Ceturtdiena, 2019. gada 24. janvāris
Krišs, Eglons, Ksenija

Sēmē vecvecāki sporto kopā ar mazbērniem 

Pavasara gaidās un 8. marta izskaņā Sēmes sākumskolā pulcējās pirmsskolas grupu vecvecāki, bērni un arī vecāki. Visiem gribējās būt klāt šai lielajā dienā, kad mazbērni aicināja savas vecmāmiņas un vectētiņus kopā ar viņiem pasportot.

Skolēnu skatuves runas un literāro uzvedumu konkursā Slampē /FOTO/ (21)

Trešdien, 19. martā, Slampes kultūras pilī norisinājās skolēnu skatuves runas un literāro uzvedumu konkurss. Tā tēmas atbilstoši nolikumam bija ieteikts saistīt ar ģimeni, skolu, tautu, valodu, dzimto pusi, tēvzemi un Latviju.

Ko prot tavā pagastiņā? (7)

Šādu jautājumu 14. marta vakarā pašdarbības kolektīviem uzdeva Tumes kultūras darba organizatores Liene Bēniņa un Maruta Čauva, aicinot viņus parādīt to, kas pa gadu sastrādāts, kas interesants un kas pašiem devis gandarījumu.

Laukos sākušās traktortehnikas apskates 

Kaut gan mūs pārsteidzis tāds pamatīgāks cīruļputenis, tomēr laukos gatavojas gaidāmajai pavasara un vasaras darbu sezonai. Lai lielie pavasara lauku darbi varētu sākties, traktortehnikai jābūt darba kārtībā – tā atrādāma valsts inspektoriem ikgadējā tehniskajā apskatē.

Marts – kad jāveido augļu koku vainagus 

Marts ir īstais laiks, kad jāveido augļu koku vainagi. No tā, cik pareizi darbiņš būs veikts, atkarīga augļu dārza ražība, augļu kvalitāte gan šajā, gan nākamajos gados, kā arī pašu augļu kociņu veselība un dzīvotspēja.

Jaunsātos noskaidrots «Mazais zvirbulēns» 

Kad laukos jau saulīte pa zemes virsu staigā un putniņi čivina, Jaunsātu skoliņā pirmsskolas vecuma bērni, skolotājas Līgas Leidumas rosināti, mācās izteiksmīgi dzejoļus deklamēt, lai kāptu uz Tautas nama skatuves pasākumā «Mazais zvirbulēns».

Kas un kā var saņemt dzīvokļa pabalstu Tukuma novadā? (11)

Jau vairākās iedzīvotāju sapulcēs pagastos Tukuma novada sociālā dienesta speciālisti stāstīja, ka pašvaldība ir pacēlusi latiņu dzīvokļa/mājokļa pabalsta saņemšanai, lai uz to varētu pretendēt vairāk iedzīvotāju nekā 2013. gadā.

Tukuma dzīvnieku patversme martā 

Vai rīta saulīte košāk uzspīdējusi, vai diena gaišāka tapusi? Kas tur nāk un kam saulīte nopakaļ tek? Vai tik tā nav mūsu Žozefīnīte? Mazā, baltā laimīte, trausla kā pavasara ledutiņš.

Paaugstina elektroapgādes kvalitāti un drošumu Tukuma novadā 

Kvalitatīvas, nepārtrauktas un drošas elektroenerģijas piegādes nodrošināšanai uzņēmums AS «Sadales tīkls» 2013. gadā Tukuma nodaļā realizēja 38 investīciju projektus, elektrotīklu attīstībā ieguldot vairāk nekā 1,8 miljonu eiro.

Pūres iedzīvotāju sapulcē visskarbākās runas – par «Elvi» veikalu (10)

Ceturtdien, 6. martā, Pūres biedrības «Dzirnas» telpās notika gadskārtējā Tukuma novada Pūres pagasta iedzīvotāju sapulce. Tajā piedalījās Tukuma domes, valsts un pašvaldības policijas, Pūres un Jaunsātu pagastu pārvaldes, konsultatīvās padomes un SIA «Eco Baltia vide» pārstāvji un iedzīvotāji.

Irlavā noslēdzies konkurss «Ko tu proti?» /FOTO/ (1)

Pirmais pavasara mēnesis Irlavas kultūras namā sākās ar radošu, skanīgu un sirsnīgu konkursu «Ko tu proti?», kurš šogad notika pirmo reizi un kurā piedalījās mazie irlavnieki vecumā no 7 līdz 10 gadiem.

Šodien 8. marts – tikai jums, dārgās sievietes – dievietes! (1)

Tumes vidusskolas 3. klases deju kolektīva «Rikšiņš» dejotāji ar dzeltenām tulpēm mīlestības krāsā Starptautiskajā Sieviešu dienā sveic savas deju partneres, kolektīvu vadītājas, mammas, omammas, māsas, skolotājas un visas sievietes šajā dienā!

Jaunsātu iedzīvotāju sapulces galvenā tēma – atkritumi (10)

Otrdien, 4. martā, Jaunsātu tautas namā notika iedzīvotāju sapulce – šogad pirmā Tukuma novadā. Lai arī iedzīvotāji teica, ka uz tām nākot vieni un tie paši, jāsecina, ka interese ar gadiem nezūd.

Tukumā būs sievietēm veltīta nedēļas nogale (6)

Ir sācies pirmais pavasara mēnesis un saule silda mūs arvien siltāk, bet vēl vairāk siltuma izstaro sievietes smaids. Lai jūsu sievieti iepriecinātu un redzētu tās smaidam, mūspusē esam sarūpējuši dažādus īpaši sieviešu dienai veltītus pasākumus

Ar rakstnieka Kārļa Ķezbera vārdu 

Šodien Lazdu bibliotēkā Vecmokās, atzīmējot novadnieka rakstnieka Kārļa Ķezbera (1914-2006) 100. dzimšanas dienu, notika atmiņu sarīkojums, kurā stāstus par savu tēvu stāstīja viņa meitas Dace Ķezbere un Mārīte Plūme, savukārt tos klausījās ļaudis no tuvākas un tālākas apkārtnes.

Pasākumu kalendārs

2019.01.24 | 10:00

Karjeras diena 2. vidusskolā 

2019.01.24 | 17:30

Radošā nodarbība Vānē 

2019.01.24 | 19:00

Izrāde Kandavā 

2019.01.24 | 19:30

Basketbols Smārdē 

2019.01.25 | 12:00

Zinātniski pētniecisko darbu skate Tukumā 

Visi pasākumi
Jaunākās galerijas
Mēness kalendārs
Decembris
Atvērt kalendāru
Horoskopi
Auns Vērsis Dvīņi Vēzis Lauva Jaunava Svari Skorpions Strēlnieks Mežāzis Ūdensvīrs Zivs Visi horoskopi
Facebook.com
Neatkarīgās Tukuma Ziņas iekš tā Facebook.com
Draugiem.lv
Eirokalkulators
coloring.cool