Ceturtdiena, 2019. gada 20. jūnijs
Rasa, Rasma, Maira

Losandželosas vīri Lestenē (2)

Sestdien, 21. jūnijā, Lestenes tautas namā norisinājās Losandželosas vīru kora «Uzdziedāsim, brāļi!» koncerts, kurā tika vākti ziedojumi Lestenes luterāņu baznīcas atjaunošanai.

Mazpulcēni iepazīst saimniekošanu laukos un dabu 

19. un 20. jūnijā, Tukuma, Jaunpils, Engures un Kandavas novada mazpulcēni piedalās vasaras skolā «Dzīvoju zaļi – zaļā pasaulē», kura norisinās Pūres pamatskolā.

Jaunmoku pilī mācījās, kā no dabas veltēm izgatavot noderīgas lietas (1)

Vakar Jaunmoku pilī starptautiska projekta NORD PLUS ietvaros ļaudis mācījās, kā no dabas materiāliem skaistas un arī ikdienā noderīgas lietas izveidot. Seminārā par pieaugušo mūža izglītību runāja.

Sporta svētki Degolē /FOTO/ (8)

Degolē 7. jūnijā notika pagasta sporta svētki. Pavisam šoreiz piedalījās piecas komandas no Lauktehnikas, Tumes un Vienības.

Kādi ir patiesie Tukuma lidostas plāni… (17)

Atbildīgās institūcijas kārtējo reizi atsākušas «Lidostas «Jūrmala»» sertifikācijas procesu, pēc kura pabeigšanas Tukuma pusē darbu varētu sākt otra starptautiskā lidosta Latvijā, tomēr Civilās aviācijas aģentūra (CAA) atzīst, ka no vairāku kompetento iestāžu puses saņemti būtiski iebildumi par lidostas atbilstību.

Zemgales vidusskolas skolēni – talkā Likteņdārzā 

Maijā Zemgales vidusskolas skolēniem tika dota iespēja piedalīties projektā «Talka Likteņdārzā». Projektu īstenoja Daugavas Vanagu Tukuma nodaļas biedrība.

Par netiklām darbībām apsūdzētais nav pedofils (8)

Pērn kāds kandavnieks stājās tiesas priekšā par piecgadīgas meitenes pavešanu netiklībā. Šis gadījums, iespējams, negūtu plašāku rezonansi, ja mediji nepievērstu uzmanību tiesas spriedumam.

Irlavas skolas lepnums – izcilnieks Aigars Tjarve (5)

Tukuma novada Irlavas vidusskolas lepnums, 11. klases skolnieks Aigars Tjarve arī šinī mācību gadā nebeidz pārsteigt savus skolotājus un klasesbiedrus ar izcilām sekmēm visos mācību priekšmetos un pirmajām vietām dažādu mācību priekšmetu olimpiādēs.

Tukuma, Kandavas un Jaunpils novados oficiālu peldvietu nav (2)

Lai arī šobrīd karstās dienas nomainījis brāzmains vējš un arī mūsu novadu iecienītāko peldvietu krasti ir tukši un klusi, vasaru neviens nav atcēlis un pavisam drīz, tiklīdz laika apstākļi to atļaus, šis vietas būs ļaužu piepildītas.

Konkursā «Tonis-pustonis» uzvar Elīna Žizņevska (1)

24. maijā Kandavas kultūras namā notika 19. starptautiskais jauno dziedātāju konkurss «Tonis-pustonis», kuru organizēja Tukuma vokālā studija «Varavīksne» Anitas Geidānes vadībā.

Festivālā «Dziesmu un deju lietus Irlavā» 

23. maijā Irlavas Studentkalna estrādi pieskandināja bērnu dziedātās dziesmas un raitās dejas – jau sešpadsmito gadu te norisinājās festivāls «Dziesmu un deju lietus Irlavā».

Zemgales vidusskola iegūst 10 000 eiro tehnoloģiju iegādei (5)

22. maijā, RTU Arhitektūras un pilsētplānošanas fakultātē notika konkursa «Samsung Skola nākotnei» fināls, kurā piedalījās 10 Latvijas skolu skolotāji, tostarp arī Svetlana Brasnujeva, Aleksandra Leimane, Liene Učelniece un Vladimirs Skuja no Zemgales vidusskolas.

Par drošību, peldoties Melnezerā, katram jādomā pašam (10)

Vasara ir atnākusi. Ļaudis sāk peldvietās pulcējas. Tukuma pilsētā viena no iecienītākajām un faktiski jau arī vienīgā peldvieta ir Melnezers. Taču glābēju pie ezera vēl nav.

Vēlētāju aktivitāte Tukuma novadā – neliela 

Sestdien, 24.maijā, Latvijā notiek Eiroparlamenta deputātu vēlēšanas. Katram balstiesīgajam iedzīvotājam ir jānobalso par vienu no 14 partiju sarakstiem, kuros kopskaitā iekļauti 170 deputāti.

Karsta vēlēšanu diena Slampē 

Vēlēšanu iecirknī nr. 876, kas iekārtots Slampes kultūras pilī pirmie vēlētāji jau septiņos no rīta gaidījuši, lai varētu nobalsot Eiropas Parlamenta vēlēšanās. Līdz 12.00 šeit bija nobalsojuši 117 balstiesīgie, kas kopā ar iepriekšējo balsošanu ir 12,5 procenti no reģistrētajiem vēlētājiem.

Pasākumu kalendārs

2019.06.20 | 10:00

Donoru diena Kandavā 

2019.06.20 | 18:30

Skriešana Jaunpilī 

2019.06.20 | 19:00

Ielīgošana Jaunpilī 

2019.06.20 | 20:00

Ielīgošana Jaunsātos 

2019.06.20 | 21:00

Uguns rituāls Engurē 

Visi pasākumi
Jaunākās galerijas
Mēness kalendārs
Jūnijs
Atvērt kalendāru
Horoskopi
Auns Vērsis Dvīņi Vēzis Lauva Jaunava Svari Skorpions Strēlnieks Mežāzis Ūdensvīrs Zivs Visi horoskopi
Facebook.com
Neatkarīgās Tukuma Ziņas iekš tā Facebook.com
Draugiem.lv
Eirokalkulators
coloring.cool