprina finansējumu (1)

Tukuma novada domes Finanšu komitejas sēdē 15. jūlijā deputāti apstiprināja finansējumu prioritātēm un mērķmaksājumiem, lai vēl šovasar pašvaldības iestādēs – skolās, bērnudārzos, kultūras namos un citās – varētu veikt dažādus darbus

Koru olimpiādes koncerts Pūrē (5)

11. jūlija vakarā, viens no 8. Pasaules koru olimpiādes koncertiem izskanēja Pūrē, kur skatītāji uzgavilēja viesiem no Dānijas – jauktajam korim „Cantabile”, vīru korim no Ķīnas „Choir of Chongqing Hua Gong” un jauktajam korim „Dearbom Community Chorus” no ASV.

Vecie karavīri pulcējas Džūkstē /FOTO/ (7)

Šodien, 12. jūlijā, Džūkstē, pie pieminekļa Ziemassvētku kaujās kritušajiem 19. divīzijas latviešu karavīriem, savā gadskārtējā salidojumā pulcējās Latvijas nacionālo karavīru biedrības un Nacionālo partizānu apvienības biedri un viņu atbalstītāji.

Tukuma novadā pārbaudītas 16 neoficiālas peldvietas (7)

Kā informē Tukuma novada dome, Veselības inspekcija sadarbībā ar uzņēmumu «Bior» ir pārbaudījusi 16 Tukuma novada ūdenskrātuves

Sākusies Pasaules koru olimpiāde, tajā – arī mūsu novadnieki (1)

Vakar, 9. jūlijā, ar grandiozu atklāšanas koncertu Arēnā Rīga sākās 8. Pasaules koru olimpiāde, kas ir lielākais koru mūzikas festivāls pasaulē. Un jo īpaši varam lepoties, ka nedaudzo kolektīvu vidū šajā svinīgajā ceremonijā piedalīsies arī Tukuma kultūras nama skolotāju koris «Vanema».

Sēmē atklāj rožu dobi Ziedonim (11)

Trīs dienas vasarīgā tveicē Sēmes pagasta «Rozītēs» tika svinēti Rožu svētki. Šogad Ziedoņa zīmē – 5. jūlijā, aicinot Dzejniekam tuvos cilvēkus uz Ziedoņa rožu dobes atklāšanu, bet ikvienu dārza kultūras cienītāju – uz rožu kolekcijas novērtēšanu, stādu iegādi, mākslas baudīšanu un citām smalkām izklaidēm.

Pasākumu kalendārs

2019.08.23 | 15:00

Seminārs uzņēmējiem 

2019.08.23 | 16:00

Senioru saiets Tumē 

2019.08.23 | 19:00

Taku skriešana Matkulē 

2019.08.24 | 9:00

Bezceļa rallijs Zantē 

2019.08.24 | 10:00

«Abavas ceļotāju diena» 

Visi pasākumi
Jaunākās galerijas
Mēness kalendārs
Augusts
Atvērt kalendāru
Horoskopi
Auns Vērsis Dvīņi Vēzis Lauva Jaunava Svari Skorpions Strēlnieks Mežāzis Ūdensvīrs Zivs Visi horoskopi
Facebook.com
Neatkarīgās Tukuma Ziņas iekš tā Facebook.com
Draugiem.lv
Eirokalkulators
coloring.cool